Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Daha erken yeniyor ya yemek daha iyi oliyor

Canfeb onu uzun süre yapsaydım iyi verirdim sanırım

Peki ekmek tüketiyor musun hiç
Ekmek çok azalttım bugun bir dilim ilk öğünde yedim . Aslında kahvaltıda yemiyordum ama 14 te başlayınca yemeye bir anlık açlıkla yedim
18/6 yapıyorum bugün 3.gun gitti 14-20 arası yiyorum

Ekmek çok azalttım bugun bir dilim ilk öğünde yedim . Aslında kahvaltıda yemiyordum ama 14 te başlayınca yemeye bir anlık açlıkla yedim
18/6 yapıyorum bugün 3.gun gitti 14-20 arası yiyorum
2 ye kadar bir kirik dahi bisey yemiyor musun

Evet. Günlük miktarı belirliyor zaten o kalori altına düşünce otomatikman kilo veriyorsun
Programla onu da yapıyordum ama her gün tek tek yazmak zor geldi bıraktım, diyet arkadaşım diye bir sitede yazıyordum günlükleri sıfırlayıp tekrar başlarım belki

Ben ekmeği tamamen kestim 3 gündür hiç yemedim 3 ay ekmeksiz dayanmıştım yaptığım diyetle
Pazarda yanımdan iki erkek geçiyor babam yaşında biri şişman olana diorki ekmeği keseceksin ...içimden kendi kendime espri yapiyorim somon u ısırarak yiyorum ondan veremiyorum sanırım diye

Ben bazen insanların iç sesi imisim gibi kendi içimde konusur espri yaparım sizinde var mı öyle halleriniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…