Eşimin hal ve hareketleri iştahımı kapatma cümlesi!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgi yok, saygı yok, cinsellik yok... Sizinle evli kalmasının sebebi ne? Çamaşırını yıkayıp yemek yapmanız mı? Bence sessiz sakin boşanmaya hazırlanın. Ev bakın, iş bakın, avukat bakın. Bu süreçte düzelirse ne âlâ ama sanmam. Boşanın. Sizi bu kadar değersiz hissettirmesine izin vermeyin.
Allah razı olsun düzgün bir yorum

Haberin olsun Melisa sen tam olarak bundan çekiyorsun. Kendi elinle malzeme veriyorsun kaynanaya. O kadın neler fısıldıyordur oğluna kuytuda köşede, sen de gocama büyü yaptılar diye ağla. Tabi sohbet yok muhabbet yok, kafada kurmayıp napacaksın? Elinde bebek koca peşinde koşup durma az çekil kenara, adama düşünme payı bırakmadan üstüne üstüne geliyorsun, bırak o düşünsün muhabbetsiz evlilik nereye gidecek.

Evliliğin bitmemesi için mi çocuk kararı verdiniz hamilelik öncesinde de zaten aynıymış eşiniz o yüzden ne yaparsanız yapın değişmez
Sigara kokusu kadınlarda daha yoğun hissettiriyor özellikle regl döneminde ikinizin kullanması sizdeki kokunun eşinize daha kötü geliyor olması normal bahane olduğunu sanmıyorum

Haberin olsun Melisa sen tam olarak bundan çekiyorsun. Kendi elinle malzeme veriyorsun kaynanaya. O kadın neler fısıldıyordur oğluna kuytuda köşede, sen de gocama büyü yaptılar diye ağla. Tabi sohbet yok muhabbet yok, kafada kurmayıp napacaksın? Elinde bebek koca peşinde koşup durma az çekil kenara, adama düşünme payı bırakmadan üstüne üstüne geliyorsun, bırak o düşünsün muhabbetsiz evlilik nereye gidecek.
Aynen doğru

Evliliğin bitmemesi için mi çocuk kararı verdiniz hamilelik öncesinde de zaten aynıymış eşiniz o yüzden ne yaparsanız yapın değişmez
Sigara kokusu kadınlarda daha yoğun hissettiriyor özellikle regl döneminde ikinizin kullanması sizdeki kokunun eşinize daha kötü geliyor olması normal
Çocuk kararını istediğimiz için verdik pişman değiliz çocugumda pişman değil gün içinde sigara kokusuyla dolaşmıyorum ki burdaki herkes linçledi ama konu çok farklı yere geldi anlıyorum gecede eşim için duş alıyorum koku gitsin diye ama neyse sorun bendeyse yapıcak birşey yokmuş

Sigara kokusu kadınlarda daha yoğun hissettiriyor özellikle regl döneminde ikinizin kullanması sizdeki kokunun eşinize daha kötü geliyor olması normal
Sigara kadın sağlığını çok pis vuran bişey. Yüzündeki ışığı bile alıyo ya kuru elma kabuğu gibi oluyon. Ama nasıl bir lütufsa kadınlar daha az alışıyor, çok içemiyor, istedikleri zaman bırakabiliyorlar. Az gördüm öyle kadın tiryaki olan.

Halbuki koca ardı kovalayıp kaynana ile çekişmeyi biraz ertelese çocukla ilgilense ne kaynana kızışacak ne de herifin bi yeri kalkacak. Ne tatlıymış bu koca. Doymadan çocuk yapmasaymış keşke.
Ben şu cümleleri kurabilecek ahlak seviyesindeki insanların ıslah olabileceğine pek inanmıyorum
Yedi kocalı Hürmüz olsa doymaz
Bir elinde sigara bir eli belinde çocuk bacaklarına yapışmış ağlıyor bu sıkmış da sıkmış parfümü izmarit kokusu üstüne kocaya gel gel yapıyor
Allah aşkına böyle leş ağızlı biriyle kim sevişmek ister
Kaynana görmüş geçirmiş kadınsa anlamıştır bunun kapasitesini

Sigara kadın sağlığını çok pis vuran bişey. Yüzündeki ışığı bile alıyo ya kuru elma kabuğu gibi oluyon. Ama nasıl bir lütufsa kadınlar daha az alışıyor, çok içemiyor, istedikleri zaman bırakabiliyorlar. Az gördüm öyle kadın tiryaki olan.
Bırakmayı denedim ama olmadı ard arda cenaze hamileliğim sütüm kocam kaynanam derken iş uzadı

