Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

saolasin :)
eşinde senin beraber sağlıklı besleniyor ne güZel keşke benim esimde zayiflasa:) çok kilolu değil ama verse güzel olur hani ♡♥♡

Kizlaaaar yediklerim
2 dilim ekmek
1.5 yumurtali omlet
2 dilim dana jambon
2 parmak büyüklüğünde peynir
1 tatlı kaşığı nutella
1 tatlı kaşığı kaymak ve bal
1 parmak büyüklüğünde tahin helvası

1 fincan mocha
1 küçük çikolata

10 sıkma cigköfte
bol yesillik

ve meyve yerim. Baya az yemisim :-)
Ve 3 km yürüdüm

Kizlaaaar yediklerim
2 dilim ekmek
1.5 yumurtali omlet
2 dilim dana jambon
2 parmak büyüklüğünde peynir
1 tatlı kaşığı nutella
1 tatlı kaşığı kaymak ve bal
1 parmak büyüklüğünde tahin helvası

1 fincan mocha
1 küçük çikolata

10 sıkma cigköfte
bol yesillik

ve meyve yerim. Baya az yemisim :-)
Ve 3 km yürüdüm
Canim kahvalti da ki nutellayi cikarsan mi artik bal ve helva var sonucda :) ya da kahvenin yaninda ki cikolatayi mi kessen :) cok az yiyorsun aslinda ama iste cikolatalar fazla kalorili

Canim kahvalti da ki nutellayi cikarsan mi artik bal ve helva var sonucda :) ya da kahvenin yaninda ki cikolatayi mi kessen :) cok az yiyorsun aslinda ama iste cikolatalar fazla kalorili
Aynen canım nutellanin dibi geldi zaten ve almicam artık kahvenin yanındaki cikolatayi kesemeeeem hayata bagliyo beni :KK66:

kızlar midem küçülmüş yaa.. azıcık da yesem doyuyorm artık.. diyetisyenin verdiği sabah kahvaltısı çok geliyor 2-3 gündür yarıya indirdim.. ekmeği 1 dilim , helvayı yarım dilim peyniri 1 kaşık yiyrum... işim artık daha kolay.. bir de arada tatlı krizleri olmasa muhteşem olacak..

Bide benim midem kuculse super olacwk.. sabah yaxdiklarimi ogle ve aksamda yiyemedim.. kuru dolma yapmsya usend7m, tavuk gogusbhasladim onu yedim, daha az kalorili oldu iyi oldu yani.. leslieyle ikimil yaptim, suya dikkat edemedim.. opuyorum hepinixi...

Herkese iyi geceler arkadaslar.kac gundur giremedim halamin esi vefat etti.ordaydik hep.bu hafta pek dikkat edemedim ins. Bu hafta almadan kurtaririm.simdilik iyi geceler.

[QUOTEnehirim38, post: 38304143, member: 415769"]Herkese iyi geceler arkadaslar.kac gundur giremedim halamin esi vefat etti.ordaydik hep.bu hafta pek dikkat edemedim ins. Bu hafta almadan kurtaririm.simdilik iyi geceler.[/QUOTE]
Allah raahmet etsin.

Herkese iyi geceler arkadaslar.kac gundur giremedim halamin esi vefat etti.ordaydik hep.bu hafta pek dikkat edemedim ins. Bu hafta almadan kurtaririm.simdilik iyi geceler.
Basiniz sagolsun canim. Bu haftayi ben de veremeden gecircem sanirim. Takmayalim.pazartesi yeni hafta baslicak:KK66:

Gunaydiinlaar, iyi pazarlar herkese, kahvaltida Yine tam bugday ekmegi ile yagsiz kasarli tost ve biraz maydanoz, bi yumurta sadece 1dilim nutellali bugday ekmegi kapanis:KK43: yarin obur gun nutellali ekmegide cikaricam ama gun boyu tek tatli ihtiyacimi bununla karsiliyorum bahanesiyle:) birazdan kosu bandi ins.

