Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

emziren annelerin zayiflama serüveni
isim başlangıç simdiki toplam giden

ispanyol 78,8 78,8
whisper84 61 61
meinschatz 80 73,5
delipisicik

tabloyu yaoamiyorum dogrudurust yapabilen varmi acabaaas

Canım süper gidiyosun ama ekmeği 2 dilime düşür bence. Ben öyle yapıyorum. 1 dilim tatliyla 1 dilim tuzluyla; )

Kizlar merhaba ben 13 gun once dogum yaptim 9 gun oncesinde de dikkat etmeye basladim yediklerime karatay grubuna yaziyodum beslenme listemi
Belli bi diyet yapmiyorum sadece azaltabildigim kadar azalttim tatli hamurisi yememeye calisiyorum ama annemin yanindayim gelen misafirlerle illaki yeniyo biseler buna ragmen 9 gunde emzirerek 2,9 kilo verdim..bundan sonra burdan devam edicem

2 dilim ekmek
Bal
1 bardak sut
Ev salcasi
Haslama yumurta

Turkkahvesi
2 lokum
2 yaprak cikolata

1 kase corba
1 dilim ekmek
2 kasik pilav
5 adet kofte
Salata

10 adet kucuk Kestane

Ben evlendim 6 ay sonra yaptım pişman mıyım Değilim Allah'a şükür o altı ayda gezeceğim kadar gezdim Hayatımı yaşadım aşkımla :)

Arkadaşlar benimde 2.dogumumdan 10 kilo kaldı. Bebeğim ne zaman güçlü bir şekilde emmeye başladı birden 7 kilo falan aldım. Veremiyorum ,yarım kilo veremiyorum. Diyetisyene gittim hemen aceleso6 yok bebeğini emzir dedi. İlk 6 ay anne sütü bebegin ihtiyacının %100 ünü ,6/12 ay %50 sini ,12/24 ay %30unu karşılıyor dedi. Yani arkadaşlar emzirmek 2 yaşına kadar önemli. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Günümüzde Bebeğinizin sağlığını tehdit eden bu kadar etken varken bizler onlara güçlü bir temel yapmalıyız diye düşünüyorum.

Ben sizlere katılmak isyiyorum önerilerinizi dikkate alacağım.
Benim anlamadığım bebeğim 6 aylık sadece anne sütü aldı. Emerken beni yiyip bitiriyor gibi hissediyorum ben neden böyle kilo aldım :) 70 kilo ile hamile kaldım şimdi 80 kiloyum. Boyum 165.

Bu arada emzirme ile ilgili sağlık Bakanlığının asagidaki sitesini zitaret etmenizi tavsiye ederim:

bebegimiseviyorumsagliklibesleniyorum.com

Ayrıca bilgi hattı var telefon 184.her zaman Açık 24 saat arayabilirsiniz. Emzirmeyle ilgili bebeginizle ilgili her şeyi sorabilirsiniz. Sağlıkla ilgili. SABİM

hosgeldin canim..daha cok yenisin fazla zorlama kendini..kirkini cikarana kadar agir diyet yapma sakin..
2 dilim ekmek
Bal
1 bardak sut
Ev salcasi
Haslama yumurta

Turkkahvesi
2 lokum
2 yaprak cikolata

1 kase corba
1 dilim ekmek
2 kasik pilav
5 adet kofte
Salata

10 adet kucuk Kestane
afiyet olsun guzrl olmys..ogle yemefin mi..bir de hic sut urunu yok menunde..peynir yogurt yemenivtavsiye ederim
Ben de buraya geldimmmm. Bura sanki bana da saha uygun geldi sizden gorunce emziryrm ya. :))))
hosgeldin canim..insallah burlikte keyifle veririz kilolarimizi
Ben evlendim 6 ay sonra yaptım pişman mıyım Değilim Allah'a şükür o altı ayda gezeceğim kadar gezdim Hayatımı yaşadım aşkımla :)
allah bagisladin canim..saglicakla al kucagina..
methaba canim.tesrkkurler bilgi icin..hemen bakiyorum brn de siteye..
ben de gittim diyetisyeme daha rahlil sonuclarini gostermedim..muhtemelen sltinci ayda gel diyecek..bakalim artik..

dunki menümu yazayim
sabah- öğle birlikte oldu 1 dilim borek 2 dilim oeynir 6-7 zeytin domates salatalik 1 dilim rkmek azicik recel ...recel ev yapimi ve az seketliydi
aksam menemen 2 dilim ekmek peynir
ara 7-8 badem 1 kasik pekmez
su 3 lt
menulerim het zaman bu jadar kotu degil ..dun hastane kan ver fln derken bu kadar oldu..

Günaydın kizlar dun obur esim sayesinde gayet ağır şeyler yedim. O yüzden tartiya cesaretim yok. Yarın inşallah. Bizler zaten şok diyetler yapmıyoruz. Gereksiz zararlı şeylerden kisip görüldüğü üzere gram gram zayifliyoruz:) olsun ama öncelikli amaç bebisleri doyurmak sonrasinda yavaş yavaş form tutmak

Çok az
Çok az yemissin canım tartldin mi

aaa benide yazın o zaman... evdeki tartım dün itibari ile bozuldu yenisini alacağım o yuzden akşam üzeri size kesin kilomu yazarım. Olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…