En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

ye gıtsın yaaa .. dıyette neymıs :63::63:
olamz ne emekler verdim ben bu sene :KK70: senin ihtiyacın yok tabi sen yapma:KK70:

İmzamı sağolsun Marga'cım yaptı:KK45:Bende çok beğendim tam benlik:21:
Yarışmalarımızda heyecan var,dostluk var,hediyeler var:21:Katılmazsanız bunları kaçırırsınız:rolleyes:
Ayrıca bir kereden birşey olmaz:kk77:
eline sağlık o zaman marganın:KK54: biri kurabiye mi dedi kurabiye olursa katılırım en sevdiğim:rolleyes: sütlü tatlılar beni çok cezbetmiyor o kadar iddialı değilim de kurabiye yiye yiye mantar kurabiyeye döndüm zaten :confused: kolay gelsin yarışmacılara belki bir gün katılırım:KK73:

olamz ne emekler verdim ben bu sene :KK70: senin ihtiyacın yok tabi sen yapma:KK70:

eline sağlık o zaman marganın:KK54: biri kurabiye mi dedi kurabiye olursa katılırım en sevdiğim:rolleyes: sütlü tatlılar beni çok cezbetmiyor o kadar iddialı değilim de kurabiye yiye yiye mantar kurabiyeye döndüm zaten :confused: kolay gelsin yarışmacılara belki bir gün katılırım:KK73:
tekesur ederım ben bunn ustune ıkı dılım kekı hupletırım :KK70: :KK70:

Kurabiye yarışmasını yaptık canım:KK39:
Tamam size uygun bir kategori olursa bekliyorum:KK19:

X