🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Ins yarin goremezsem sasirtacagim vucudu biraz bugun halsizlik ve bas agrisi cektim.senin de merak ediyorum tartini yaz yagdan ne kadar gitmis.
Arada şaşırtmak iyi oluyor canım aynıysa bakarsın bişeyler☺️ Evet yarın bakayım durumlara ne kadar yağdan gitmiş☺️☺️ Yarın ölçü de alıcam geçen hafta almamıştım regl şişkinliği var diye😔

Bu diyete başlayacağım yarın liste hoşuma gitti yeşil elmayı çok seviyorum zaten, ama biraz detoksu andırdı bana kahvaltı dışında sırf elma olması o yuzden 1 hafta denemek istiyorum. Sonuçları paylaşırım 😍
Hoşgeldin canım, topiğin adı elma diyeti ama her birimiz başka diyetler yapıyoruz🤣🤣 dene bakalım gün gün yaz gelişmeleri😍

Günaydın kızlar, güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum ☺️
Kilo bildirimi 57.0
İki hafta önce 58.2 idim. Giden kilo 1.2 bunun 0.85 gramı yağdan gitmiş☺️
Sabah iki yumurtadan omlet az peynir iki zeytin domates salatalık ve yy süt ile kahvaltı yaptım.
Kabak detoksu başlasın✌🏻

Kilo bildirimi 57.0
Sabah iki yumurtadan omlet az peynir iki zeytin domates salatalık ve yy süt ile kahvaltı yaptım.
Kabak detoksu başlasın✌🏻
Arkdasım senın tartı nasıl olcuyor kas yag kemik ölçümünü..bende bımden ucuz bırsey aldım ama pek guvenmıyorum sanki...ekrana nasıl yansıtıyor

Günaydın kızlar, güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum ☺
Kilo bildirimi 57.0
İki hafta önce 58.2 idim. Giden kilo 1.2 bunun 0.85 gramı yağdan gitmiş☺
Kabak detoksu başlasın✌🏻
Günaydın :) kaldı 5 kilo:)
ben regl olana kadar tartılmicam. moralim bozulmasın.
normal kahvaltımı yaptım. haydi bakalım güzel bir gün olsun :)

Arkdasım senın tartı nasıl olcuyor kas yag kemik ölçümünü..bende bımden ucuz bırsey aldım ama pek guvenmıyorum sanki...ekrana nasıl yansıtıyor
Canım sinbonun tartısı ben üç yıldır kullanıyorum 40 lira mıydı ne almıştım,uygundu yani. o zaman spor salonuna gidiyordum oradaki aletle hemen hemen aynı çıkardı tabi üç yılda ayarı bozulmadıysa🤣🤣🤣
Yarın görüntü atarım canım 😘

Günaydın :) kaldı 5 kilo:)
ben regl olana kadar tartılmicam. moralim bozulmasın.
normal kahvaltımı yaptım. haydi bakalım güzel bir gün olsun :)
Evet az kaldı olacak inşallah:)
Tartılma tartılma sinir bozucu oluyor o şişkinlik tartıya yansıdığında ☺️
Yüne de dikkat et ama yediklerine kuzum😊
Hepimiz için güzel bir hafta olsun 🙏🏻

Kilo bildirimi 57.0
Kabak detoksu başlasın✌🏻
Gunatdin canim guzel bur gune baslamissin kabak sonucunuda merak ediyorum.tartinin yag olcmesi cok guzel marka paylasabiliyormusun?

Gunatdin canim guzel bur gune baslamissin kabak sonucunuda merak ediyorum.tartinin yag olcmesi cok guzel marka paylasabiliyormusun?
Şimdi ara öğünümü yaptım yeşil elma ile ☺️
Markası sinbo ya öyle pahalı bişey değil ben de merak ediyorum valla 🤣🤣
Sen ne yaptın tartıda değişiklik var mı Balım

ooo kabak 😂 ben parka götürdüm kızımı, 1 saat yürümüş oldum.
şincik neskayfe içecem
Ay yedim de bi de bana sor🙄 valla ne çilelere katlanıyoruz he zayıflamak için. Aha buraya yazıyorum bugünleri unutmayacam tekrar yaşamak istemiyorum 😔
Ooo süper temiz havada spor en sevdiğim 😊 ben de Türk kahvesi içicem birazdan 😘

X