En cok neleri ve hangi saatlerde a$eriyorsunuz??

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
Benim a$ermelerim genelde sabah yada gecenin bir yarisi oluyor .. en son bu sabah soguk bir limonata aserdim o da yoktu evde .. zaten evde ne yoksa onu a$eriyorum ben sanirim :icecream: :roflol:

evet evde olmayanlar aşeriliyo bende en son kadayıf aşerdim ama aşermenin günü saati olmuyor valla birden esiyolar

Gecen haftalar domatesli biber tursusu aseriyordum.kendi cabalarimla yaptigim tursuyu gece gunduz bir fiil yiyordum.ne kadar cok yediysem,simdi migdem almiyor :sm_confused:

Benim canım hiçbişey çekmiyor yaaaa.... Tuhaflık bende mi acaba... Aklıma herhangi bir yiyecek geldiğinde sadece midem bulanıyo (

Valla ben ne gördüysem canım çekiyor. ama en çok çilek,kaynamış darı (mısır),portakal, limon ve çay hepsini hergün yiyorum hemen hemen ama çayı hiç hiçmiyorum doktorum yasakladı...

ben hiç bi şeye aşermedim,tiksinmedim de...bende bi anormallik mi var ne fisfisfis

Alleyna turşuya aşermiyorum ama severek yiyorum. Özellike midem kötüyse... Bi de zeytin ekmek...

Kızlar dışarıdan satın aldığınız turşuları yemeyin .Zararlıymış Asiti fazlaymış katkı maddsi çokmuş bebeğe çok zararlıymış. Bende ilk zamanlarda çok turşu yedim. Bunu doktorumla paylaştım.Doktor anında yasakladı. Benden söylemesi genede siz bilirsiniz. :1no2:

Dogrudur canim ama yurtdisinda oturdugumdan,kayinvaldemde bilmediginden nefsimi koreltmek icin yemistim ama bundan sonra yemem.sagol canim soyledigin icin :1hug:

ben eşimi az önce yolladım markete ...domates salatalık ve armut alması için:)) garibim ben onları isteyince onunda tatlı istemiş canı onları almaya gitti....

Hımmmmm...

Geçenlerde iğde istedim..Burada bulamadık Sinop merkezden getirttik.

Dün pişmaniye çekti canım ohhh bi oturuşta yedim..

Ama öyle bişey var ki!!
Konya'da var ancak,bulmam mümkün değil! Ramazanda çıkan tahinli,cevizli pide Offff offff

hamileliğimin ilk başlarında turşu aşerdimmm..et yemeklerinden midem bulanarak yiyorumm..bide şimdi canım hep meyve istiyooo

:roflol: allah sizi ne yapsin ..

bende türkiyeden tam yagli peynir getirttim yerimseniben

hamileligimiz pek masrafli olucak hehehe

Ben kayınvalidemin yaptığı turşuları götürüyorum... Dışardan almadım hiç... İyiki de almamışım...

dun gece rüyamda eşimle markete girmişiz şeftali alıyoruz...bir uyandım canım nasıl şeftali istiyor...saat 5...neyse akşam iş çıkısı eşimle bakmadıgımız yer kalmadı bulamadık...bugun iş çıkısı şeftali reçeli alıcam...onunla idare edecez artık bulana kadar

bende rüyamda gördüklerimi a$eriyorum .. :) mevsimi olmayan meyveleri asermekte kötü valla ama bu zamanda bulmak kolay olur en kötüsü dondurulmus meyve bulabilirsiniz

çok şaşırıcaksınız ama ben en çok su içmeye aş eriyorum:)her an su içmek istiyorum.adeta deliriyorum su için:)sonra birde akşamları canım aşırı çikolata istiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…