Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben çok yiyiyorum yaa.:1no2:
sen gerçekten az yemişsin.bende böyle az yesem veririm.
daha önce 6 ayda 30 kilo vermiştim.
şimdi irade kalmamış artık bende.dayanamayıp,yiyiveriyorum ben:mymeka:

sana diyet gruplarına katılmanı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum gerçekten de çok motive edici

yaa arkadaşlar bi yerde yanlış yapıyoum galiba kilo weremiyorum ben:1no2: 1 hafta balsız denedim tık yok diğer hafta balla içiyim dedim yine bşy yok.baskülün ibresi sanki 60 da takıldı kaldısenağlama napcam ben yaa yemeklerden sonra içiyorum günde 2 kez soğuk suya yapıyorum acaba yanlış mı oluyo yardım edin bacaklarım incecik bel kısmım çok kalın bugün çarşıda bi teyxe hamilesin dikkat et hava sıcak dedisenağlama yıkıldıgım an :a015:

cnm qercekten kilo üzücü moral bozcu ılık suyla ve ac karnına yapsana cnm ben o sekilde yaptım suan yapmıyorum bıraktım ara verceqim yani süper iştah kapatıyor dene derim sporla yaparsan daha etkisi ve yediklerine dikkat et cnm insallah qider kilolarımız insalllhhhhhhhhhhhhhhh:1hug:

benım de iştahımı kesti 12.gun bugun
55.8 dım 55 i gecmıyorum 2 gundur.800 gram verdım anca.
spor yok
ballı kullanmıyorum
mekık cekemıyorum 3 kat gobegım var
aman da aman hamıle mısın dedıler sana yerim ben seni ..oy oyyy

ewet ya hamilesin dedi şaka gibi:roflol: tamam canım bide öle deneyelim ılık suyla içelim.hayır çokda yemiyorum ama bu genetik galiba babannem yarım dünya şeklinde dolaşıyo kat kat göbegi war ananem 45 kilo ama göbegi rahar 15 kilo wardır offf ya şu göbeğim gittin başka bişey istemicem söz

arkadaşlar elma sirkesi bir mucize değilki,sonuçta iştah kesiyor
"ben içiyorum bir şey olmuyor" diyen arkadaşlar yemek yemeden önce alın,göreceksiniz ne kadar az yediğinizi..

arkadaşlar elma sirkesi bir mucize değilki,sonuçta iştah kesiyor
"ben içiyorum bir şey olmuyor" diyen arkadaşlar yemek yemeden önce alın,göreceksiniz ne kadar az yediğinizi..

gerçekten arkadaşlar ben yemekten 15-20dk önce içiyorum acayip iştah kesiyo sabah içtiğimde de kahvaltı yapasım gelmiyo yani kendimi acayip tok hissediyorum

merhba kızlar bende yemeklerden önce ılık içiyorum.yeni başladım sayılır.yanında birde haluk saçaklının altı öğün diyetini uyguluyorum bakalım nolcak.hiç acele etmiyom yavaş yavaş gider yaza kadar 3 kilo kaldı

bu arada bu diyeti daha önce uygulayan ve sonuç alan var mı yanıtlarsanız sevinirim öptüm hepinizi bye

kıızlar 12.günüm benım 55.8 dım 54.2 yı bazen gçrüyorum ama don atlet olculursem
e bı de ıtıraf edeyım 55.0 ı da goruyorum bazen yemek sonrası

narekşisi tebrikler yeme düzenin nasıldı spor yaptınmı bunları merak ediyorum. sizlerin yazıları beni çok motive ediyor.yanıtlarsan sevinirim.ben dediğim gibi 6 öğün diyetini uyguluyorum ama spor fazla yapamıyorum.
hihoyyyt

arkadaşlar düzenli uygulayın bi iki gün içip ara vermeyin ben 2 hafta kadar içmiştim 2 kilo vermiştim ama daha fazla vermiş gibi görünüyordum tavsiyem düzenli olarak için.

ya arkadaşlar bnm denemedim şey kalmadı ama bunu muhakkak denicem inş kilo veririm tşkrler paylaşım için a.s

içine neden bal koyuyuoruz bunun bal sanki kilo yapacak birşeymiş gibi geliyor bana tatlı ya bde bn tatlıyıda pek sevmem acaba balsız içsem etkisi azalırmı?

annem bu formülle kilo vermişti.güzel bağırsak çalıştırıyor.ayrıca elmakromun içeriği de elma sirkesi ekstratı.yanı gerçekten elma sirkesi kilo verdiriyor.

yurt dışında bu konu hakkında araştırma yapmışlar geçenlerde okuma fırsatım oldu aynı yemekleri yiyen denekler arasında sirkeli su içenler zamanla kilo vermeye başlamışlar ve yemekten yarım saat önce içiyorlarmış sabah öğle akşam olmak üzere bende sabah akşam yemek öncesi içiyorum zamanla kilo verdiyor die sporda yapmıyorum gerçekten yardımcı tavsiye ederim

nasıl içmişler onu da yazıyormuydu bal falanda koymuşlarmı sen nasıl tüketiyorsun cvp sevinirim

slm arkadaşlar elma sirkesi bal su karışımını yemekten önce ben de içiyorum ve sporla 3 günde 1,400 gr verdim. inanamadım ertesi gün yine tartıldım ama terazi aynı gösterdi. bu sefer olacak galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…