Eminimki yanlız degilim

HasiminPirayesi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2016
13
-8
Merhaba arkadaşlar
10 senelik evliyim 9 yaşında oğlum 1 yaşında kızım var. Eşim 5 senedir aralıksız uyuşturucu bağımlısı evde mutfakta içiyor bize yani en azından ev ortamında fiziksel olarak verdigi zarar sigara dumanı. Onun dışında psiklojik zararı o kdar fazla ki özellikle kızım doğduktan sonra benden iyice uzaklaştı ben bekarlıgımdan beri 45-46 kiloyum asla alamıyorum cocuk gibiyim 2. Hamileligimde 20kilo alınca eşim okadar çok sevdiki bu halimi işte kadın gibi oldun şimdi falan diodu çok üstüme düşüyordu begeniyordu ilgileniyordu doğumdan sonrada devam etti ama tabi bende kilo vermeye ve eski halime dönmeye başladım çok uzaklaştı benden uyuşturucu rutini devam etsede hiç böyle olmazdı doğumdan sonra 2 kere birlikte olduk sene oldu nerdeyse asla yaklaşmıyor. Bu arada içtigi madde ona harcadıgı para ve zamanı hiç söylemiyorum kaç ev kaç araba parası yedi ama çocuklarının ve evin ihtiyaçlarını asla atlamaz haftalıgını gelir elime verir içmeye başladıgı anda ben gider her ihtiyacımızı fazla fazla alırım. Neyse gelelim birde işim aldatma boyutuna 10 sene içinde çokça aldatıldım çok ağladım yıprandım dövdüm kendimi ama gitmek bazen çok zor boşan ne bekliyosun demeyin boşansam annemin evi bikaç bina aşagıda asla ama asla görmek istemem boşandıktan sonra ama eminim ki hergün görücem.başka nedenlerimde var tabi. Dün daha öncede gördügüm inkar bahane savuşturdugu kadınla olan mesajını gördüm kadın ormanlık alanın konumun atmış buda gitmiş kadın ormanın kralı yazmış gösterdim demek dün onunla buluştun hani öyle böyleydi dedim geçtim odama halada çıkmış degilim. Bu arada eşimin terside çok pistir ben sessiz oldugum için kavgamız az olur kendi çok sever yırtınmayı mahlleyi ayaga kaldırmayı. Yani bilmiyorum kimseye anlatamadım yazmak konuşmak istedim bu arada o kadında bizimle aynı sokakta oturuyo. Anlamıyorum nasıl evli bir adamla rahatça konuşuyo buluşuyorsunlar adam adam degil o kesin ama anlamıyorum gerçekten. Çirkin biri degilim çevrem çok söyler senin gibi vücudum olsa keşke falan die sadece sevgisizlik beni bakımsız asık suratlı yaptı yoksa neşeli eğlenceliyimde çok üzülüyorum çocuklarıma sarılıyorum bu günler geçsin istiyorum kocam biraz adam olsun istiyorum çok mu şey istiyorum

Kırmızı kar yağmasını bekliyorsunuz.
Adam uyuşturucu bağımlısı, aldatıyor, size psikolojik şiddet uyguluyor, ilgisiz, cinsel konudan yetersiz daha sayayım mı?

Kadını anlamaya çalışacağınıza bence biraz kendinizi anlamaya çalışın.
Çıkar yolum yok deyip çekmek de bir seçenektir lakin o zaman beklentinizi sıfırlamalısınız.
Ve en en önemli detay, çocukların olduğu bir evde ‘madde’ kullanımı çok tehlikeli bir şey.
Kendi ne halt ediyorsa etsin, oraya sokmasın.
İlk olarak bu adımdan başlayabilirsiniz hayatınıza çekidüzen vermeye.

Gerçekten atlaya atlaya okudum ve atladikca nereden tutsam bosss bomboş yani herşeyi geçtim o kadar dengesizlik içinde cinselliğe mi takildiniz ? Ne kadar bağışlayıcısınız ? Kendinizi geçtim çocuklarınızı bağışlayın,affedin ,sarıp sarmalayın. Böyle bir adamın sevgisine nasıl muhtaç olduğunuzu düşünüyorsunuz?

Boşanmak istiyorum aslında çünkü sevgi saygı bitti ama adım atmaya cesaret edemiyorum sonrasında neler olur bilmiyorum çocuklarına karşı çok hassas asla bir dedigini iki etmez asla el kaldırmaz sadece ben çok korkagım boşanma konusunda. Madde kullansada dedigim gibi son bir seneye kadar ilgili biriydi istedigim şeyleri kısmen yapar evle ilgilenirdi 2. Cocuk belki onu daha hayata karşı umutlandırır dedim ayrıca oğlum Çok istiyordu kardeşi olsun. Aslında şöyle ki ben susarsam aptal gibi olursam hiç bir sorun yok. Dışarda iç desemde çıkmıyor

Kocanizin adam olacagina gercekten inaniyor musunuz?

