EN BAKIMSIZ BENİM

eyelinerin keçeli kalem gibi olanı var 10 tl falan hiç zorlanmıyorsun il sürdüğümde çok korkmuştum bulaşacak diye ama gayet iyiyydi dene bence hemde pratik

Ya arkadaşlar ben konu sahibi anladım. "bir rimel bir far sürecek halinin olmaması" değil bence konu. Zaten iş onunla bitseydi iş yerinin WC sinde 5 dk da alasını yapardı.
Birincisi bu ev işi rutini gibidir.
Hafta sonu çamaşır makinası çalıştırıyorum, kızımın odasını temizliyorum. banyoya bir giriyorum makina durmuş, asalımmm.. Tesadüf mutfağa giriyorum bu sefer bulaşık mak durmuş. Aman Allahım 10 dk yazsaydı keşke dediğim zamanlar oluyor.
bu bakım işi de böyle biri biter biri başlar.
Sen dipler gelmiş bir saça, kaşlar uzamış bir yüze rimel sürsen de eğreti olur. Yakışmaz tam olarak bence.
Konu sahibi de bir kadın olarak sanırım zamansızlığın verdiği şeyden bahsediyor. Ağda yapıyor, o temiz ama kaş uzamış, kaşı alıyor o temiz ama saçlar kirli, saç temiz ama ağda gelmiş....

CANIM 20 Lİ YAŞLARDA OLUOSAN NASIL 7 YAŞINDA ÇOCUĞUN OLUO

MADEM 29 YAŞINDA YAZMIŞ İŞ YERİNDE 6 KIZ ARAMIZDA YA Bİ YAŞ KÜÇÜK YADA Bİ YAŞ BÜYÜK 20 Lİ YAŞLARDAYIZ YAZMIŞ

Sabah bi 15 dk uykundan feragat edip kalkarsan ortaya cok guzel seyler cikarirsin
En azindan sacinla ugrasamasan bile salas bi topuz yapsan, goz kalemi, rimel, hafif bi ruj seni cok daha bakimli gosterir

çalışıyon madem hafta bir gün eve geç git kuaförde bi saat takıl işini görürsün

Doğru yazmışsın ipek..sonu yok hergun bı yerden bişe başa sarıyor..ama bu durumlar içinde b planın olmalı..
Sacın kırlıyse kuru sampuanla halletceksin..veya ogun atkuyrugu yapcaksın..

Dibin geldiyse benim gıbı beyaz beyaz hemen rımelle onlara fırça darbesi atcaksın..veya kuru sampuanlar artık renkli saç rengine uygun olanı alıyorsun dıbıne sık tamamdır..

Kaşların cıktıysa önce kaş kalemıyle kendı kasını belırgınleştırıp ustune pudra gecınce cıkanlar yok oluyor..

Bıyık için epilasyon yayı kurtarıcı anında halledıyor..

Benım dışarı çıkarken hazırlanmam uzun surdugunden böyle ani ve acil durumlarda cozumlerım bu şekilde oluyor..

Ben de bakımsızım, zamanım bol ancak ne giyinmekten ne makyajdan hoşlanıyorum. Zaten 3-5 parça kıyafetim vardır, döner dolaşır onları giyerim; bulamam da bedenime uygun bir şey. Hatta sırf bu giyinme, kombin merakım olmadığı için işte önlük giyiyorum. Üzerim kirlenmesinden ziyade ne giydiğim gözükmesin:)
Sabahın köründe kalkıp süslenmek yerine 15 dakika daha uyumayı tercih ediyorum hatta sabah asla kahvaltı yapmıyorum.
Saç konusunda 3-5 pratik saç modeli deniyorum, topuz tokası, basit örgüler vs gibi...Biraz toparlıyor işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…