Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Arkadaşlar bende elma sirkesine başlayalı 4-5 gün oluyo ama burda okuduğum elma sirkesinin kemik erimesine yol açtığı şeklindeki söylemler canımı çok sıktı ve bir araştırma yaptım.. ve burda dendiğine göre kemik erimesine karşı kullanılan bi ilaç deniyo nerdeyse.. yani yüksek oranda kalsiyum içerirmiş elma sirkesi.. size o yazıyı yolluyorum yani endişesiz içmeye devam edebilriz.. hepimize kolay gelsin...
"Osteoporoza karşı kalsiyum kaynağı

Elma sirkesi yüksek miktarda kalsiyum, yani insan vücudunun (kemik ve dişler başta olmak üzere) en temel mineralinden birini ihtiva etmektedir. Organizmamız, gıdalarımızda kalsiyum azaldığı takdirde metabolik reaksiyonlar için gerekli kalsiyumu sahip olduğu kaynaklardan çekmeye başlar. Bu yüzden kemikler mineral bakımından fakirleşir ve osteoporoz (kemik erimesi) ortaya çıkabilir.

Bundan başka elma sirkesi, bağırsak cidarından kalsiyumun geçişini kolaylaştıran sitrik asit (limon asidi) de ihtiva eder."

teşekkürler serenay bilgin için.spor azar azar yapmayı dene .mesela sabah 10 dakika yap akşam 10 dakika yap.bu şekilde bölüştür.zamanla çoğaltırsın azar azar.hiç yapmamaktan iyidir öyle değilmi.yattığın yerden televizyon izlerken mesela bacak hareketleri yapabilirsin.televizyona dalınca farketmiyorsun hem.birde yarım litrelik su şişelerini doldur.otururken dambıl gibi indir kaldır.sonuçta o da bir hareket .şu cümleyi aklından çıkarma:HıÇ YAPMAMAKTAN ıYıDıRhihoyyyt

arkadaşlar bende 77 kiloyum :KK43: ve hamile kalabilmem için ideal kilom 50 olmam lazım.bence bu bir mucize :)) (ideal kilo hesaplayıcı öle diyor!) ben sabahları florya ormanına yürüyüşe başladım sirkeli ballı su karışımı denemek istiyorum inşallah işe yarar! gelişmeleri yazarım.

çocuk için kilonu fala takma arkadaşım komşum 130 kiloyla aşılama oldu ve 2 kere çocuk dogurdu halada 130 kiloda

herkese günaydın bir haftadır (h.sonu hariç) içiyorum ve 2kg gitti diyet ve azcık sporda var tabi.

arkadaşlar bir şey sorucam...regl döneminde daha mı zor liklo veriyoıruz..

ben alıyorum bile :) 2 kg falan fark edio benim nerdeyse. spor salonunda da regl dönemim yaklaşınca ölçmüo hocam, bittikten 3 gün sonra falan vücut normale dönüomuş.

Arkadaslar ben 1 su bardagina 2 corba kasigi Elma Sirkesi koyuyorum
Bal koymuyorum bide suyum ilik degil sizce birsey fark eder mi ? :S :S

arkadaşlar bir şey sorucam...regl döneminde daha mı zor liklo veriyoıruz..

S: Rejim yapıyorum. Regl dönemlerimde de rejime devam edebilir miyim?

Y: Regl döneminde rejim yapmanın herhangi bir sakıncası yoktur, ayrıca regl döneminde metabolizma daha hızlı çalışır ve daha hızlı kilo verirsiniz. Ancak regl döneminde vücut su tuttuğu için verilen kiloyu ancak adet bittikten 48 saat sonra fark edebilirsiniz.

kaynak:formdakal

ayrıca kkda da bir kaç forumda okudum,eğer regl dönemi yediklerine dikkat edersen daha rahat kilo veriyosun ama hemen anlamıyosun :) hatta tartıda almış gibi görüyosun ama bu dönem tartıya fazla takmamak lazım

arkadaşlar başlığı görünce hemen atladım.bu karışımı gittiğim kuaförde duydum.geri kalmayacağımya hemen başladım gerçekten faydasını gördüm. 63 kilodan 57 ye düştüm.netten araştırdım bi zararıda yok ama ben sabahları aç karna bide akşam yatmadan sirke sıcak su bal karışımını içtim 2 ay falan oldu.57 de takıldım kaldım daha veremiyorum hedefim 55 di neyse bunada şükür eğer midenizden rahatsız olursanız bal oranını yükseltin derim bide kepekli ekmek yedim .sirkeye devamm.

