Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aralıklı oruca başladım bu hafta bakalım sonuç nasıl olacak :KK53:
Oda iyi verdiriyor ama ben her türlü diyete girip ciktigim için kafa dönüyor basladigimda ..birşeyi görüyorum Karatay a uygun :confused: yiyorum karnım acikiyor t.b ekmek yiyorum hepsi çorba oluyor diyetlerin kısacası :confused:

Oda iyi verdiriyor ama ben her türlü diyete girip ciktigim için kafa dönüyor basladigimda ..birşeyi görüyorum Karatay a uygun :confused: yiyorum karnım acikiyor t.b ekmek yiyorum hepsi çorba oluyor diyetlerin kısacası :confused:
Onu yeme bunu yemelere uyamiyorum bu rahat geldi bana kacamaksiz menulerimi kafama gore ne istersem sadece saate dikkat 😍

Boy kaç ,şu an kaç ,ne zaman başladın 😬
1.64 boyum.
20.09.2020 tarihinde 65 ile başladım. Bugün 59 çıktım 😀
Diyetisyene gittim ben. Listelerim var ama diyetisyenin çok iyi. Kim gittiyse kilo verdi. Yaşam biçimini değiştiriyorsun bir nevi. Yine yiyorsun ama yediğini nasıl eritebilirsin onu da anlatıyor. O yüzden verdiklerini kolay kolay geri almıyorsun

2 yıl önce 60 ı gördüm ama sonra 1vyıl 63-65 arasında gezdim 1 yıldır 65 i görsem kına yakacağım:KK70:
Verirsin pes etme kışın dsha iyi oluyor :)
Daha erken yeniyor ya yemek daha iyi oliyor 🤭

Canfeb Canfeb onu uzun süre yapsaydım iyi verirdim sanırım

Peki ekmek tüketiyor musun hiç 🤔

1.64 boyum.
Diyetisyene gittim ben. Listelerim var ama diyetisyenin çok iyi. Kim gittiyse kilo verdi. Yaşam biçimini değiştiriyorsun bir nevi. Yine yiyorsun ama yediğini nasıl eritebilirsin onu da anlatıyor. O yüzden verdiklerini kolay kolay geri almıyorsun
Ne güzel ya ne diyetisyenler var ..benimki de en iyi ihtimalle 4 ayda veririsin dedi :işsiz: ilk yanina 76 ile gitmiştim ...ikinci defa gitmedim 79 olunca 🤔

1.64 boyum.
Sen o zaman şimdi 36 beden falansın boyuna göre 58-59 bayağı iyi tebrikler😍🤩🤗

1.64 boyum.
Çok iyiymiş, kalori hesabına göre mi eritme seçenekleri veriyor?

Ne güzel ya ne diyetisyenler var ..benimki de en iyi ihtimalle 4 ayda veririsin dedi :işsiz: ilk yanina 76 ile gitmiştim ...ikinci defa gitmedim 79 olunca 🤔
Mesela tatlı Yemen'e izin veriyor ama haftada bir ve belirli ölçüde.
Eşim bu diyetisyen işe 17 kilo verdi 4 ayda

X