EN BAKIMSIZ BENİM

CNM REKLAM YAPMAK İSTEMEM AMA BİMDEKİ HAZIR AĞDA VAR TÜM VÜCUDA ÖZEL 6.90 ÇOK GÜZEL ÇEKİO ALIO ÇOK MEMNUNUM
ben epilator kullaniyorum ama kil batmasi yasiyorum ve kil koklerinde iltihaplanma yasiyorum acaba agdaya gecsem sorun ortadan kalkarmi merak ediyorum..., bu arada konu sahibi ozur dilerim ama yeni konu acmaktansa sorayim dedim :)

ben öğrenciyken Çocuklar Duymasın yeni başlamıştı o zaman. TV dizilerinin yeni başladığı yıllar 2002-2003 civarı..
Pınar Altuğ nam-ı diyar Meltem gibi sanıyordum çalışan kadınları ya da öyle olabileceğini, olmaması için bir neden olmayacağını. Güzel bir iş, bakımlı bir kadın, iyi bir koca, iyi gelir...
Kadın tepeden tırnağa evin içinde az sonra partiye katılacak tarzında:KK59: Gerçek hayatın bu şekilde olmadığını anlıyorsun zamanla.

6da evde oluyorum
yemek yedık kaldırdık fılan 8 oluyor saat.
1 saat oglumla ılgılenıyorum ve uyutuyorum ondan sonra 11 de uyusam bıle bana dolu dolu 2 saat kalıyor
fakat ben oje surmuyorum , mobılyalarımda ız yapıyorlar ,ayrıca abdest durumundan dolayıda.
fakat temizimdir. bence kaşlarınızı bıyıklarınızı aldırıyorsunuz sacınızı sureklı toplayı veya sureklı salmıyorsanız kıyafete uygun bır ıkı takı toka takılıyorsa gerısı halledılır.
sabah 6da kalkıyorum .15 dk makyaj yapıyorum göz altı kapatıcısı far eyelıner allık, rımelıde fıx servıste suruyorum
olduda bıttı bıle :KK70:

Doğru yazmışsın ipek..sonu yok hergun bı yerden bişe başa sarıyor..ama bu durumlar içinde b planın olmalı..
Sacın kırlıyse kuru sampuanla halletceksin..veya ogun atkuyrugu yapcaksın..

Dibin geldiyse benim gıbı beyaz beyaz hemen rımelle onlara fırça darbesi atcaksın..veya kuru sampuanlar artık renkli saç rengine uygun olanı alıyorsun dıbıne sık tamamdır..

Kaşların cıktıysa önce kaş kalemıyle kendı kasını belırgınleştırıp ustune pudra gecınce cıkanlar yok oluyor..

Bıyık için epilasyon yayı kurtarıcı anında halledıyor..

Benım dışarı çıkarken hazırlanmam uzun surdugunden böyle ani ve acil durumlarda cozumlerım bu şekilde oluyor..

millan kuru şampuan nedir ilk kez duyuyorum biraz açarmısın

Olduğunuzdan yaşlı göründüğünüzü düşünüyorsunuz o kesin kilodandır. Boy -kilonuz kaç?

Ways, siyah noktalara bile iyi gelen jel!! Lütfen adını verebilir misin, deneyelim. :)

evet lütfen ürün adı alabilir miyiz?

Urunun adini merak edenlerdenim ben de :)

kızlar tek tek alıntıladım ki görün diye ürün budur. Eczanelerde satılıyor..

kullanma şekli ise sabah-akşam yüzünüzü bunla yıkayacaksınız..

