Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

kızım 3 aylık oldu ve ben adet gördüm ve anında 62.9 da gördüm.. karnımda inmeye başladı çok şükürrr.. daha dikkatli olacağım artıkk gaza geldim resmen

kızım 3 aylık oldu ve ben adet gördüm ve anında 62.9 da gördüm.. karnımda inmeye başladı çok şükürrr.. daha dikkatli olacağım artıkk gaza geldim resmen

Hadi gözün aydın canım. Keşke ben de adet olup bi rahatlasam. Arada lekelenme oluyor bu adet sayılmaz değil mi kızlar? Ben de adet olup birden birkaç kilo vereceğim zamanı bekliyorum da...Eğer bu lekelenmeler adet ise boşuna umutlanmıyayım :KK59:

Hadi gözün aydın canım. Keşke ben de adet olup bi rahatlasam. Arada lekelenme oluyor bu adet sayılmaz değil mi kızlar? Ben de adet olup birden birkaç kilo vereceğim zamanı bekliyorum da...Eğer bu lekelenmeler adet ise boşuna umutlanmıyayım :KK59:

bende hiç lekelenme olmadı arkadaşım bilemeyeceğim yani. ama benimki bildiğin o hele dün aşırı derecedeydi. görünüş olarak çok değişiklik olmasada hafiflediğimi hissettim. ve psikolojik olarak kendime geldim. gerçekten rahatlatıyor insanı. darısı başına o zaman :))

Kızlar ben de 50 gün oldu doğum yapalı.Sezeryanla doğum yaptım.64 ile hamile kaldım,88 ile doğuma girdim.
Şu an 70 kıloyum,6 kilom kaldı vereceğim.
Beslenmeye gelince,sebze çorbası içtim,et yedim.ekmek az yedim makarna pilav 2 kaşık yedim.salata ve bol meyve yedim.
günde 3-4 litre su içtim ve de humana still tea ile milupa still tea içtim.Toplam da 4 bardak içtim.
sütüm de maşallah iyi.Bebeğiminde kilosu önde..

Tavsiyem,öğün atlamayın,bol su,emzirme çayları ve sebze meyve yiyin.

bende de herkese öncelikle hayırlı ramazanlar.
kızlar eşim dün gece saat 12.30 da " sen baya zayıfladın haaa. çıkk bakalım şu tartıya" dedi. bene iftarda tıka basa yediğim ve dolu dolu su içtiğim için korkarak çıktım veeeeee sonuçç 62.8 .. eşim " daha sen o 800 ü boşver 62 işte" dedi. çok mutlu oldum yaaaa.. darısı zayıflamak isteyen diğer arkadaşların başına....

kızlar, kızımı dün Ankara'ya çocuk kalp cerrahına götürdük çok şükürki kalbindeki üfürümün önemli olmadığını ve kendiliğinde kapanacağını söyledi:KK62: çokk rahatladım günlerdir uykusuz geceler geçirdik çok şükürki abartılacak birşey değilmiş.çook mutluyum çoook :KK66::KK66:
bu arada ben şimdide yayladayım baskül olamadığı için tartılamıyorum, kilomu eylül ayında evimize döndüğümüzde tartılınca yazarım.
:KK64:

kızlar, kızımı dün Ankara'ya çocuk kalp cerrahına götürdük çok şükürki kalbindeki üfürümün önemli olmadığını ve kendiliğinde kapanacağını söyledi:KK62: çokk rahatladım günlerdir uykusuz geceler geçirdik çok şükürki abartılacak birşey değilmiş.çook mutluyum çoook :KK66::KK66:
bu arada ben şimdide yayladayım baskül olamadığı için tartılamıyorum, kilomu eylül ayında evimize döndüğümüzde tartılınca yazarım.
geçmiş olmuş. çok sevindim. en kısa zamanda unutulur inş.

Çok sevindim canım Allah beterinden saklasın. Umarım ne sen ne de hiçbirimiz sevdiklerimizle özellikle de sevdiklerimizle denenmeyiz.

Artık kimse uğramazmı olduu?
yoksa herkes kiloları verdide bi benmi kilolu kaldım??

Ben de bakıyorum kimse yazmadığı için bişey yazmadan çıkıyorum. Bi de kızım emekledi ve adet oldum inanılmaz ağrı çekiyorum. Daha tartıya yansıyan büyük bi değişiklik yok adet bitimini bekliyorum inşallah biraz daha inerim. Okulların açılmasına bişey kalmadı :KK43:

Ben de bakıyorum kimse yazmadığı için bişey yazmadan çıkıyorum. Bi de kızım emekledi ve adet oldum inanılmaz ağrı çekiyorum. Daha tartıya yansıyan büyük bi değişiklik yok adet bitimini bekliyorum inşallah biraz daha inerim. Okulların açılmasına bişey kalmadı :KK43:
altunumm'la bende üzülüyorduk herkes kilo verdi biz hala veremedik diye neyse yalnız olmadığımıza sevindim.
ooo ne güzel maşallah kuzucuğa,:nazar:kaç aylık oldu? sen artık rejim yapmasanda bebişin arkasında koşturacam diye kg verirsin:KK1:
aaa senin tatilde bitiyor dimi? olmadı ücretsiz izine ayrıl :KK34:

ben de varım kızlar. 12 kg fazlam var :KK43: 3 ay sonra rejimdeyim
ok.3 ay sonra bekliyoruz demek isterdim ama umarım biz 3 aya bu topiğe zayıflama sırlarımızı paylaşmak için gireriz:KK1:
sen şimdi düşünme 12kiloyu,üstüne dahada kilo almamaya dikkat et.bebişe süt olsun diye şekerli şeylerden yemekten vazgeç bol bol su iç..
:emir_bebek:

altunumm'la bende üzülüyorduk herkes kilo verdi biz hala veremedik diye neyse yalnız olmadığımıza sevindim.
ooo ne güzel maşallah kuzucuğa,:nazar:kaç aylık oldu? sen artık rejim yapmasanda bebişin arkasında koşturacam diye kg verirsin:KK1:
aaa senin tatilde bitiyor dimi? olmadı ücretsiz izine ayrıl :KK34:

Kızım 8 ayını bitirdi emekledi teyzesi. Ben zaten rejim yapmıyorum ki canım ya bi de ramazan ya haliyle tatlısı, çorbası, yemekleri kendimi tutamıyorum. Kilo almamamın en büyük sebebi zaten kızım sayılır. Kıpır kıpır maşallah. Adet olmadan önce 64,9 olmuştum.Şimdi adetin şişkinliğivar sanırım yine 65lerdeyim. Okullar açılana kadar birkaç kilo verseydim çok iyi olurdu. Bu arada siz burda olduğunuz sürece ben de burdayım canım.Yalnız değilsiniz :KK34:

X