selam güzellikleerr
Bide benim midem kuculse super olacwk.. sabah yaxdiklarimi ogle ve aksamda yiyemedim.. kuru dolma yapmsya usend7m, tavuk gogusbhasladim onu yedim, daha az kalorili oldu iyi oldu yani.. leslieyle ikimil yaptim, suya dikkat edemedim.. opuyorum hepinixi...
dolmadan daha iyi olmuş canım.. yakında küçülecek meraklanmaaa
başınız sağolsun canım ..
Gunaydiinlaar, iyi pazarlar herkese, kahvaltida Yine tam bugday ekmegi ile yagsiz kasarli tost ve biraz maydanoz, bi yumurta sadece 1dilim nutellali bugday ekmegi kapanis:KK43: yarin obur gun nutellali ekmegide cikaricam ama gun boyu tek tatli ihtiyacimi bununla karsiliyorum bahanesiyle:) birazdan kosu bandi ins.
çok iyi gidiyorsun.. önce yarım dilime düşür sonra iki lokmaya sonra kes nutellayı.. birden kesersen 2-3 gün sonra deli gibi saldırırsın

dünkü menüm
sabah: 1 dilim ekmek, 25 gr helva, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık lor, 3 zeytin, domates salatalık dereotu, 3 kaşık patatesi yumurta
ara: 1 portakal, yarım elma
öğle: 2 dilim ekmek, üzerlerine beyaz peynir sürülmüş
akşam:1 nescafe, yarım paket etiform yulaflı bisküvi..
su 3 lt
spor yapamadım
aslında akşama etli yemek yapacaktım.. kv işkembe çorbası yapıp göndermiş eşim onu yemek isteince yapmadım yemek kahveyle geçiştirdim

dünkü menüm
sabah: 1 dilim ekmek, 25 gr helva, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık lor, 3 zeytin, domates salatalık dereotu, 3 kaşık patatesi yumurta
ara: 1 portakal, yarım elma
öğle: 2 dilim ekmek, üzerlerine beyaz peynir sürülmüş
akşam:1 nescafe, yarım paket etiform yulaflı bisküvi..
su 3 lt
spor yapamadım
aslında akşama etli yemek yapacaktım.. kv işkembe çorbası yapıp göndermiş eşim onu yemek isteince yapmadım yemek kahveyle geçiştirdim
Canim supersin valla aramizda en kacamaksiz Istikrarli giden sensin:KK3:

çay
2çay kaşığı bal kaymak
4kaşık kaşarlı patates
2haşlanmış yumurta
2 kk beyaz peynir
3dilim ekmek
yeşillik

ama ben erken mi başladım acaba ? :'( yardım

Canim supersin valla aramizda en kacamaksiz Istikrarli giden sensin:KK3:
valla inanılmaz dikkat ediyorum tatlım ama ben çok zor kilo veren biriyim.. yani başkası bu diyetle haftada 2 kilo verirdi ben 500 gr versem ohhh diyorum..
çay
2çay kaşığı bal kaymak
4kaşık kaşarlı patates
2haşlanmış yumurta
2 kk beyaz peynir
3dilim ekmek
yeşillik

ama ben erken mi başladım acaba ? :'( yardım
neye erken mi başladın

2aylik
diğerinde 5aylikti diyete başladığımda çok iyiydim şimdi başım dönüyor resmen .bi kac ay sonra burada olursanız görüşmek üzere .ama yarın sabahtartilacam yöine deöpüyorum hepinizi kolaylıklar diliyorum

Merhaba arkadaslar herkesler iyidir umarim kacamaklar yoktur insallah :)
Bugün ki menüm
Sabah ; 2,5 dilim siyah ekmek , iki kasik yogurt , az bisey recel , krem peynir, az yagli az kasarli menemen, bol, yesillik ve sebze

Bir türk fincan kahvesi yanina bir kücük isirik bitter cikolata

Aksam ; bir porsiyon tam bulgur pilavi , firinda et sadece Bir tane orta büyüklükte ve salata

Böylece gün bitti uyuyana kadar bisey yok su kilolari versemde kurtulsam kalori hesabi yapmakdan günümden zevk almiyorum. Kilo verdikden sonra da karar verdim artik diyeti biraksam da saat 6 dan sonra yemek yemicem kesinlikle bunu yasam felsefem olarak uygulicim :)

X