🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Yok bebişim bekarım ben, İnan hala göbekte basen var 50 bi ineyim de hayırlısıyla çirkin olursa kilo almak kolay bknz;dün
Allah yavrularını bağışlasın balım hayırlı evlatlar olsunlar inşallah
Arkadaşlar bu kas erimesi olayı nasıl ben az yani 500 kalori alıp 10000 adım yada spor yaptım diyelim az kalori aldığım için Kasım erir mi?

Allah sana da nasip eder ins.
Allah razı olsun balım, isteyen herkese nasip olsun. Rabbim kimseyi kapı kapı aratmasın, hayırlı evlatlar nasip etsin
Sabah sebze suyu ara 1 havuç yedim.
Afiyet olsun
Arkadaşlar bu kas erimesi olayı nasıl ben az yani 500 kalori alıp 10000 adım yada spor yaptım diyelim az kalori aldığım için Kasım erir mi?
Protein ağırlıklı beslenirsen olmaz diye düşünüyorum kuzum, spor yapınca kas oranı da artar ek olarak
Özenti nerelerdesin?
Bildirim gitmiyor diye yazmıyor herhalde
Dinimize göre bile az yemek ve oruç yani uzun açlık sağlıklı olduğu söyleniyor.siz ne düşünüyorsunuz?
Kesinlikle öyle, Karatay da öyle diyo az yiyin iki öğüne düşürün diyo. Biz kadının kıymetini bilemiyoruz şimdi öldğkten sonra o kadını yere göğe sığdıramayacaz bak gör...

öğlen biraz kaçırdım 2 dilim kıymalı börek 1 yumurta+1 yumurta beyazı domates az peynir 2 zeytin.olsun akşam dengelerim sabahta kahvaltı yapmadım akşam kabak yoğurt yaparım.

Afiyet olsun kuzummm.. akşam dengelersin sıkıntı yapma
Bayadır bakmıyorum yağ oranıma. En son 1,5 hafta önce bakmıştım
Genelde yağdan verdim kuzum kiloyu zAten göbeğim bayaaaaaa küçüldü(hala var ama az)
Ben internetten almıştım bebem bak bi A101 BİM’e gelmezse netten sipariş verirsin hemen gönderiyorlar

sabah bakarsın merak ettim

Kızlar selammmmm nabersiniz
deniz diyette kuzum nereye kayboldun ya
Bildirim yapmaya geldim

Uyanınca ılık limonlu su
Kahvaltı yok

Öğlen
1 portakal
1 haşlanmış yumurta
1 kaseye yakın yoğurt
1 dilim kızarmış tbe
Yeşilçay

Akşam
2 haşlanmış yumurta
1 bardak yoğurt
1 dilim kızarmış tbe (2 dilim normalde)
2 domates(salatanın içine ekledim)
BOOOL yeşil salata
Yeşilçay

2 litre su içtim
15.500 adım attım
23 kat çıkmışım
Aralarda 2 sade Türk kahvesi
Bir büyük kupa çay
Akşam da form çayı

Sabah 57.1 gelmiştim yarına Allah kerim

Ekmek bana fazla gibi geldi günde iki taneyi geçirmemeyi düşünüyorum ☺

Selam kizlar.
Bugün sabah tartılamadım. Acele ciktim. Yediklerime gelince,
Sabah yetisemedim

Öğle 12.30
1 kase corba ezogelin
1 kase yoğurt
Minik havuc

Aksam 19.00
1 kase çorba ezogelin
Bol salata, bol yesillik, sarimsak, turp(pazara gittim doldurdum ne varsa)

Ara 21.00
5 ceviz
5 yk lor peynir
5 zeytin

Bugun cok yorucu gecti. Merdiven inip cikma ve yürüyüş gibi aktiviteler

Kalp kalbe karşıymış
Süper bi gün geçirmişsin maşallah bebemm
Yarın tartı seni mutlu etsiiiinnn
Kaç gündür nerdesin bakim

Kiz oya, benim ölçüm sonuclarimi diyetisyen kadin, online bir sisteme yukleddi.bende hic bakmadim sen sorunca bakayim dedim beceremedim.
Carsamba öğrenirim..

canım senin tartı kilo alınca ve yağ ve kas oranları nasıl değişiyor.yağdan mı almış oluyorsun yada spor yaptıgında kasın artmış gözüküyormu?
Eczanelerde var o tartidan. Siradan 3 eczane gezip
Ya ben diyet yapıyorum kendi kendime. Bi bakabilir misiniz de. En minnos halinle.
Kesin yardimci olurlar.

Cok asiri dusuk kalorili diyetler kas kaybina yol açıyor diye duymustum. Aclik orucu ggibi.
Bizim menuler gayet iyi. Yaklasik 1000 kalori civari yiyoruz. Şok diyet sayilmaz çünkü bazen topuzu kaciriyoruz

Kac llira kiz. Benim de alasim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…