Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

bakalim aksam biraz yedim ama tatli ye.edim .
tansiyonum dusuyor sanirim.benim tansiyonum genelde dusuktur zaten 8-6 9-6 cikar .sanirim benim de profosyenel yardim almam gerek en azindn doyetisyene gideyim..

bakalim sehre ne zaman inersek malum koy gibi bi ilce .
84 kilo doguma giris sezaryen
baslangic carsamba basladim 70.9
boyum1.68

optum cok

günaydın fıstıklar
gayet iyi gidiyorsun canım.. o kadar kaçamak olur yaa..
hoşgeldinnn.. birçoğumuz sadece porsiyon küçültüp tatlıdan uzak durarak veriyor kilocuklarını.. eğer istersen geçmiş sayfalarda benim diyetisyenden aldığım liste var.. 2.5 aylıkken gitmiştim sütümü azaltmayacak bir liste..
bugün tartıldın mı merak ettim.. ayrıca boyuna göre çook kilolu değilsin.. 2-3 ayda gider fazlalıkların diyet için acele etme ..
Gunaydinnn...
Net olarak 1,9 kiloyu bir haftada vermis sekilde karsinizdayimm.. mutluyummm...
96,5 baslangicti
94,6 buguku kilom
harikasın tatlımmmm..bravo sanaaa
Günaydın fistiklar
59.2 geldim 500 g vermisim bu hafta da. Şöyle özetlersem 61le başladım 3 haftada 2 kg fena değil sizin sonuçları da bekliyorum merakla
çok iyi vermişsin canımm.. tebrikleeerrrr

İSPANYOL bulamadım ben sana zahmet hangi sayfada olduğunu yazarmısın
bu arada 75.6 kilo olmuşum bende aranıza katılayım ayda 1 kilo versem bile yeter bebeğim daha çok küçük

İSPANYOL bulamadım ben sana zahmet hangi sayfada olduğunu yazarmısın
bu arada 75.6 kilo olmuşum bende aranıza katılayım ayda 1 kilo versem bile yeter bebeğim daha çok küçük
tamam canım bakayım.. ben de öyle düşünüyorum ayda 2 kilo ,, benimki de 3 ay 4 günlük..

dünkü menüm
sabah 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, domates salatalık derotu, 25 gr helva, sucuklu yumurta , 3 zeytin
öğle: yoğurt içinde nesfit+müsli
akşam: et sote 1 tane de incecik lavaş
ara: 10 fındık 3*4 kuru kayısı
su 3 lt
spor: pump it up yapayım dedim 25 dk yapabildim

DİYETİSYENİN VERDİĞİ LİSTE

sabah(10:00): 2 yemek kaşığı lor peyniri ,
1 dilim beyaz peynir , 1 dilim tahin helvası ,1 adet haşlanmış yumurta veya yağsız tavada yumurta ,şekersiz açık çay ,salatalık domates maydanoz tere dereotu, 3 4 adet zeytin ,2 dilim tam buğday ekmeği veya çavdar ekmeği

ara (12:00): 1 porsiyon meyve
öğle (14:00): 6 kaşık az sulu sebze yemeği 1 kase yoğurt veya cacık
ara (16:00): 2 dilim ekmek arası beyaz peynirli tost , 1 bardak ayran veya süt
akşam( 19:00):5 köfte kadar ızgara et /tavuk/balık veya 7 -8 yemek kaşığı kurubaklagil veya
etli yemek ,
bol yeşil salata (az yağlı ),
bir dilim tam buğday ekmeği veya bir kepçe çorba veya 3 kaşık bulgur pilavı

ara (20:00- 20: 30): 1 porsiyon meyve 10 12 tane badem veya fındık

1 porsiyon meyve :2 adet mandalina veya 1 orta boy elma yada portakal , yarım armut ya da muz , 1 adet kivi ,3 4 dilim ayva

Allah razı olsun cnm gönlündeki kiloya ulaşırsın inşallah

sanırım cok aç kalmadan devam edecem .
:) ne yapayım dayanamiyom

her akşam çayın yanına 1maksimus yerim buda keyfim olur. yoksa hepten saldirmaktan korkuyorum. 500g vererek gitmek en mantiklisi :)

çarşamba başladım 5gün oldu
70.9 başlangıç
69.6

1.3 kg gitmiş :)
çok güzeeeelllll.. bak çok iyi gitmiş kiloo
Gunaydin guzel anneler
Herkesi tebrik ederim..
Ben de tartildim: 67.4 Cok mutlu oldum.
Gecen hafta 68.6 cikmistim. 1.2kg vermisim. Toplamda 2 haftada 2.7 kg zayifladiimmm :)))
harikasın canımm maaşşallah
hahhaaaa güzelmiş..bence haklısın.. ben zaten kıroliçeyim kii..eşimde haskıro..hele bir de küçük çatalla yersek daha iyi..
Hahaha çok hossun canım hadi tartil bekliyorum m
sorma yaaa.. kaç kez çıktım tartıya allah bilir..şimdi de baktım lo yazıyor.. lo çıkma artık üstüme looooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…