Bioderma sebium.JPG

ben öğrenciyken Çocuklar Duymasın yeni başlamıştı o zaman. TV dizilerinin yeni başladığı yıllar 2002-2003 civarı..
Pınar Altuğ nam-ı diyar Meltem gibi sanıyordum çalışan kadınları ya da öyle olabileceğini, olmaması için bir neden olmayacağını. Güzel bir iş, bakımlı bir kadın, iyi bir koca, iyi gelir...
Kadın tepeden tırnağa evin içinde az sonra partiye katılacak tarzında:KK59: Gerçek hayatın bu şekilde olmadığını anlıyorsun zamanla.
AYNEN YA VALLA BENDE ÖYLE SANIODUM TABİ DAHA EVE TEMİZLİKÇİ TUTMADIM DAHA NASIL OLUR ONUDA BİLMİORUM

Ben de bakımsızım, zamanım bol ancak ne giyinmekten ne makyajdan hoşlanıyorum. Zaten 3-5 parça kıyafetim vardır, döner dolaşır onları giyerim; bulamam da bedenime uygun bir şey. Hatta sırf bu giyinme, kombin merakım olmadığı için işte önlük giyiyorum. Üzerim kirlenmesinden ziyade ne giydiğim gözükmesin:)
Sabahın köründe kalkıp süslenmek yerine 15 dakika daha uyumayı tercih ediyorum hatta sabah asla kahvaltı yapmıyorum.
Saç konusunda 3-5 pratik saç modeli deniyorum, topuz tokası, basit örgüler vs gibi...Biraz toparlıyor işte.
neden .Her bayan imkanı olsa güzel giyinmek süslenmek ister

Ben yeni evliyim ve çalışıyorum.
İşte de, evde de düzenim tam oturmuş değil.
O yüzden bir dönem ben de ciddi şekilde salmıştım kendimi.
Ama artık sabahları saçımı toplarken hemen kapatıcı, eyeliner, rimel, ruj, toplam 5 dakikamı alıyor inanın. En azından yüzümü hareketlendirmiş oluyorum. Oje işini de açık renk sürerek hallediyorum. Çünkü kırmızı vs sürdüğümde iki bulaşık yıkayayım anında kenarları beyazlaşıyor ve iğrenç derecede paspal, bakımsız görünüyor ama açık renk olunca çok farkedilmiyor.
:KK70:

Çok vakit alacak seyler degil ki. Evde duzenli spa yap vücuduna surekli peeling yap demiyoruz ki. Soyle yuzunu aydinlatacak hafif bi fondoten ve gozalti kapaticisi işini gorur o yorgunluğu almak için. Parfum kullan mutlaka havan degisir ve güzel kokunca iyi hissedersin. Sacini da çocuklar yatip odana gecince uyumadan max 15 dkda halledersin. Zaman yoksa hafif islat bi sekillendirici sur yoksa surme bile, or oyle yat. Sabah acip dağıtınca guzel dogal dalgalarin olacak. Makyaja vaktin olmadiginda gozaltini ustunu mutlaka kapaticiyla aydinlatip sadece rimel sur, koyu renk carpici bir rujla cok bakimli gorunursun. Bu sene de moda zaten. Uyumadan gideceklerini takılarına kadar planla ki sabah gerisi için vakitten kazan :)

bende sabah altıda kalkıyorum kapalıyım akşamdan giyeceklerimi hazır ederim makyaj konusunda dışarda abartmadığım için kapatıcı ve hafif bir kalemle idare ediyorum akşam altıbuçukta eve giriyorum firek oğlumun ödevinin başına oturuyoruz ardından günlük okuması gereken kitabı okuyıoruz saat oldu 7 buçuk sonra sofra hazırlığı eşim gelir yemeğe otururuz oldu8 buçuk çocukları yatır et derken oldu 9 tabi ben bu arada saçıma başıma öyle şekil versemde canavarlara koşuşturmaktan dağılıyor yine ..genellikle tepeden topuz yapıyorum kaş bıyık ne kadar yorgun olsamda hallediyorum ama çok zor ya kadın olmak çok zor

millan kuru şampuan nedir ilk kez duyuyorum biraz açarmısın
Gratis veya watsons gıbı kişisel bakım magazalarında satılıyor çok cesıdı var 6 ıla 10 lira arası fıyatı..
Sacın yaglandıgında dıplerıne sıkıyorsun temiz gorunum elde edıyorsun..ayrıca renklı olanları var sarı ve kahve gıbı..dıpler geldıgınde de kurtarıcı oluyor..

