Eminimki yanlız degilim

Siz içinizi dökün hiç çekinmeyin burada size atfedilen herşey esas bunuda bilin ,biz sizi eleştirmek için değil bu cümleler ve yorumlar yazılan tüm herşey uyanmaniz için.

Bunca sorun var adam bağımlı sizin derdiniz kadınlığınız iki çocuk falan değil harika
Anlamamakta ısrarcısın sanırım kadınım anneyim kız evladıyım başarısız bir evlilik yaptım evet ama nasıl ki annemligimi tam yapıyorsam evlatlık görevlerimi yerine getiriyorsam kadınlıgımıda yaşamak isterim ki cinsellik konusunu sadece bir cümlede geçirdim arkadaşım. Burda bir satırda bianlık sinirle derdimi anlatmaya çalıştım eşimi korumuyorum da ailesinden dışlanmış uyuşturucu içmeyi bırakmak isteyen biri tedavide denedi ben sadece sevgim ve saygım bitene kadar yanında olmaya iyi günde kötü günde sözünü kendi kişiliğimce tutmaya çalıştım evet herşey çocuklarımın gözünün önünde oluyor oğlum artık 9 yaşında biliyor konuşuyorum anlatıyorum ayrıca çocukluğunu yaşamasından ödün vermeyerek büyütmeye çalışıyorum elimden geleni dediğim gibi “kendimi unutarak” çocuklarım için yapmaya çalışıyorum. Oğlum babasına çok düşkün boşandıgımda eminim evden kaçıp ona gitmek isticek vs bu ve benzeti şeyleri yaşamaktan korkuyorum içtigi uyuşturucu onu bilinçsiz agresif yapmıyor

Evde çocukların maruz kaldığı duruma bak senin düşündüğün sorun ettiğin olaylara bak
Adam dokunmuyomuşta, aldatıyomuşta...
Çocuklarına şunu yaşatan kişi daha da dokunmasın istersin evden gitsin istersin boşarsın
Sen daha şöyleyim böyleyim ama aldatıyo kafasındasın
Yazık o çocuklara yazık
Ne ana ne baba yani

Ben ne okuduğumu gayet net anlıyorum konunuz zaten cinsellik başlığında başkaca diyecek bişeyim yok benim bu zihniyet sahibi birine

Ben en çok 2.çocuğu eşiniz hayata bağlansın diye yapmanıza üzüldüm. Bir anne çocuğuna bunu nasıl yapar? Lütfen artık biraz da çocuklarınızın annesi olun eşinizin karısı değil. Boşanın. O babayla büyüyen çocuklar ilerde madde bağımlısı olur ıslah evine düşer.

Kuzum ailenin evi onu görsen de senin için daha güvenli. Böyle biriyle ömür mü geçer? Ondan ayrıldıktan bir süre sonra o size gözünüzün önünde de olsa yabancı gelecek.

Hayatım boyunca kimseyi kınamadım kınamam da. Boşanın şunu yapın da demem bu benim haddim değil. Lakin size naçizane bir önerim olacak. Eşiniz madde kullanimindan kurtulmak istiyor mu? Aldatan cocuklarinq kotü örnek teskil eden maade bagimlisi baba olmaktan vazgeçmeyi istiyor mu? Oncelikle bunlari sakince konusun ve cevabi cocuklari icin ozellikle değişmek ise bir uzmandan oncelikle destek almalı hem esiniz hem de siz. Madde bagimliliği tedavisi bitince ikiniz birlikte bi aile terapisine gidebilir veya ayri ayri destek alabilirsiniz. Başka ne diyebilirim bilmiyorum. Umarım herşey o evde ki 2 melek için güzel olur

Bağımlı birisiyle birlikte olmak gerçekten çok zor.
Ben anlattiginizdan daha fazla ağır şeyler yaşadığınızı düşünüyorum.
Bir ailede kadının yada erkeğin görevlerini(maddi) yerine getirmesi yeterli değil.
bakın çocuklarınız büyüyor.
ileride onlar için bu madde bağımlılığı daha tehlikeli olacak.
aldatmasina gelince kendini suçlama ne zayıflık,ne şişmanlık fark etmez bu aldatilanla alakalı değil.
umarım şiddet yoktur varsa darp raporu alıp uzaklaştırma talep edin.

Allah akıl fikir versin size gercekten sorun bence sizde uyuşturucu kullalnan birinin yaninda nasıl duruyorsun ne cesaret bide yanınızda içiyor zaten çocuklarını dusunmus olsan o evde kalmazsin

Devam edin o zaman bu yolda kendi düşen ağlamaz

Kadınlığınızı hissetmiyorsunuz anladık peki ya insanlığınızı hissedebiliyor musunuz?
O anlam veremediğiniz kadın hiç bir sorumluluk almadan, bu adama çocuk doğurmadan keyfine ahlaksızlık yapıyor. Ya siz? Ben size daha çok anlam veremedim… inanılmaz gerçekten pes. Özünde iyi bir insan yazmayı unutmuşsunuz bu arada ekleyin isterseniz konunuza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…