Ve bence yalnizsinin. sizin gibi, evlilik yasiyormus gibi gorunen ama asla gercek bir evlilik yasamayanlari akillandirdik biz burda, sizin gibisi kalmadi pek

Siz kendi kendinize ediyorsunuzda o çocukların günahı ne o ortama maruz kalıyorlar çevreden duyulsa elimizden alınacak o çocuklar o baba nasıl örnek olacak ve sizin takıldığınız kısım cinsellik pes gerçekten pes

Hiçmi kendinize saygınız yok ya adamın her yaptığını sindirmişsiniz resmen hala kocam adam olsun istiyorum diyorsunuz. Bu yaşadıklarınızın 1tanesini bile yaşasam o adamı çoktan kapıya koymuştum. Bide 2.çocuğu yapmışsınız hamgi akla hizmet? Gerçekten sizin gibi kadınları anlamak çok zor. Yapmanız gereken çok basit boşanmak tabi kendinize birazcık saygınız varsa.

Cinselliğe takılmazdım asla inanın cocuklarıma karşı duygusal fiziksel psikolojik her anlamda kendimi unutarak yetmeye çalışıyorum. Aslında tamda anlatamadım ben evet kocam kişiliksiz ben suan hem anne hem baba konumundayım ama nerden nasıl başlayabilirim bilmiyorum bişeyler için

İstediğin şey çok değil ama zor görünüyor Ne diyim Allah yardımcın olsun

Takıldıgım konu cinsellik degil arkadaşım benim kendime olan özgüvenim kadın hissetmem gitti anlıyomusun sadece yatıp kalkmak degil anneyim ama çocuk gibiyim diyorum kendimi ezik hissediyorum bu yüzden diyorum

Adamı akliyorsunuz ,adam evde madde kullanıyor ama adam çocuklarına iyi imiş nasıl düşünürsünüz ! Bu adam sizi sevmiyor ,ailesini evlatlarını sevmiyor . Böyle pislik birinin hizmetciligini yapmayın Allah aşkına ne kadınlar var değil 2 ,6 çocuğuna temizlik yaparak bakan (bunu dememin nedeni hiçbir diploma ,eğitim yoksa bunu yapmak zorundalar) o annelerden daha mı babalık görevini üstlenmiş oluyorsunuz ? Yoksa bir pisliğin getirdiği paraya tamah edip o şahsın pis nefesini ,kirini pasını çeke çeke birde dert edine edine. Eminim siz çok guzelsinizdir,ancak uyanmaniz lazım o da ancak o çocukları öyle bir adama hediye etmeyerek . Ohh siz cefasini çekin yarın bu çocuklar büyüyünce o it de böbürlene böbürlene gezsin , boşanın düzgün evlatlarınizin başında anne olup çalışın kazanın yedirin ,okutun. Bugün az yersiniz ,yarın çok yersiniz ama hiç olmazsa büyüdüklerinde derler annem o keş herifin pisliğini çekmedi de bizi düzgün büyüttü .

Takıldıgım konu cinsellik degil arkadaşım benim kendime olan özgüvenim kadın hissetmem gitti anlıyomusun sadece yatıp kalkmak degil anneyim ama çocuk gibiyim diyorum kendimi ezik hissediyorum bu yüzden diyorum
Bunda haklısınız da deveye sormuşlar meselesi gibi olmuş Adam uyuşturucu kullanıyor, bu o kadar ciddi o kada korkunç bir durum ki. Bir de çocuklarınız var onları düşünemiyorum. Siz hala çocuk gibi hissediyorum kadın gibi hissetmiyorum diye Cinsellik bölümüne konu açıyorsunuz. Normal mi bu sizce?

Iyii de siz 10 yıldır aldatilmalara susmuş üstüne 2. Çocuğu yapmışsınız emin olun baba evinde daha güvenli huzurlu bir hayatınız olur siz bosanmamak için 2 Çocuğu yapmışsınız burda bizim bosan yada boşanma dememizle değil o kararı 2 Çocuğu düşünerek verecek olan sizsiniz

Her türlü şiddet var, aldatma var, uyuşturucu var, bu aileye(!) 2 çocuk doğurmuşsunuz. Boşanmama sebebiniz de ailenizin size yakin oturmasi, boşansanız bile eşinizi her gün görecek olmanız...

Valla keyfiniz bilir, boşanmayın. Yarin bir gün babasının kopyası çocuklarınız olur. Bir bakarsınız ömrünüz sabretmekle geçmiş, gençlik bitmiş.

Dedigim gibi kızıyorsunuz ama kimseye anlatamadıgım için cesaretsizliğimin çaresizligiyle yazdım buraya durumum alıştıgımın ötesinde gerçekten vahimmiş.. gerçek bir evlilik degil biliyordum ama sadece patlama noktamı beklemiştim bişeyler yapmaya başlıcam artık yapmam gerek

Eşiniz sizi bu evlilik boyunc defalarca aldatmış, ve defalarca affetmişsiniz. Ormanlık alana atılan konumda ne olduğunh az çok hepimiz anlıyoruz ve buna nasıl sessiz kalabiliyorsunuz sizi bastırmış . Çkcuklarına tabikide ilgili olucak baba sonuçda eskilerini karşılıcakk o onun görevi..
hiç düşünmeden bu ortamda çocuk büyütöeyip ayrılırdımmmm,
İlk önce insanın kemdine saygısı olması gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…