Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aralıklı oruca başladım bu hafta bakalım sonuç nasıl olacak
Oda iyi verdiriyor ama ben her türlü diyete girip ciktigim için kafa dönüyor basladigimda ..birşeyi görüyorum Karatay a uygun yiyorum karnım acikiyor t.b ekmek yiyorum hepsi çorba oluyor diyetlerin kısacası

Oda iyi verdiriyor ama ben her türlü diyete girip ciktigim için kafa dönüyor basladigimda ..birşeyi görüyorum Karatay a uygun yiyorum karnım acikiyor t.b ekmek yiyorum hepsi çorba oluyor diyetlerin kısacası
Onu yeme bunu yemelere uyamiyorum bu rahat geldi bana kacamaksiz menulerimi kafama gore ne istersem sadece saate dikkat

Boy kaç ,şu an kaç ,ne zaman başladın
1.64 boyum.
20.09.2020 tarihinde 65 ile başladım. Bugün 59 çıktım
Diyetisyene gittim ben. Listelerim var ama diyetisyenin çok iyi. Kim gittiyse kilo verdi. Yaşam biçimini değiştiriyorsun bir nevi. Yine yiyorsun ama yediğini nasıl eritebilirsin onu da anlatıyor. O yüzden verdiklerini kolay kolay geri almıyorsun

2 yıl önce 60 ı gördüm ama sonra 1vyıl 63-65 arasında gezdim 1 yıldır 65 i görsem kına yakacağım
Verirsin pes etme kışın dsha iyi oluyor :)
Daha erken yeniyor ya yemek daha iyi oliyor

Canfeb onu uzun süre yapsaydım iyi verirdim sanırım

Peki ekmek tüketiyor musun hiç

Ne güzel ya ne diyetisyenler var ..benimki de en iyi ihtimalle 4 ayda veririsin dedi ilk yanina 76 ile gitmiştim ...ikinci defa gitmedim 79 olunca

Sen o zaman şimdi 36 beden falansın boyuna göre 58-59 bayağı iyi tebrikler

Çok iyiymiş, kalori hesabına göre mi eritme seçenekleri veriyor?

Ne güzel ya ne diyetisyenler var ..benimki de en iyi ihtimalle 4 ayda veririsin dedi ilk yanina 76 ile gitmiştim ...ikinci defa gitmedim 79 olunca
Mesela tatlı Yemen'e izin veriyor ama haftada bir ve belirli ölçüde.
Eşim bu diyetisyen işe 17 kilo verdi 4 ayda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…