🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Ohh mis gibi olmustur ev şimdi, spor da yapılmış süpersin bebeemm tebriği hak etmişsin👍🏻 👏🏻
Valla kuzum ben yumurtayı tavuğu çok severim o yüzden sıkılmıyorum 🤣
Yarin ben serbest gün yapacağım canım, 5 haftadır ödülsüz ve (3 kere kahvaltıda bir tatlı kaşığı reçeli saymazsak) kaçamaksız devam ediyorum. Sabah kendime güzel bi kahvaltı hazırlayacağım 😊😊
Bu arada Leslie 3 mil yaptım.
Dün yediklerimi yedim, sabah yumurta ve süt, öğlen tavuk haşlama, akşam da 1.5 yk yulaf ezmesi 😇 3 litre su ve dukan Birası içildi😊

Ohh mis gibi olmustur ev şimdi, spor da yapılmış süpersin bebeemm tebriği hak etmişsin👍🏻 👏🏻
Valla kuzum ben yumurtayı tavuğu çok severim o yüzden sıkılmıyorum 🤣
Yarin ben serbest gün yapacağım canım, 5 haftadır ödülsüz ve (3 kere kahvaltıda bir tatlı kaşığı reçeli saymazsak) kaçamaksız devam ediyorum. Sabah kendime güzel bi kahvaltı hazırlayacağım 😊😊
Bu arada Leslie 3 mil yaptım.
Dün yediklerimi yedim, sabah yumurta ve süt, öğlen tavuk haşlama, akşam da 1.5 yk yulaf ezmesi 😇 3 litre su ve dukan Birası içildi😊
Massllah valla iyi gidiyorsun yarin kac kilo olacaksin merak ediyorum.

Bende senin arkandan geliyorum bence 57. Kusur gormek istiyorum ins.sabah tartilmak icin sabirsizlaniyorum.eksi cikinca cok mutlu oluyorum.yemek yemekten daha buyuk bir mutluluk basari ve azimin zaferi.
Kesinlikle öyle, o yüze yerleşen gülümseme var ya anlatılmaz ya☺️☺️☺️ İnşallah görürüz canım emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah😇 sabah haber verelim birbirimize 🥰
Maydonoz kürüne devam mı, Pazartesi ben kabak detoksu yapcam beraber yapalım mj🤪

Günaydın kızlaaaaarr... neredesiniz yahu🙁
Sabah tartıldım 🧿 56.5 çok şükür😍
Şimdi fırına gidiyorum simit 🥯 almaya🤣🤣🤣

Günaydın kızlaaaaarr... neredesiniz yahu🙁
Sabah tartıldım 🧿 56.5 çok şükür😍
Şimdi fırına gidiyorum simit 🥯 almaya🤣🤣🤣

Ateşböceği bende senin başlangıc kilonla basşlıyorum 62 kiloyum artık ümidim kalmadı cidden kendime inancım da kalmadı sürekli başlayıp bırakıyorum , motive olmaya ihtiyacım var :KK43: isveç diyeti yapmayı dusunuyorum aranızda buna baslayan ya da baslamak isteyen varmı ? şu kaba kilolardan kurtulmak için en azından bi 56 yı görebilmek için tartıda.Ben artık hayattan zevk alamıyorum kilolarım yuzunden

Ateşböceği bende senin başlangıc kilonla basşlıyorum 62 kiloyum artık ümidim kalmadı cidden kendime inancım da kalmadı sürekli başlayıp bırakıyorum , motive olmaya ihtiyacım var :KK43: isveç diyeti yapmayı dusunuyorum aranızda buna baslayan ya da baslamak isteyen varmı ? şu kaba kilolardan kurtulmak için en azından bi 56 yı görebilmek için tartıda.Ben artık hayattan zevk alamıyorum kilolarım yuzunden
Canım iraden zayıfsa İsveç diyeti seni zorlar, ben dukan atak, dukan ekspres, İsveç diyeti ve elma diyeti yaptım bu kiloya indim çok şükür. Protein seviyorsan dene istersen saf protein ile beslen üç beş gün☺️ Ben yarın kabak detoksu yapıcam üç gün istersen bana eşlik edebilirsin ( kabak sevdiğim bişey aslında ama detokstaki şeklini sevmedim ama üç gün dişimi sıkarım🙈)

Gunaydin ben ayni 58.0 57 yi gormek istiyordum olmadi neyse yarin ins.sabah az yulafli sut 1 kayisi 1 ceviz yedim. Oglen yesil fasulye aksam tavuk ve salata dusunuyorum.herkese bol hareketli gunler.

Gunaydin ben ayni 58.0 57 yi gormek istiyordum olmadi neyse yarin ins.sabah az yulafli sut 1 kayisi 1 ceviz yedim. Oglen yesil fasulye aksam tavuk ve salata dusunuyorum.herkese bol hareketli gunler.
Kuzuum niye öyle oldu ki:/ akşam sakata yemek şişlik yapıyormuş salatayı öğlene al akşam yoğurt ye tavukla istersen. Moralini bozma hergün eksi görmüyoruz zAten ben 6 gün aynı kiloyu gördüğümü bilirim, çok sinir bozucu ama devam edince gidiyor☺️

Ben ilk başladığımda 5 gün atak yaptım ve 1.7 kilo verdim 1.6 sı yağdan gitti. İstersen motive olmak için bu şekilde başla insan acayip gaza geliyo🤣🤣🤣

Kuzuum niye öyle oldu ki:/ akşam sakata yemek şişlik yapıyormuş salatayı öğlene al akşam yoğurt ye tavukla istersen. Moralini bozma hergün eksi görmüyoruz zAten ben 6 gün aynı kiloyu gördüğümü bilirim, çok sinir bozucu ama devam edince gidiyor☺️
Evet hergun eksi olmuyor ama bende cozemedim salatami siskinlik yapiyor bakalim onemli olan yag kaybetmek sen nerde baktiriyorsun yag ve kas oranina

X