En cok neleri ve hangi saatlerde a$eriyorsunuz??

benimde canım erik istiyorr ama mevsimi deil bide burda bulamadım izmirde olsam bulurdum kesin ama şimdi görev icabı merzifondayız hiçbişi yok burda nisanı bekliyorum çıksada yesem diye ne görsem canım çekio benimde özellikle fastfoodlara pizza adana lahmacun v.b şeylere hastayım yemek yerken kendimden geçiyorum çok mutlu oluyorum sonum kötü walla 90 kiloyla falan doğurucam herhalde geçen gece saat 11de kalkıp pizza yaptımm nasıl canım istedi anlatamam eşimde yazık benle birlikte kilo alıyor oda dayanamayıp yiyor benle...:)))

benimde canm kiraz istemişti. ara ara zor bulduk. zaten kış mevsiminde en zor bulunan meyve kirazmış. 100 gramı 90 ytlydi

benim de sole eksi eksi yesil eric istiyor ama daha yok :)
karpuz istiyordu gecenlerde yedim kocam sag olsun karisi kurban olsun ona ve yavrularina hehehe :)

bende nerde abur cubur var canim cekiyo allam son üc ay kilo aliniyo diolar ins almam 100 kilo olursam nasil vericem o kilolarii ben 90 la dogurmaya raziyim valla ama 100 olursam ne ederimmmm

ben çok almadım sadece göbeğim çıktı o kadar. 23 haftalığım bu zamana kadar 5 kilo almışım..

ben çok almadım sadece göbeğim çıktı o kadar. 23 haftalığım bu zamana kadar 5 kilo almışım..

valla nazar degmesın kız ben 11 kılo aldım herhalde bende 100 len doguracam bu guıdısle anlamadım kı benım canımda şeftali istedı ama bulamadık kı

ben kendimi markete girdiğimizde tutamıyorum...ne görursem canım istiyor...1-2 parça bişi için markete giriyorum...4- 5 poşetle çıkıyorum...aldıklarımın %80i abur cubur...bu şekilde yemeye de alısıncada dogumdan sonra diyete felan yönelmekte zor olacak...

bende cok yememe ragmen 1 kilo aldim sanirim .. yani evdekine güvenmiorumda haftaya randevum var dr da görücez artik.. :teytey:

Benim canım doğru düzgün hiçbişey çekmiyor. Yemek yiyorum o konuda sorunum yok zaten epey de kilo aldım ama özellikle şu olsa da yesem dediğim hiçbişey yok. Ne olursa yiyorum valla...

Evet Canim Benimde Bu Aralar Acayip Canim Bişeyler çekiyo Ama Geneldee Meyve Falan Valla Akşama Kadr Yemek Olmasin Meyve Yemeye Raziyimm

yha kizlar kimi dioki aserme zamani bitti artik :uhm:
öyle bise varmi?
ben hergün baska biseyler aseriyorum amaaaaaaa ((

Evet Canim Benimde Bu Aralar Acayip Canim Bişeyler çekiyo Ama Geneldee Meyve Falan Valla Akşama Kadr Yemek Olmasin Meyve Yemeye Raziyimmsengözlerimebaksanab

kızlar ben neye aserdım bılıyormusunuz tahmın bıle edemezsınız

yemek olarak deılde koku olarak kızlar

kokulu sılgı :)
ilginç deıl mı

hafsaa alsaydin bari kiz :)) cok sasirdim diemem.. görümcem toprak yemis hamileliginde..
haa diger görümcemde sigara külüne asermis :roflol:

Toprak nasıl yenilir yaa okadar da degil arkadaşlar yani....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…