Çocuk kararını istediğimiz için verdik pişman değiliz çocugumda pişman değil gün içinde sigara kokusuyla dolaşmıyorum ki burdaki herkes linçledi ama konu çok farklı yere geldi anlıyorum gecede eşim için duş alıyorum koku gitsin diye ama neyse sorun bendeyse yapıcak birşey yokmuş
Tek başına bu sorun değil eşin.cinsellik ve sana olan ilgisi yok o yüzden sorun sadece bende diye düşünme önemli olan bebeğin ve sensin ikinizin iyiliği için yaşa düzelme ihtimali yoksa boşan bence

Ben şu cümleleri kurabilecek ahlak seviyesindeki insanların ıslah olabileceğine pek inanmıyorum
Yedi kocalı Hürmüz olsa doymaz
Bir elinde sigara bir eli belinde çocuk bacaklarına yapışmış ağlıyor bu sıkmış da sıkmış parfümü izmarit kokusu üstüne kocaya gel gel yapıyor
Allah aşkına böyle leş ağızlı biriyle kim sevişmek ister
Kaynana görmüş geçirmiş kadınsa anlamıştır bunun kapasitesini
Aynen sıkıntıda burda zaten bu platformda kimse kimseyi tanımıyor mis gibi 😂 görünce kimse öyle demiyor hayalinizde canlandırdığınız kadınla bir olmayınca insanlar linçlemenin bir anlamı kalmıyor o zaman ama doğru söyledin 🙏🏻

Tek başına bu sorun değil eşin.cinsellik ve sana olan ilgisi yok o yüzden sorun sadece bende diye düşünme önemli olan bebeğin ve sensin ikinizin iyiliği için yaşa düzelme ihtimali yoksa boşan bence
Teşekkür ederim dikkate alıcam sonu öyle olucak zaten düzelmediği halde

Bırakmayı denedim ama olmadı ard arda cenaze hamileliğim sütüm kocam kaynanam derken iş uzadı
Hazır sütün yokken git doktora. Mide bulandıran ilaçlar varmış, ondan bi dene. Sigaranın yerine en azından kokmayan başka bişey koy. Bağımlılık yaptığında başına daha fena iş açmayacak bişey olsun. Antidepresan olabilir.

Hazır sütün yokken git doktora. Mide bulandıran ilaçlar varmış, ondan bi dene. Sigaranın yerine en azından kokmayan başka bişey koy. Bağımlılık yaptığında başına daha fena iş açmayacak bişey olsun. Antidepresan olabilir.
Antifepresan kullanma taraftarı değilim sigarayı bırakmayıda denerim doktorla sağol

Selam arkadaşlar artık işin içinden çıkamadığım için üye olup sizlere danışmak istedim 6 ay oldu nerdeyse doğum yapalı ve eşimle aramda çok nadir yaşadığımız bir cinselliğimiz var eşim hep yorgun ve elinde hep gezindiği bir telefon var çocukla ilgileniyor ama iş cinselliğe gelince hep bir bahanesi ve elinden düşürmediği bir telefonu var sadece filim ve reels izlediği yaklaştıkça kaçıyor hep sigara bahanesi sigara kokuyorsun cümleleri kendide içiyor cok açık sözlü pat diye söylüyor herşeyi ben artık çok kırılmaya başladım geçen böyle bir yakınlaşmamızda bana iştahımı kapatma iştahımı kapatıyorsun dedi bende yanından kalkıp gittim ama nafile anlamıyor her seferinde laf sokuyorum ama anlamıyor cinselliğimiz nerdeyse hiç yok aydan aya bir kere bazen hiç olmuyor buda beni artık rahatsız ediyor kendimi sorgulamaya başladım doğumdan sonra kayınvalidemle birlikte sütümü kaçırdılar onun davranışları kayınvalidemin evime büyü koyması hepsi üst üste geldi diyorum sendede var ondan beni istemiyorsun gülüyor anlam veremedim çözemedim menepoza gircem sanırım falan dedim nerde keşke girsende komple bitse cinsellik dedi sizce problem bendemi ondamı yaşımızda 30 sıkıntı nedir çözemedim yardımcı olurmusunuz ?
Bir söz vardır, erkeği değiştirmeye çalışma erkeği değiştir diye. Sizinkisi erkeklikten bir haber olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X