🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Evet hergun eksi olmuyor ama bende cozemedim salatami siskinlik yapiyor bakalim onemli olan yag kaybetmek sen nerde baktiriyorsun yag ve kas oranina
Benim tartı ölçüyor kuzum çok kesin olmamakla birlikte yaklaşık sonuç veriyor, sabah yağ oranına bakmayı unuttum simit yicem diye🤣🤣🤣

aminn:) ben hala regl olmadım ya. ama ben de en kısa zamanda 56'yı görecem aha da buraya yazıyorum :))
Ay o regl beni mahvetti zAten bu hafta😂 Salı günü 58.2 gördüm ya 🙁 neyse ki gecti bitti bugün🤣🤣 darısı basına zuzuuuu😍
Elbette göreceksin inanıyorum pes etmek yok✌🏻 Yarın kabak detoksuna başlıyorum💃🏼 Yanına yandaş arıyorum 🤣

Ay o regl beni mahvetti zAten bu hafta😂 Salı günü 58.2 gördüm ya 🙁 neyse ki gecti bitti bugün🤣🤣 darısı basına zuzuuuu😍
Elbette göreceksin inanıyorum pes etmek yok✌🏻 Yarın kabak detoksuna başlıyorum💃🏼 Yanına yandaş arıyorum 🤣
ben napacam biliyor musun. tek öğün. beslenecem. iyi değil falan deme. kahvaltıda her bişeyi yiyorum tüm gün yeter. dayanacam napim ye ye nereye kadar

ben napacam biliyor musun. tek öğün. beslenecem. iyi değil falan deme. kahvaltıda her bişeyi yiyorum tüm gün yeter. dayanacam napim ye ye nereye kadar
Kıııız düşüp bayılma sonra 🙁 dayanabilecek misin kuzum bilemedim ki, sağlık açısından da düşün 😔 iki öğün yap bari Karatay diyeti yap

ben biraz sabirsizim acaba isvecten mi baslasam mi diye dusunuyorum 🙄🙄 13 gun dayanabilirim 62 ile baslayacagim 57 yi gorsem bile bana yeterli suan😑
Topiğimi okudun mu kuzum, İsveç biraz sinir bozucu bence dukan daha mantıklı. İsveç’te aç kalıyorsun 😔 ikisi de hemen hemen aynı oranda zayıflatıyor. İsveç’te 10 günde 1.8 vermiştim, dukan atak beş gümde 1.7 verdim artık kararını ver😂😂
Yumurta ve tavuk et süt seviyorsan yarın başla dukan atak için vakitkaybetme, bana güven!!!!☺️
Bak ben yarin kabak detoksuna başlıyorum sen de dukan atak başla, beş gün yap sonra İsveç diyetine geç, hem vücudun alışmış olur biraz diyete ☺️

Topiğimi okudun mu kuzum, İsveç biraz sinir bozucu bence dukan daha mantıklı. İsveç’te aç kalıyorsun 😔 ikisi de hemen hemen aynı oranda zayıflatıyor. İsveç’te 10 günde 1.8 vermiştim, dukan atak beş gümde 1.7 verdim artık kararını ver😂😂
Yumurta ve tavuk et süt seviyorsan yarın başla dukan atak için vakitkaybetme, bana güven!!!!☺
Bak ben yarin kabak detoksuna başlıyorum sen de dukan atak başla, beş gün yap sonra İsveç diyetine geç, hem vücudun alışmış olur biraz diyete ☺

pekiii o zaman gun be gun yediklerimi yazacagim seni dinleyerek canim benim😊 sekersiz kahve serbestmi

Kızlar selamlar, nasıl gecti Pazar gününüz ☺️
Ben serbest gün yaptım bugün ama yine de dikkat ettim🤣🤣
Sabah sucuklu yumurta
Peynir zeytin kaşar peyniri
Domates salatalık maydonoz
Az bişey ev reçeli
Çay ve simit ☺️

Öğlen yemedim

Saat dört gibi bi porsiyon profiterol yedim

Sade soda içtim, dukan birasını içtim
3 litre su bitiririm.

Öğlen Leslie 3 mil yaptım şimdi bi kere daha yapıcam. Sonra form çayı içerim duş alıp ☺️

Kızlar selamlar, nasıl gecti Pazar gününüz ☺️
Ben serbest gün yaptım bugün ama yine de dikkat ettim🤣🤣
Sabah sucuklu yumurta
Peynir zeytin kaşar peyniri
Domates salatalık maydonoz
Az bişey ev reçeli
Çay ve simit ☺️

Öğlen yemedim

Saat dört gibi bi porsiyon profiterol yedim

Sade soda içtim, dukan birasını içtim
3 litre su bitiririm.

Öğlen Leslie 3 mil yaptım şimdi bi kere daha yapıcam. Sonra form çayı içerim duş alıp ☺️
Super bir gun olmus canim ben sabah sutlu yulaf ara 4 findik 2 kasik nar oglen yesil fasulye ara yarim yesil elma aksam tavuk gogus salata 2 lokma borek yedim kacamak 25 dk kosu bandina bindim ev temizligi yaptim.simdi bitki cayi icevegim yarin tartiyi bekliyorum.

Super bir gun olmus canim ben sabah sutlu yulaf ara 4 findik 2 kasik nar oglen yesil fasulye ara yarim yesil elma aksam tavuk gogus salata 2 lokma borek yedim kacamak 25 dk kosu bandina bindim ev temizligi yaptim.simdi bitki cayi icevegim yarin tartiyi bekliyorum.
Senşn de süper olmuş kuzum o böreği görmüyorum 😂😂 arada olur öyle şeyler, önemli olan arada olması😍
Ben de ikinci Leslie mi yaptım duşumu aldım form çayımı içiyorum huzurla🤗
Yarın eksi görürsün inşallah canımmm😘

Senşn de süper olmuş kuzum o böreği görmüyorum 😂😂 arada olur öyle şeyler, önemli olan arada olması😍
Ben de ikinci Leslie mi yaptım duşumu aldım form çayımı içiyorum huzurla🤗
Yarın eksi görürsün inşallah canımmm😘
Ins yarin goremezsem sasirtacagim vucudu biraz bugun halsizlik ve bas agrisi cektim.senin de merak ediyorum tartini yaz yagdan ne kadar gitmis.

Bu diyete başlayacağım yarın liste hoşuma gitti yeşil elmayı çok seviyorum zaten, ama biraz detoksu andırdı bana kahvaltı dışında sırf elma olması o yuzden 1 hafta denemek istiyorum. Sonuçları paylaşırım 😍

X