Eşimin hal ve hareketleri iştahımı kapatma cümlesi!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tmm canım valla bir sen dört dörtlüksün kaynanamda senin gibi olduğu için sütüm kaçtı işte sizsiniz bir numara aç kendi anneliğini sorgula kadınlığını falan
Dört dörtlük olduğumu biliyorum zaten evet bir numarayım
Kaynanan da mı bebeğin sağlığını hiçe saydığını söyledi? Haklıymış
Kadınlığıyla derdi olan sensin yalnız ben niye sorgulayayım kadınlığımı
Anneliğimle de kadınlığımla da ilgili bir sorunum yok
Ha tekrar söyleyeyim bebek için zararlı ne varsa mevcut İnşaallah alerji-astım yada başka bir hastalık gelişmez
Yazık yavrucağa ya maruz kaldığı şeylere bak anasının derdine bak

Valla insanlar buraya akıl almak için giriyor dertleşmek için falan konunun çok dışına çıktı herkes yazık annelik sorgulamak yerine destek olsanız daha mantıklı ama işte yazık benim gibi diğer annelerde bu tarz hayatındaki insanlar yadırgayıp yargılayan konu başkayken başka akıl veren insanlar yüzünden psikolojik yetersizlik ve çaresizlik hissediyor 😡

Onun kokusuda beni rahatsız ediyor söylesemde değişmiyor onu rahatsız eden sigara kokusu değil kaçma politikası yoksa sigara koktugum yok duş alan insan sürekli ellerini yüzünü sürekli yıkıyan bebeği olan bir kadınım kaldıki bütün gün temizlik yapıp çocuk bakıp duş alıyorum kokular kremler sıkıyorum nekadar sigara kokabilirim ki
Siz kokmuyorum deseniz de kokuyorsunuz muhtemelen. Sigara içenlerde öyle oluyor. Hamileyken de içiyor muydunuz?

Dört dörtlük olduğumu biliyorum zaten evet bir numarayım
Kaynanan da mı bebeğin sağlığını hiçe saydığını söyledi? Haklıymış
Kadınlığıyla derdi olan sensin yalnız ben niye sorgulayayım kadınlığımı
Anneliğimle de kadınlığımla da ilgili bir sorunum yok
Ha tekrar söyleyeyim bebek için zararlı ne varsa mevcut İnşaallah alerji-astım yada başka bir hastalık gelişmez
Yazık yavrucağa ya maruz kaldığı şeylere bak anasının derdine bak
Gel kocama karılık yap canım o zaman kendini beğenmiş kaynanamada gelinlik dicemde birde kocana sormak lazım dört dörtlükmüsün

Valla insanlar buraya akıl almak için giriyor dertleşmek için falan konunun çok dışına çıktı herkes yazık annelik sorgulamak yerine destek olsanız daha mantıklı ama işte yazık benim gibi diğer annelerde bu tarz hayatındaki insanlar yadırgayıp yargılayan konu başkayken başka akıl veren insanlar yüzünden psikolojik yetersizlik ve çaresizlik hissediyor 😡
Lütfen artık hem keyfimden ödün vermeyem hem de gocama güzel kokam diye o çocuğun ciğerlerinin canına okumayın. Hamileyken ve emzirme döneminde krem bile kullanamadım, güvenli denen antidepresanları ağzıma alamadım, bu afedersiniz ama aklımın alamayacağı bir aymazlık. Tutmuşsunuz koca da koca, batsın kocası, o çocuğa sağlık borçlusunuz.

Duydum ama ona göre önlem aldım zaten onu sigarasız ortamda büyütüyorum anneliği sorgulamak yerine yardımcı olsanız daha iyiydi sizede pess bence bu kadar negatif olabiliyorsunuz sigara içmeyen ebeveyn varmı günümüze bir bakın hamileyken bırakın sigarayı neler içenler var tepkilerinizi bence onların konuşmasında sağlayın !
Sigaranın zamanla ne ilgisi var. 70 lerde içerlerdi ama zamanla beklendiği gibi bilinçlendi ebeveynler ve en azından bebekleri büyüyene kadar sabredip gerekirse tedavi görüp bırakıyorlar. Maalesef erkekler kendileri içse de kadından bu kokuyu alınca eşinizin tabiriyle “iştahı kapanıyor”. Kayınpederim içiyor ve temiz bakımlı bir insan ama leş gibi kokuyor ne kadar uğraşsa da. Bu adamdan ayrılsanız da size ve bebeğinize yazık. Siz yanında içmeseniz de bebeğinizi zehirliyorsunuz.