hafta sonları cilt bakımı saç bakımı yapabıırsınız ev işlerı yaparken yüzünüzede bi maske sürmek bu kadar zor olmasa gerek.
ayrıca makyaj içinde 10dk yeterlı olur zaten herzaman yapınca dahada pratıklesıp daha hızlı yapacaksınız.
ayrıca kendınızı güzel hissedecegınız kıyafetler gıyersenız kendınızı daha ıyı hıssedebıırsınız

Gratis veya watsons gıbı kişisel bakım magazalarında satılıyor çok cesıdı var 6 ıla 10 lira arası fıyatı..
Sacın yaglandıgında dıplerıne sıkıyorsun temiz gorunum elde edıyorsun..ayrıca renklı olanları var sarı ve kahve gıbı..dıpler geldıgınde de kurtarıcı oluyor..

ilk defa duydum ama çok süpermiş benim saçım yağlı tip hergün yıkamam lazım tam benlikmiş çok teşekkür ederim

Doğru yazmışsın ipek..sonu yok hergun bı yerden bişe başa sarıyor..ama bu durumlar içinde b planın olmalı..
Sacın kırlıyse kuru sampuanla halletceksin..veya ogun atkuyrugu yapcaksın..

Dibin geldiyse benim gıbı beyaz beyaz hemen rımelle onlara fırça darbesi atcaksın..veya kuru sampuanlar artık renkli saç rengine uygun olanı alıyorsun dıbıne sık tamamdır..

Kaşların cıktıysa önce kaş kalemıyle kendı kasını belırgınleştırıp ustune pudra gecınce cıkanlar yok oluyor..

Bıyık için epilasyon yayı kurtarıcı anında halledıyor..

Benım dışarı çıkarken hazırlanmam uzun surdugunden böyle ani ve acil durumlarda cozumlerım bu şekilde oluyor..
Millan bu tür şeyler anlık kurtarıcıdır. Ancak özünde bakımlı olan kadınlar ki meslek hayatında bankacılar bu konuda ön plana çıkmıştır, onların baş vuracağı şeyler değil bunlar. Ben de işimden dolayı jilet ütülü pantolanlar giymiyorum rahat olmak açısından ama bankacılar bir geliyor buraya kadın olarak ben bakıyorum.
onları görünce aklıma gelen:
1.) banka ek ücret veriyor mu bu kıyafetler için.
1.1. vermiyorsa bunlar maaşlarının ne kadarlık kısmını bakıma ve kıyafete harcıyorlar.
2.) bunları yapacak zamanı nasıl ayarlıyorlar?
ben evde dakikalari birleştiriyorum. Resmen ucu ucuna. Bir de biz kendimize değer veren insanlar değiliz. Türk kadını önce anne. Ama Amerikalı kadın önce kendi.Yani çocuğumuzu bırakıp da kendimiz için bir şeyler yapmak, kuaföre, spora falan gitmek bizi geriyor. Ben de bunlardan ziyade uykumdan feragat ediyorum. Geç yatıp saçımı başımı temizliyorum.
Bir kere aynen senin kurtarıcıların gibi bir şey yaptım..
Çok hastaydım, kızım da öyle, banyo yapamadım. bir yerde saç diplerinize karbonat sürün yağsız görünmesi için diye okudum. sürdüm. Ben sürdüğümü biliyorum ya içim rahat etmedi girdim gecenin bir yarısı yıkandım.
O yüzden hayat her zaman kurtarıcılarla olmuyor, bence yoluna koymayı öğrenmek lazım.

Hmm, şimdi size iyi hissettireceğim;

20'li yaşlarımın başında sayılırım.
Evli değilim, çocuğum da yok.
Alan derslerim ve sınavlarım dışında bir uğraşım ya da para kazandığım bir işim yok, yani boş vaktim size göre çok fazla
Makyaj hiç yapmadım.
Oje hiç kullanmadım.
Salaş giyiniyorum.
Hayat çok berbat, beni niye üzüyorlaaar, bakışlarıyla hayatımı idame ettiriyorum.
Kronik bir mutsuzluğum var.
Bakımlı olmayı sosyal algının kadına dayattığı bir oldu olduğunu düşünüp , bütün güzellik bakım merkezlerini yakma düşüncem var.
Ayrıca çirkinim. =(

Daha iyi hissediyor musunuz?

X