EN BAKIMSIZ BENİM

ay adı ne o bakım kreminin siyah nokta var burnumda az az nefret ediyorum geçiremedim kajmerrrrr cvp?

Olduğunuzdan yaşlı göründüğünüzü düşünüyorsunuz o kesin kilodandır. Boy -kilonuz kaç?

Ways, siyah noktalara bile iyi gelen jel!! Lütfen adını verebilir misin, deneyelim. :)

gerçekten çocukla zor olyor
hemide iki çoçukla vahh vahhh
benmde kızım avr 19 aylık işe gel eve git 7 çocukla oyna yemek derken kocaya bile vakit kalmıyo
ama sabahları beş dakikada makyajımı yaparım her sabah bazı şeyler kolaylıkla oluyor
üşenmemek laızm

Ben bi eyeliner özürlüyüm yaa. İki dakikada nasıl çekiyorsunuz kızlar,imreniyorum. Ben çekince mutlaka silmek zorunda kalıyorum. Ama onun dışında rimel,göz kalemi,hafif bir ruj veya parlatıcımı sürmeden çıkmam.
Kendine bir rutin oluşturursan gayet bakımlı olur aynı zamanda işlerini de aksatmazsın canım. 2 çocuğu,kocayı,evi ve işi halleden kadın 5 dakikaka kendine bakım yapamayacak mı? Öyle bir yapar ki..Gücünün farkında ol
Üniversitede arkadaşlarım wc'de saçlarına maşa yapardı aklıma onlar geldi

ben arabada bile sürüyorum tabi şoför koltugunda diil:)

çalışıyorsan madem git bi kuaföre saçlarını tarat , şekilendir ,rengini değiştir falan...bu bile ii gelir sana ....

saçların uzunsa akşamdan saçlarını ör normal örgü. sabah actıgında hafif dalgalı ve bakımlı duruyor. ben sabahları 10 dk hazırlanıyorum giyeceklerım aklımdadır zaten hemen gıyerım az pudra allık rimel ruj oldu bitti. kendımı kotu soluk yüzlü hissedersem renkli küpe takarım dikkati oraya alırım. kafanda buyutecek birşey değil. insanı cok etkılıyor giydiklerı nasıl gorundugu kötü hissediyorsun.

jelin ismi ne banada soylermisin benim yzuumdede bi iki tane sivilce var ve gitmiyor.. yani gidiyor ama baska bi yerden yine cikiyor.. bi iki tanede olsa sinirimi bozuyor

bende bir yarım saat erken kalkıyorum çocuğum yok ama evliyken evden çıkmak kolay olmuyor, benimde tavsiyem uykudan biraz erken kalkmak

evet lütfen ürün adı alabilir miyiz?

valla bende aynen böyle yapıyorum akşam düzleştiriyorum sabah üstünden geçip eyeliner rimel ruj bitti gitti

Urunun adini merak edenlerdenim ben de :)

okadarını yapıyorum ama hep bi yorgunluk hali var yüzümde...
Yuzunde yorgunluk varsa senı canlandıracak bi allık kullan..

Yıne oyleysen saç rengin seni solgun ve hasta gıbı gosterıyor olabılır..

Hıc olmadı aksam dusunu alıp peeling ve maske uygula..seni canlandırıp..cıldını tazeler..

Ben sabah makyaj ve sac icin erken kalkarim, aliskanlik sanirim cikamam baska turlu. Hatta evde oldugum zamanlarda bile sacim duzgun olmali, agira kacmadan makyaj da yaparim. ( cocugum var, cok bos zamanim var sanmayin )
Insan kendini nasil iyi hissediyorsa zamanini bulup ayirmali. ya da yoktan yaratmali:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…