Gel kocama karılık yap canım o zaman kendini beğenmiş kaynanamada gelinlik dicemde birde kocana sormak lazım dört dörtlükmüsün
Kocana p….lik yapmaya bahane mi arıyorsun? Kocan mı yolladı seni buraya bana kadın bul diye?
Çooook zoruna gidiyor ama karısından memnun olmayan senin kocan be melinda ne yapacan sen benim kocamın hakkımdaki düşüncelerini?
Allah o sübyanı hem bedensel hem ahlaki olarak senden korusun tüm kalbimle diliyorum

Sigaranın zamanla ne ilgisi var. 70 lerde içerlerdi ama zamanla beklendiği gibi bilinçlendi ebeveynler ve en azından bebekleri büyüyene kadar sabredip gerekirse tedavi görüp bırakıyorlar. Maalesef erkekler kendileri içse de kadından bu kokuyu alınca eşinizin tabiriyle “iştahı kapanıyor”. Kayınpederim içiyor ve temiz bakımlı bir insan ama leş gibi kokuyor ne kadar uğraşsa da. Bu adamdan ayrılsanız da size ve bebeğinize yazık. Siz yanında içmeseniz de bebeğinizi zehirliyorsunuz.
Tamam

Pek inandırıcı gelmedi. Yeni doğum yapmışken, emziriyorken bile sigara kullanıyormuşsunuz.

Buradakiler mükemmel anne olamasa da sizden iyi olduğu kesin. Kusura bakmayın ama kocanızla sevişemiyor olmanız benim de ilgimi pek çekmedi şu konuda, daha önemli detaylar var bana göre. Bebek ve sigara mevzusu gibi. 🙄

Lütfen artık hem keyfimden ödün vermeyem hem de gocama güzel kokam diye o çocuğun ciğerlerinin canına okumayın. Hamileyken ve emzirme döneminde krem bile kullanamadım, güvenli denen antidepresanları ağzıma alamadım, bu afedersiniz ama aklımın alamayacağı bir aymazlık. Tutmuşsunuz koca da koca, batsın kocası, o çocuğa sağlık borçlusunuz.
Bırak katibe şu ahlaksızı ya kocası bununla yiyişmiyor diye gözü dönmüş o çocuğun sağlığı kimin umrunda aklı münasip bir yerinde evladında değil yorma kendini

Pek inandırıcı gelmedi. Yeni doğum yapmışken, emziriyorken bile sigara kullanıyormuşsunuz.

Buradakiler mükemmel anne olamasa da sizden iyi olduğu kesin. Kusura bakmayın ama kocanızla sevişemiyor olmanız benim de ilgimi pek çekmedi şu konuda, daha önemli detaylar var bana göre. Bebek ve sigara mevzusu gibi. 🙄
Tamam

Bırak katibe şu ahlaksızı ya kocası bununla yiyişmiyor diye gözü dönmüş o çocuğun sağlığı kimin umrunda aklı münasip bir yerinde evladında değil yorma kendini
Halbuki koca ardı kovalayıp kaynana ile çekişmeyi biraz ertelese çocukla ilgilense ne kaynana kızışacak ne de herifin bi yeri kalkacak. Ne tatlıymış bu koca. Doymadan çocuk yapmasaymış keşke.

Kocana p….lik yapmaya bahane mi arıyorsun? Kocan mı yolladı seni buraya bana kadın bul diye?
Çooook zoruna gidiyor ama karısından memnun olmayan senin kocan be melinda ne yapacan sen benim kocamın hakkımdaki düşüncelerini?
Allah o sübyanı hem bedensel hem ahlaki olarak senden korusun tüm kalbimle diliyorum
Ya okadar boşsun ki kale almıyorum

Sevgi yok, saygı yok, cinsellik yok... Sizinle evli kalmasının sebebi ne? Çamaşırını yıkayıp yemek yapmanız mı? Bence sessiz sakin boşanmaya hazırlanın. Ev bakın, iş bakın, avukat bakın. Bu süreçte düzelirse ne âlâ ama sanmam. Boşanın. Sizi bu kadar değersiz hissettirmesine izin vermeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X