Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

siz o kadar düzgün bir insansınız ki, Allah karşınıza çıkarmış... Hem de filmlerde görsek "yok artık bu kadar tesadüf olmaz" diyebileceğimiz cinsten...
siz güçlü bir kadınsınız. inanıyorum aşacaksınız bunu, ve yavrunuzla çok güzel bir hayat yaşayacaksınız inşallah...
Allah yardımcınız olsun gücünüze güç katsın.

şükür aileniz sizinle .. ben de rahatladım birazcık. en azından artık yalnız değilsiniz.

Ailenizi de sizi de tebrik ederim
Gerekeni yapılanan sonuçlanan nadir konulardan sizin ki

Çok üzüldüm konu sahibinin durumuna.ALLAH yardımcısı olsun!Erkekler(herkese ait etmiyorum tabii) nasıl Rabbinin emanetine ihanet ederler anlamıyorum,aklım almıyor,3-5 günlük zevk için...kalbi yaralı kadının ahından korkmak gerek,Rabbim sorar elbet hesabını.Kendim yaşamış gibi üzüldüm,kimsenin başına gelmesin inşaALLAH...

ELMALI turtam bir nebze olsun yükünün hafiflemesine çok sevindim. Gözlerinin yaşını sil. Bir adi için değmez. Sımsıkı sarıl yavruna, ailene, kendine üstesinden gelin bu zamanların. Çok mutlu olacaksın inşallah. Onları düşünme, ne halt ederlerse etsinler. Bundan sonra kendine ve çocuğuna dikkat et. Bizi de habersiz bırakma. Seni seviyoruz....

Rabbim ailelerimizi başımızdan eksik etmesin.
Sen de çok şanslısın turtam, ailen yanında.
Bebeğin de gelecek hayırlısıyla. Çok iyi bir anne olacaksın.
İhanet insanı derinden sarsıyor, yaşadığım için biliyorum. Ama ben artık sadık kalan erkeklere şaşırıyorum bu zamanda.
O kadar çok inandırmışım ki kendimi her erkeğin aldattığına. Aldatmayan çıkınca şaşırıyorum. Ne tuhaf değil mi?
Bu ihanetin de seninle hiçbir ilgisi yok.
Sebebi ihanet olmasa da ben de eşimden boşandım
İlk zamanlar her gece ağlıyordum ama bu dünyada senin can sağlığından öte hiçbir şey yok unutma.
Şimdi ailemleyim, çok şükür huzurluyum.
Dualarım seninle canım

Canım benim çok mutlu oldum...
Biraz olsun hafiflediğin belli...
Bundan sonrası için artık sadece iyi şeyler düşün..
Her şey güzel olacak eminim..
Aileni dinlemekle de çok iyi etmişsin..
Tabi ki tüm haklarını al...
Sonra huzurla büyüt bebeğini inşallah..

Allah boyle kocalarin tez vakit belasini versin insallah kimseye guvenilmiyoki pislikler bosver canim sana Rabbim yeter hepimizin yaninda mevlam...eden ettigiyle kalmaz ki uckur duskunu cehennem odunlari ay cikdircam..b...larinda bogulsunlar adi itler

Ailenizin gelmesine çok sevindim. Sürekli aklım sizdeydi artık tek değilsiniz. o vicdansiz adam cocugunu merak etmiyor şaka gibi. bu kadar düzgün görünen adam böyleyse kime guvenicez biz? Allah daima iyilerle karşılaştırsın. Doğum yaptıktan sonra meraktan kapınızda yatmaz umarım.

ailenizin yanınızda olması çok güzel.o pislik adam yokken aileniz vardı yanınızda şimdi o gitti ve yine ailenizlesiniz.üstelik ailen bi kişi daha artıyor bu en güzeli.aileniz arkanızda oldukça ayağa kalkmanız ve sapasağlam durmanız daha çabuk gerçekleşecektir.değmez artık öyle birine gözyaşları.ve buraya yazıyorum bir gün o kadar pişman olacakki o pislik bunları sana yaşattığı için...geç değil belki bi ay sonra...

Belki de siz bisey anlamayin diye bu kadar iyi ve bu kadar ailesine bağlı gözüktü. Aklıma başka bir düşünce gelmiyor açıkçası. Benim yakın akrabamda yaşadı aynı sorunu 2 çocuğu olmasına rağmen aldatti eşini ve evden git onu getireceğim bu eve diye boşandı kadından. Max 1 ay sonra köpek gibi pişman oldu. Şimdi diğerinde bosuyor ve çocuklarıni görme bahanesiyle eski eşinin peşini bırakmıyor. Böylede doyumsuz nankör ve yüzsüzler. Allah iylerle karşılaştıran. Hiccanini sıkma kardeşim. Rabbim e dua et sadece. Eminim yüzü gülen taraf sen olacaksın minik meleğin ile...

Elmalı Turtam o eşin olacak şahsiyetsizin ailesinin haberi var mı bu olanlardan .
Buarada haklarını alma kararına çok sevindim ..

Allahım size sabır ve güç versin. Bebeğinizi size bağışlasım. Ne guzel ki aileniz arkanızda. Bundan sonra sağlam ve dik durun lütfen bebeğiniz için.

Allah o adama bir daha evlat sahibi olmayı nasip etmesin size bu durumda bunları yaşattığı için zaten hak etmiyor baba olarak tanınmayı...güçlü olun bebeğiniz için o zaten dünyaya gelince moral kaynağımız olacak.inşallah ilerde kıymetinizi ve değerinizi bilen yavrunuza gerçek baba olacak biriyle karsilasirsiniz...o adamın attığı mesajı da silmeyin bosanirken ihanete delil olsun tazminat da isteyin...

En çok merak ettiğim yedi ay önce seninle bu çocuğu yaparken aklı. neredeydi? Daha aşık olmamış mıydı? Başkasına aşık olduysa, bu daha beş, altı aylık bi şey olsa gerek.Kocanız maddi olarak dara girdiğinde, mahkemelerde süründüğünde, boşanamadığında (ki umarım böyle olur) bu kadının ne kadar aşık olduğu ortaya çıkar. Umarım gerçek yüzü ortaya çabuk çıkar.

Cok uzuldum ama durusunuz asaletiniz cok etkiledi beni aldatilan her kadinin yapmasi ama cesaret edemedigimizden dolayi yapama digimizi yapmissiniz Allah yardimcimiz olsun bebeginizle mutlu bi omur yasayin insaAllah.

Konu sahibi gibi benim gibi buradaki birçok kadının yaşadığı bu acıları yaşatanların hepsi Allah'ından bulsun. Evlat yüzü görmesin. Döktürdükleri gözyaşının sayısınca sorsun Allah. Yaşattıklarını yaşamadan can veremesinler. Tez zamanda inşallah. Hiçbirimizin ahı kalmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…