Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Günaydın kızlar 61 kg geldim. Daha disiplinli devam etmem gerek kanimca siz ne âlemdesiniz?

Günaydın kızlar 61 kg geldim. Daha disiplinli devam etmem gerek kanimca siz ne âlemdesiniz?
Günaydin canim kizim bugün hic uyutmadi kalktim süt sagiyorum simdi. Kendini cok sikma arada kacirman diyetini uzun yapabilmeni saglar yoksa zor olur hep kisitlamak kilon cok degil zaten gider. Sonra bende bi tartilim dün bende kacirdim bayagi korkuyom :)

Kızım da sağlıkla doğsun Allah da izin verirse bir 4 5 sene düşünmeyeceğim 19 da bir 20 de iki Çocuğum olacak Allah'ım nasip kısmet ederse bir sonrakini 25 te düşünüyorum inşallah :)
Ben 25 im simdi keske ilk evlendigimde yapsaydim cocugu diyorum gezip tozayim diye 4 sene erteledim simdiye coktan büyümüstü kizim yanliz kalmasa bi daha cocuk düsünmezdim ama onun icin bi kardes yapicam sanirim ilerde tabi 28 ,29 da falan.

Tartil canım meraktayim:)

selam tatli annecikler..
Kızım da sağlıkla doğsun Allah da izin verirse bir 4 5 sene düşünmeyeceğim 19 da bir 20 de iki Çocuğum olacak Allah'ım nasip kısmet ederse bir sonrakini 25 te düşünüyorum inşallah :)
allah bagislasin canim..masallah ne kadar genc anne olmussun oyle..benim ilki 31 de ikinci 36 da..nerdeyse nine olucak yasta yaptik cocugu
gidecekvonlaaar merak etme cok da kasma kendini..
bence iyisinivyapmissin..tam yasi 25 iste..ben ne yapayim yaa 30 dan sonra yaptim..
73.5 im bende ilerleme yok 3 gündür moralim bozuluyor ((((
moral bozmak yoooookkkk duraklama donemi olacak elbette..sakin salma kendini

brn bu sanah 78,8 grldim haftadonu 1 kilo almisim yani..
diyetisyene gittim..78.1 ciktim orda ( benim tartimin fazla tarttigini herkes soyletdi ama ilkkez ben sahit oldum).yag oranim % 40..
kan verdim sonuckarla gorusrcegiz yine..

bebisi kv birakmistim..dondugumuzde saat 12 ydi..cook acikmistim..o da sagolsun borek yapmis..yedim valla..cok pismanim..cok da şişmanim

Hahaha cok hossun canim:) bugunku son karbonhidratin olsun ben de 30 yasindayim valla hem de esimle 13 senedir beraberiz. 5 senesi evlikik ben pisman degilim.en azindan simdi eve hapsoldugumda o gezdigim tozdugum zamanlarla teselli buluyorum. Nene deme canim annem beni 32 yasinda yapimis son cocuk :) gayette iyi masallah. Kendimize bakalim kilolari verelim oo mis gibi oluruz

maasallah canim suz de bizim gibisiniz..bizim de 17 srne oldu 9 yildir evliyiz...benim okulum 25 yadimda bitti sonra 2 yil mecburi hizmet vs 27 de evkendik..uzmanlik sinavini kazandim comez asistanken cocuk yapilmiyor fln flin derken ilk cocuk 31 de oldu..sonra da uzmanligin mecburi hizmeti oldu..ikinci de 36 da oldu..cok sukur oldular yaa..yas hic onemli degil yetetki onlsr saglikli olsun..

Maşallah canım allah sizlere hep beraber sağlıklı mutlu ömürler versin insallah

Canim bozma moralini yarin en kotun 73 olacaksin

Insallah kizlar ya yarin biraz vermis olim de moralim yerine gelsin. Diyeti birakmam zaten böyle olmakdansa ac gezmeye raziyim ama biraz daha siksam mi diyorum bu defa da sütüm kalitesiz olur mecbur yiyicem.
Ben de cocuk konusunda simdi düsünmüyordum esimin israriyla oldu iyikide olmus diyorum müthis bi duyguymus annelik ama ikincisine cesaretim yok pek kizim icin istiyorum ama bakalim hayirlisi.
Ispanyol cok asiri bi kilon yok zaten kac olmak istiyordun ?

Kahvaltimi da yazayim hazir girmisken pekmezli yogurt kücüklügümden beri cok severim ekmek banip banip yerdim :) bi haslama yumurta ( olmazsa olmaz ) bol sebze yesillik , recel ve krem beynir , 3 dilim kepek ekmek.
Ya arkadaslar su receli falan kessem belki daha hizli vericem ama ben sekerli seylerin hastasiyim tamamen kisarsam mutsuz olurum ne yapim yicem mecbur :) en azindan dogal seyler yiyok recel, pekmez falan :)

ilk hedefim 65 ikinci 60 sonra olursa 55..
en az 15 kilo vetmeliyim ..

hak veriyorum sana...ben srkeri tamamdn kesrigimde uc gun sonra sakdiriyorum nutellata fakan..hic degilse kahvaktida azicik hakkimiz olsun..zaten yakariz aksama jadar

Bugün 73.6 olmusum 200 grcik gitmis :) böyle böyle vericem insallah birde hergün tartiya cikma huyumu birakabilsem ama namümkün uyanir uyanmaz tartiya cikiyorum :)
canım kaç ile hamile kaldın sen? ben 66 ile hamile kaldım. şuan 74-75 kiloyum.. neler yapıosun kilo vermek için?

kesinlikle doğru olan senin dediğin... biraz dikkat edip kilo veremesem bile kilomu sabitlesem kazançlı olurum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…