Elti alıyorum

Kendi koynunuza mı?
Değilse siz niye dert edindiniz, ikinizde el kızı olacaksınız nasılsa. Kayınpederiniz padişah değilse takılmayın böyle şeylere

Hiç elti almadım alanların yorumlarını merak ediyorum memnun musunuz kızlar? Fiyat performans nasıl? Link de bırakın lütfen

Benim kaynım yok, elti alamıyorum. Kayınpederim yok, kayın da alamıyorum. Kendimi üç evi olup fakir hisseden garip bir kuş hissediyorum

kendinizi konuya dahil etmek için bu kadar zorlamaya gerek var mı? sizle hiç alakası olmayan bir olay. kibar olun, iyi niyetli olun, gecin gidin yerinize. koynunuza almayacaksınız ya

Hiç anlatıldığı gibi çıkmıyor bazen. Almadan da bilemiyor insan. İade de edilemiyor. Fotoğraflı yorumlar bazen yanıltıcı olabiliyormuş görmüş olduk
Benimkilerin de görselle hiç alakaları yok ama iade sürecini kaçırdığım için mecbur kullanacağım

Bi de bunun şey versiyonu var, görümce bikaç yaş büyük olsa hemen kaynana yerine geçiyor yengesine gelinimiz diyor.
Ulan ben de böyle diyorum. Bizim ailenin gelini işte yav. Ne diyeyim uzun uzun erkek kardeşimin eşi mi diyeyim? Hiç de uyuz görümce değilimdir oysaki. İki senede üç kere gittim evlerine, asla rahatsızlık vermek istemem. Doğum gününü kutlarım, ailesinin durumunu sorarım. (Ailesi depremzede, evleri yıkıldı.) Düğün öncesi babamı bile sıkıştırdım, altını fazla yaptırdım kıza. Bir mesele varsa hep gelinimizi savunurum, tarzını ve fikirlerini severim zaten. Ay bak yine gelinimiz dedim ekfkffjff

Severek sahiplenerek onure ederek gelinimiz demek var bir de konu sahibi tarzında olanı var siz iyi kısımdasınız tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…