Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ya arkadaşlar ben bal koyuyorum ama 2 gündür bağırsaklarım taş gibi bol su içerim kuru kayısı yerim e daha napıyım yaaaaaaaaaaaaaaaaa bana akıl verin doktora gitsem hemen ilaç yazıyo öffffffffff

ya arkadaşlar ben bal koyuyorum ama 2 gündür bağırsaklarım taş gibi bol su içerim kuru kayısı yerim e daha napıyım yaaaaaaaaaaaaaaaaa bana akıl verin doktora gitsem hemen ilaç yazıyo öffffffffff

canım sütle kelogs ye bide yeşil çay iç bunlar bayağı çalıştırıyor bağırsakları

arkadaşlar bende sabahları içiyorum yemekten yarım saat önce bayağı iştahı kapatıyo inşallah kiloda verdirir hepimize bol kilo vermeler

selam, bugün bende basladim elma sirkesi icmeye, acil kilo vermem lazim yaa, cok aldim. Sabah ac karnina ictim, birde aksama yemekten önce icecegim. bir bardak ilik suya iki tatli kasigi elma sirkesi ve bir tatli kasigi cicek bali. insallah bir faydasini görürüm. birde hollywood diyetini yapiyorum pazartesiden beri. etkili olurda iki aya kalmaz veririm fazlaliklarimi

Selamlar ben de bir haftadır içiyorum.1 kg gitti.Göbeğim de eridi gibi.Ama diyetle beraber içiyorum.Bir de içen arkadaşlar wc ye sık gittiklerini söylüyorlar.Bende tam tersi oluyor.Benimle aynı durumda olan var mı acaba.....

selam, bende cok sık gitmiyorum. Dün aksam ve bu sabah bir bardak ictim. Insallah kilo kaybinda yardimci olur.

çok iyi ya 1 haftada 1 kilo sirkenin yanında yediklerine dikkat ettinmi nasıl verdin bu1 kiloyu maşallah sana arkadaşım

çok iyi ya 1 haftada 1 kilo sirkenin yanında yediklerine dikkat ettinmi nasıl verdin bu1 kiloyu maşallah sana arkadaşım

Merhaba kızlar a.s.bende aynı şekilde içtiğim zaman wc daha az çıkıyorum.Bu arada biraz canım sıkıldımirmirmirmir ben anlamadım kilo vermişim diye sevinirken kilom çok fazla çıktı:bbo:halaa şoktayım nasıl oluyor??dün akşamdan itibaren saat 7'den sonra sadece meyve yiyip çay ve su içiyorum.yanlız doğrusunu söyleyim midemde ziller çalıyor :roflol:tabii sirkeli suya tam gaz devam .Bakalım neler olacak:teytey:

Ben hem sirkeli-balli-su iciyorum hemde hollywood diyetini yapiyorum. Insallah etkili olurda, bu kilolardan kurtulurum bir an önce

selam kızlar bendede kabızlık yaptı ama zayıflamışım tam 1 kilo verdim. 1 haftada 6 öğün yiyorum dikkat ediyorum aburcubur ve tatlıya sadece.birde hergün yürüyüş yapmaya çalışıyom.çok mutluyum.kaldı 2 kilo

Selam Fazo ,Evet haftada 1 kg verdim.Tabiki ekmeği hayatımdan çıkardım,tipik 3 beyazdan uzak duruyorum ve çalıştığım için yoğun bir yaşantım var.Bir de bol bol su içiyorum.

cnm belki incelmiş olabilirsin bende elma sirkesi içtim hafta 1 kilo vermistim sonra kilom durdu cok üzülüyordum ölçümlerime baktım belden 2 cm basen 2cm göbek 3 cm kalcadan 3cm bacaqımdan 2 incelmeler oldu veeee cok mutlu oldum istersen ölcülerine bir bak bakalım bazen kilo duruyor ya her hafta kilo verilmiyorum sahsen benimki öyle oluyor bu aralr kilo verebilirm insallah ya

opuyorumnanaktanewet kızlarya bol bol su içmeni cok faydası var ben kendim için su cok içtiqimi sanıyordum meqerki kendimi kandırıyorum qünlük öncelri en fazla 5 su bardaqı içiyormusum sonra deqistirdim 1,5 lt pet siselerini içmeye basladım qünlük toplam 3 lt su içmeye basladım daha fazla olaabilir özellikle ac karnına içiyorum elma sirkesinid eac karnına içiyorum yemek bile istemiyorum ac içilen su metobalizmyı hızlandırıyormus artık diyet yapmıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum bir öqün fazla yediysem diqer öqün az yiyorum qünlük sporda yapıyorum saatleri deqisiyor bazen 1 saat bazen de 45 dk bazende yarım saaat oluyor ben bunları öqrendim 3 lt su sporkaydirigubbakcemile2 sirke diyet asla diyet yapmıyacaqım artık bu sekilde kilo veriliyorturkbayragi

Son düzenleme:
Evet su gerçekten çok önemli.Fazla su içemeyenlere bir önerim olacak.Suyu 1 yada 1,5 litrelik pet şişelerde içmeyi denesinler.Ve suyu istek halinde değil bir görev yada ilaç gibi düşünsünler.Ayrıca şişeden su içerken şişeyi her görüşünüzde dikleyebiliyorsunuz.Ve her seferinde bardağı doldurup içmektense bu daha pratik geliyor.Bunu deneyimlerime bağlı olarak söylüyorum.2004 yılında ölü doğum yaptım.Daha sonra 2006 da bir bebeğim daha oldu.Fakat doktorum hamileliğim boyuunca kesinlikle 5 litre su içmem gerektiğini asla tuzlu yemememi istedi.Ben de buna uydum.Bebeğimi kaybetme riskim vardı.Ve ben sadece su ve tuzla hamileliğimi diyetle geçirdim.3,400 kg olarak oğlum doğdu.Ben ise inanamayacsınız ama - 1kg ile doğum yaptım.

nasılyani hamileleklikte sadece 1 kg mu aldın benim zaten tuzla hiç aram yok

Hamileliğimde vücudumda tehlikeli derecede ödem oluştuğu için şimdikinden daha sıkı bir diyet yapmıştım.Bebeğim kilo alırken ben kilo verdim.65 kilo ile hamile kalmıştım.64 kilo ile doğum yaptım.Yani tam 1 kg vererk doğum yaptım.Doktorum için bütün hastalarına örnek olmuştum.

Ben dün başladım elma sirkesine,konuyu açan arkadaşın dediği gibi yapıyorum,yani yemekten sonra içiyorum.Eğer verirsem böyle devam edeceğim,veremezsem yemekten önce içeceğim.Yemekten önce içmeyi unutabiliyorum ama sonra unutmadığım için böyle başladım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…