🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Selam kizlar, diyetisyen olayim fiyasko oldu
Bki sinirlari icinde olduğum icin liste vermiyorum dedi uyuz oldum
Ben de çeşitli sitelerden 1200 kalorilik diyet buldum, evdeki malzemlerle olandan uyguluyorum günlük 1200 kalori alıyorum tabiki cikolatadan filan degil
Beslenme listesindeki gibi...
Bebeemmm hastane diyetinde bana eşlik etsene 😍
Kapışalım mı fıstık🤪

Kızlar menü bildirimi yapııımm
Uyanınca ılık limonlu su
Sabah yumurta ve sütle kahvaltı

Öğlen
İki yemek kaşığı yoğurt
1.5 yk yulaf ezmesi
1 çay kaşığı chia tohumu

Akşam
200 gr tavuk ciğeri
Bir kase yoğurt(kuru nane ekledim)

Su 2 litre içebildim
11 bin adım attım
Temizlik yaptım

Sabah 56.1 kilo ile uyanmıştım yarına Allah kerim ☺️

Kızlar menü bildirimi yapııımm
Uyanınca ılık limonlu su
Sabah yumurta ve sütle kahvaltı

Öğlen
İki yemek kaşığı yoğurt
1.5 yk yulaf ezmesi
1 çay kaşığı chia tohumu

Akşam
200 gr tavuk ciğeri
Bir kase yoğurt(kuru nane ekledim)

Su 2 litre içebildim
11 bin adım attım
Temizlik yaptım

Sabah 56.1 kilo ile uyanmıştım yarına Allah kerim ☺
Günaydın herkese sabah 58 ile uyandım yine neden gitmiyor anlamadım reglim yaklasti ondanmi acaba.

Ne demek kimsecikler kalmadı kızzzz, her gün yazıyoruz ya🤣🤣
Hoşgeldin meraklanmıştım balım, hemen rapor ver bakim neler yaptın kaç gündür
Yüzme nasıl gidiyor ☺☺
Hahahahaha
Bazen bildirim gelmiyor ozellikle sayfaya girersem görüyorum.
Hos bulduk, napalim yavrum iyiyim, kosusturmaya devam. Havuz süper gidiyor ama kalori yakmak icin yürüyüş daha iyiymis.
Sen nasilsin. Ailenle hasret giderdin mmi neler yapti anacin . .

Günaydın herkese sabah 58 ile uyandım yine neden gitmiyor anlamadım reglim yaklasti ondanmi acaba.
Canım regl şişkinliği vardır sıkma canını, birden iner regl bitince, şakın bırakma devam et☺️
Hahahahaha
Bazen bildirim gelmiyor ozellikle sayfaya girersem görüyorum.
Hos bulduk, napalim yavrum iyiyim, kosusturmaya devam. Havuz süper gidiyor ama kalori yakmak icin yürüyüş daha iyiymis.
Sen nasilsin. Ailenle hasret giderdin mmi neler yapti anacin . .
Bana da gelmiyor bazen bildirimler sıkıntı var herhalde bebemmm.. ay ben de sanırım yazın yüzme öğrenmek için çalışmalar yapacam gibi🤪 hadi ya yüzle daha iyi çalıştırmıyor mu vücudu🤔
Ben şükğr iyiyim aileme doyamadım annem neler yapmış hiç sorma 🙈🙈🙈
Simdi yeni 1200 kalori diyetime göre alışveriş yaptim eksikleri tamamladim dur bi bunu bitireyim simdi hastane diyeti olunca onda da eksiklerim cikar. 😂😂
Ama kapismaya varim. Sen hastane yap ben 1200
Tamam canım sen ona başla ben de buna bakalım kim daha çok zayıflayacak🤣🤣🤣
O diyetin bitince ben iyi sonuç alırsam bunu da denersin belki 😊

