🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Kızlar sabah 55.8 gördüm tartıda ölçü alacağımı söylemiştim ölçülerim de Bunlar;
Kollar 25
Bel 63
Karın 79
Kalça 93
Bacaklar 53
Vücut yağ otanıma bakmayı unuttum 🙁
55.x leri görürsem ödül vericem kendime demiştim ama kahvaltıyı 12 de yaptım o kadar çok şey yedim ki anlatamam, mide spazmı geçirecektim neredeyse. Yasaklı olup da yediklerim;
İki tatlı kaşığı süt reçeli
1 tatlı kaşığı çilek reçeli
1.5 simit
Şu an hala tokum. Yarın tartıda göreceğim kilo beni şoka uğratmaz inşallah :KK43:
Şimdilik böyle canlarım, herkese huzurlu geceler öptüm 😘
Sen 55 i mi gördün. Tebrik ederim bitanem. Cok sevindim
ay masaallah. Nasil oldu fizigin. Taş oldu mu kiz :)
ah ah ben 61 civari sallanip duruyorum.

Kizlar günaydın sabah mutlu uyandım şükür biraz şok diyet oldu benimkiler neyse artık 2 günde 1200 gitti şükür.ama sislikti zaten reglimde yaklaştı. Bakalım biraz daha yavaşlatabilir in.herkese bol şans.

Okulda yazili haftasi kuzum. Yoğun geciyir. Yoksa teneffuslerde bakarim hemen.
Siz ne yaptiniz yazililari.
İnsallah guzel sonuclarimiz olsun bebeeem
arada ses ver yahu :) inşalla sonuçlarımız bizi musmutlu eder balımmmmmm :KK76:
Kac llira kiz. Benim de alasim geldi
40 lira mıydı neydi iki yıl olacak, hala aynı fiyat :KK70:
Sen 55 i mi gördün. Tebrik ederim bitanem. Cok sevindim
ay masaallah. Nasil oldu fizigin. Taş oldu mu kiz :)
ah ah ben 61 civari sallanip duruyorum.
ahh ahhh bebişim sorma oldum da ne oldu. pazar günü kıtlıktan cıkmıs gibi yedim :KK70: pazardan bana1.3 kilo kaldı onu eritmeye çalışıyorum daha :KK70:
ölçülerimde pek değişiklik yok ya , taş olmadım henüz :KK70:
Kizlar günaydın sabah mutlu uyandım şükür biraz şok diyet oldu benimkiler neyse artık 2 günde 1200 gitti şükür.ama sislikti zaten reglimde yaklaştı. Bakalım biraz daha yavaşlatabilir in.herkese bol şans.
günaydın fıstıklaaaaar :) maşallah iyi gitmiş kuzum totonu kaşı :KK70:
hepimize koay gelsin
yaza taş gibinn olalımmm
Burası öğretmen arkadaşlığı da oldu ne güzel.:KK56::ukala:
yaşasın minnoş öğretmenlerin diyet kardeşliği :super:

arada ses ver yahu :) inşalla sonuçlarımız bizi musmutlu eder balımmmmmm :KK76:

40 lira mıydı neydi iki yıl olacak, hala aynı fiyat :KK70:

ahh ahhh bebişim sorma oldum da ne oldu. pazar günü kıtlıktan cıkmıs gibi yedim :KK70: pazardan bana1.3 kilo kaldı onu eritmeye çalışıyorum daha :KK70:
ölçülerimde pek değişiklik yok ya , taş olmadım henüz :KK70:

günaydın fıstıklaaaaar :) maşallah iyi gitmiş kuzum totonu kaşı :KK70:
hepimize koay gelsin
yaza taş gibinn olalımmm

yaşasın minnoş öğretmenlerin diyet kardeşliği :super:
Canim 8 kilo vermedin mi sen totalde. Nasil ölçüler degismez. Zamanla toprlayacak belki de vucut.
Kiz görüntü değişmiyorsa kendimizi yormayalım 😂

kızlar neler yediniz bakalım? ben sabah 1 tabak kıymalı melemen arada 1,5 yumurta 2 ceviz sonrada yarım havuç yemeyi düşünüyorum akşam annemdeyim bugun 100 gr versem kar:KK45:
Guzel olmus. Benim ki bugun karisik yediklerim pek icime sinmedi.
Cok sıkı karatay tarzi kahvaltı yaptim guya 2 öğün yiyecektim. Sonra meyve kuruyemis derken cok oldu

heyecanla bekliyorum .
Dün çok yoğundum akşam da siteye giremedim kusura bakma beklettim seni bugün söz atıcam🤣
kızlar neler yediniz bakalım? ben sabah 1 tabak kıymalı melemen arada 1,5 yumurta 2 ceviz sonrada yarım havuç yemeyi düşünüyorum akşam annemdeyim bugun 100 gr versem kar:KK45:
Afiyet olsjn Vehbi’si
Canim 8 kilo vermedin mi sen totalde. Nasil ölçüler degismez. Zamanla toprlayacak belki de vucut.
Kiz görüntü değişmiyorsa kendimizi yormayalım 😂
Balım en son ölçümden bu yana pek fark yok dedim, değilse diyete başladığımdan bu yana baya inceldim😊😊
Canım benim çocuklar biri 9 biri 6 biri 4 yaşında 3 erkek masallah. Diyelim.
Allah bağışlasın balımm

Kızlar günaydın güzel bir gün diliyorum 😍

P Pinars06 canım ancak fırsat buldum,
En son yağ ölçümden dünkü ölçüme 900 gram eksildi(Pazar günkü hunharca yemek yüzünden) bu 900 gramın 530 gramı yağdan gitmiş. Kas ve su oranım yüzdesel olarak artsa da kilo olarak su 200 gram kas 170 gram azalmış canım.

Dün çok yoğundum akşam da siteye giremedim kusura bakma beklettim seni bugün söz atıcam🤣

Afiyet olsjn Vehbi’si

Balım en son ölçümden bu yana pek fark yok dedim, değilse diyete başladığımdan bu yana baya inceldim😊😊

Allah bağışlasın balımm

Kızlar günaydın güzel bir gün diliyorum 😍
Günaydın yeni bir diyet listesi oluşturmak için güzel bir gün.

X