Arkadaslar ben 1 su bardagina 2 corba kasigi Elma Sirkesi koyuyorum
Bal koymuyorum bide suyum ilik degil sizce birsey fark eder mi ? :S :S

arkadaşım benim bildiğim bal mideyi rahatsız etmemek ve vücudu dinç tutmak için nettn öyle okudum.ben ballı içiyorum midende bi sorun olmayabilir ama ilrde problem olmasın diye azcık bal kat bence.suyun ılık olması gerekmezmi yağların erimesi için valla bende okuduklarımı yazıyorum kusura bakma

arkadaşlar başlığı görünce hemen atladım.bu karışımı gittiğim kuaförde duydum.geri kalmayacağımya hemen başladım gerçekten faydasını gördüm. 63 kilodan 57 ye düştüm.netten araştırdım bi zararıda yok ama ben sabahları aç karna bide akşam yatmadan sirke sıcak su bal karışımını içtim 2 ay falan oldu.57 de takıldım kaldım daha veremiyorum hedefim 55 di neyse bunada şükür eğer midenizden rahatsız olursanız bal oranını yükseltin derim bide kepekli ekmek yedim .sirkeye devamm.

canım tebrik ederim bende 58 i görebilsem keşke.bu arada sadece kepek ekmeğimi yedin yani diyet listesi uyguladınmı yada spor yaptınmı yoksa sirkeli su tek başına mı bu kadar kilo verdirdi.ay ne çok soru sordum dimi:eek:

canım tebrik ederim bende 58 i görebilsem keşke.bu arada sadece kepek ekmeğimi yedin yani diyet listesi uyguladınmı yada spor yaptınmı yoksa sirkeli su tek başına mı bu kadar kilo verdirdi.ay ne çok soru sordum dimi:eek:

ben ekmek çok yerim normalde ama artık kepekli yiyorum.birde bol bol bulgur pilavı yedim bol sebzeli sabah domates salatalık peynir falan yani..akşam yoğurt bulgur sebze zeytinyağlılar anlıcan çok çok katı diet yapmadım.ama haftada bir tatlılar börekler bol bol yedim valla sirkeyi erinmeden içtim sabah akşam.mutlaka faydasını görürsün canım.

bende sirkeye başlayalı yarın 15 gün olacak.giden bir kilom yok.
her öğünden önce ,2 yemek kaşığı içiyorum,yinede zayıflayamadım.
ama ben ne diyet nede spor yapıyorum
sanki sirke ben yiyince zayıflatcak gibi.kaydirigubbakcemile3
şişenin hepsini içsem 1 gecede zayıflarmıyımki,hee kızlar ne dersiniz????????:jeyyar:

tebrik ederim canım,1 haftada ne kadar güzel kilo vermişsin.a.s.
diyetin sıkı bir diyetmiydi.süprizzzzz

rakadaşım diyetim sıkı bir diyet değil sabahları ya geçiştiriyorum ya da 1 muz ya da 1-2 diyet bisküvü yiyorum
öğlen çorba ve az sebze yemeği bazen 1 dilim kepekli ekmek
arada ya 8-10 erik ya da 1-2 diyet bisküvi akşam da hafif bişeyler yiyorum
biraz da spor yapmaya çalışıyorum

rakadaşım diyetim sıkı bir diyet değil sabahları ya geçiştiriyorum ya da 1 muz ya da 1-2 diyet bisküvü yiyorum
öğlen çorba ve az sebze yemeği bazen 1 dilim kepekli ekmek
arada ya 8-10 erik ya da 1-2 diyet bisküvi akşam da hafif bişeyler yiyorum
biraz da spor yapmaya çalışıyorum

ben çok yiyiyorum yaa.:1no2:
sen gerçekten az yemişsin.bende böyle az yesem veririm.
daha önce 6 ayda 30 kilo vermiştim.
şimdi irade kalmamış artık bende.dayanamayıp,yiyiveriyorum ben:mymeka:

X