Kızlar sabah 55.8 gördüm tartıda ölçü alacağımı söylemiştim ölçülerim de Bunlar;
Kollar 25
Bel 63
Karın 79
Kalça 93
Bacaklar 53
Vücut yağ otanıma bakmayı unuttum 🙁
55.x leri görürsem ödül vericem kendime demiştim ama kahvaltıyı 12 de yaptım o kadar çok şey yedim ki anlatamam, mide spazmı geçirecektim neredeyse. Yasaklı olup da yediklerim;
İki tatlı kaşığı süt reçeli
1 tatlı kaşığı çilek reçeli
1.5 simit
Şu an hala tokum. Yarın tartıda göreceğim kilo beni şoka uğratmaz inşallah :KK43:
Şimdilik böyle canlarım, herkese huzurlu geceler öptüm 😘

Kızlar sabah 55.8 gördüm tartıda ölçü alacağımı söylemiştim ölçülerim de Bunlar;
Kollar 25
Bel 63
Karın 79
Kalça 93
Bacaklar 53
55.x leri görürsem ödül vericem kendime demiştim ama kahvaltıyı 12 de yaptım o kadar çok şey yedim ki anlatamam, mide spazmı geçirecektim neredeyse. Yasaklı olup da yediklerim;
1.5 simit
Şu an hala tokum. Yarın tartıda göreceğim kilo beni şoka uğratmaz inşallah :KK43:
aypare ackerman aypare ackerman

Kızlar günaydın, mutlu bir hafta diliyorum 🥰
dün hunharca yemem sonucu bugün tartıda 57.1 gördüm. Canımı sıktı ama olan oldu yeni bi hafta yrni bi diyet bismillah...
Sabah uyanınca ılık limonlu su içtim, öğlene kadar bişey yemicem sadece su ve açık çay içicem.
Kahvaltıda 2 kızarmış ekmek
1 portakal ve şekersiz çay/kahve diyor.
Kendimi protesto edip bu öğünü atlıyorum.

Kızlar günaydın, mutlu bir hafta diliyorum 🥰
dün hunharca yemem sonucu bugün tartıda 57.1 gördüm. Canımı sıktı ama olan oldu yeni bi hafta yrni bi diyet bismillah...
Sabah uyanınca ılık limonlu su içtim, öğlene kadar bişey yemicem sadece su ve açık çay içicem.
Kahvaltıda 2 kızarmış ekmek
1 portakal ve şekersiz çay/kahve diyor.
Kendimi protesto edip bu öğünü atlıyorum.
Çok hoşsun canım çok güldüm.bende dün kabak kürü yaptım şükür sabah 57.4 geldim hala 1 hafta önceki kiloma inemedim tabi istediğim kilodqyim diye simardim böyle oldu.neyse şimdi hedef haftaya 56.5 olsam iyidir.sonra 56 da koruma yapacağım ins.

Kollar 25
Bel 63
Karın 79
Kalça 93
Bacaklar 53
1.5 simit
Canım senin ölçüler gayet iyi hedef 52 çok değil mi? Bende ölçüm yaptım göğüs altı 78 göbek 89 bel 73.sen evlimiydin çocuk varmı? Benim 3 tane massallah.

Çok hoşsun canım çok güldüm.bende dün kabak kürü yaptım şükür sabah 57.4 geldim hala 1 hafta önceki kiloma inemedim tabi istediğim kilodqyim diye simardim böyle oldu.neyse şimdi hedef haftaya 56.5 olsam iyidir.sonra 56 da koruma yapacağım ins.
Gül gül 😊😊
İnşallah inersin balım 56 ya zor değil. İnsan şımarıyor hakkaten dün ben de 55.8 görünce şımardım al işte sonuç 🤣neyse yapacak biley yok mazi oldu dün😍
Önümüze bakalkm dimi ama🙈

Canım senin ölçüler gayet iyi hedef 52 çok değil mi? Bende ölçüm yaptım göğüs altı 78 göbek 89 bel 73.sen evlimiydin çocuk varmı? Benim 3 tane massallah.
Yok bebişim bekarım ben, İnan hala göbekte basen var 50 bi ineyim de hayırlısıyla çirkin olursa kilo almak kolay bknz;dün 🤣
Allah yavrularını bağışlasın balım hayırlı evlatlar olsunlar inşallah😊

X