En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Ben onun kadar tarz ve atletik değilim:KK45:
Birde spor yaptı :KK49:Yarışmaya katılma zamanı gelmiş:rolleyes:
ya bu kk bu aralar çok tatlı oldu prensesler kupalar imzalarada bayıldım hatta şu sütlü tatlılar yarışmasına katılasım geldi ama nevreste imzandaki:KK23: ama katılamam ya yasak onlar bana yaparsam dayanamam yerim malum yaz geliyor sırf bu yüzdn o topiğe uğrayıp oy bile atmıyorum:KK70::KK70:

ya bu kk bu aralar çok tatlı oldu prensesler kupalar imzalarada bayıldım hatta şu sütlü tatlılar yarışmasına katılasım geldi ama nevreste imzandaki:KK23: ama katılamam ya yasak onlar bana yaparsam dayanamam yerim malum yaz geliyor sırf bu yüzdn o topiğe uğrayıp oy bile atmıyorum:KK70::KK70:
ye gıtsın yaaa .. dıyette neymıs :63::63:

İmzamı sağolsun Marga'cım yaptı:KK45:Bende çok beğendim tam benlik:21:
Yarışmalarımızda heyecan var,dostluk var,hediyeler var:21:Katılmazsanız bunları kaçırırsınız:rolleyes:
Ayrıca bir kereden birşey olmaz:kk77:

İmzamı sağolsun Marga'cım yaptı:KK45:Bende çok beğendim tam benlik:21:
Yarışmalarımızda heyecan var,dostluk var,hediyeler var:21:Katılmazsanız bunları kaçırırsınız:rolleyes:
Ayrıca bir kereden birşey olmaz:kk77:
Sigara kullandirmaya calisanlar gibi hahababa bir kereden bir seh olmaz hahaha ne guldum yaaa

X