elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sizin konularında bana geçmeyen birşeyler var, neden acaba?
Çocuklar konusunda çok hassasım aslında ama bu konuda hiç öyle olmadım
konu geçmediyse niye yazıyorsunuz ki?

Anlamadığım konu şu, bu kadın o kadar kötüyse siz babasından çocuğunuza ulaşamadığınızda neden bizzat kendisi sizi arayıp her gün iletişimde kalmanızı sağladı hemde kendi telefonundan ? Normal şartlarda bana ne nerden ulaşırsa ulaşsın der hiç karışmazdı.

Diğer açtığınız konularda kızınızın kadını çok sevdiğinden, ona hep iyi davrandığından hatta size açmış olduğunuz bir konuda nasıl güvenip gönderiyorsunuz dediklerinde '' eşimle beni aldatmış olabilir o başka mesele ama kızıma çok iyi davranıyor o konuda gözüm arkada değil kızımda seviyor onu '' tarzında bir açıklamayla savunmuştunuz. Hatta kızım babasının yanında çok mutlu her gün havuza, denize gidiyorlar, eğleniyorlar yazmıştınız. Ne değişti şimdi ?

Bir de kızınızın beddua ediş tarzı ne kadar da size benziyor değil mi ? Tam sizin ağzınızla edilen beddua. Siz sabaha kadar çocuğum şöyle iyi böyle akıllı asla babasıyla sorunları yansıtmam, kötülemem deyin durun. Kelime aralarında çocuk bas bas bağırıyor yardıma ihtiyacı olduğunu ama o kadar hırsınızın esiri olmuşsunuz ki çocuğum akıllı deyip sıyrılıyorsunuz işin içinden. Evet çocuk çok akıllı olabilir ama her şeyden önce o bir çocuk ve biraz dinginliğe ihtiyacı var.

Çocuğu için endişelenen anne buraya konu açmadan önce şiddet gördüğünü düşündüğü çocuğu için direkt ya karakola yada savcılığa gider suç duyurusunda bulunur. Madem çocuğunuzun doğru anlattığına adınız kadar eminsiniz hemen şikayette bulunur tereddüt etmezdiniz. Sizin amacınız üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Hırslarınıza biraz ara verin ve çocuğunuza profesyonel anlamda yardım edin.
evet ben öyle biliyordum çünkü kızım sevdiğini söylüyordu zamanla başka başka şeyler çıktı. bu konuda da kendimi inandırmak zorunda değilim buraya konu açtım çünkü yol yordam arıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. tabiki profesyonel destek alıp bununla ilgili bir rapor alıcam ben aksini mı söyledim?

evet ben öyle biliyordum çünkü kızım sevdiğini söylüyordu zamanla başka başka şeyler çıktı. bu konuda da kendimi inandırmak zorunda değilim buraya konu açtım çünkü yol yordam arıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. tabiki profesyonel destek alıp bununla ilgili bir rapor alıcam ben aksini mı söyledim?
Gittiniz mi karakola?

Çocuk olmasa yetişkinlerin ne yaşadığı inanın umurumda bile değil. Çocuk belki de daha önce babasına, annemin sevgilisi bana şunu bunu yaptı kızdı beni sevmedi vs demiştir. Kendi sevgilisinde sorun yok ama adamın sevgilisi kötülük kraliçesi. Kadın yapmamıştır etmemiştir diyemem ama kesin yapmıştır da diyemiyorum. Neden? Çünkü devamlı bunlarla ilgili konu açılıyor, bunlarla yaşayıp oturulup kalkılıyor.

6,5 yaşında bir çocuğun sabit hayatı yok. Konu sahibinin sevgilisinden ayrıldığını ben de biliyorum ama çocuğun yaşadığı bir evde anne ve sevgilisi, diğer gittiği yerde baba ve sevgilisi. Anne sevgilisiyle kavga ediyor evden kovuyor, süpürgeyi bile aldı diye şikayet ediyor, babanın sevgilisi de kötülerin kötüsü. Ve bu çocuğun asla yalan söylemediği, çok düzgün bir psikolojisi olduğu, anne çocuk ilişkisinin mükemmel olduğu savunuluyor.
ben çocuğumun önünde 4 senedir kimse ile kavga etmedim neyi anlatıyorsunuz ya? ne yaşadıysam erkek arkadaşımla özel yaşadım ki kavga bile değildi aldım karşıma konuştum bitirdim konu şuan eski sevgilim mı ??????????

Gittiniz mi karakola?
pedagogdan randevu alıcam bugün önce pedagog eşliğinde konuşsun ardından karakola gidicem bazı yorumlar kafamı karıştırdı çocuğu karakol ortamına sokma travma yartır diye. o yüzden önce pedagog ile görüştürücem

iyi misiniz siz gondermezsem mahkeme karari vs yazdiniz ben de diyorum ki yazin mahkemenin 1 ay verdigi surede 3 ay gondereyim diye konu actiniz ?
hanımefendi bu olaylar yeni çıktı siz neyi tam olarak anlamıyorsunuz? daha önce babasında şiddet gördü diye ben konu mu açtım? bunun üzerine de babasına 3 ay göndereyim diye konu mu açtım? kaldı ki 3 ay göndermedim neyi tartışıyorsunuz siz?

pedagogdan randevu alıcam bugün önce pedagog eşliğinde konuşsun ardından karakola gidicem bazı yorumlar kafamı karıştırdı çocuğu karakol ortamına sokma travma yartır diye. o yüzden önce pedagog ile görüştürücem
Peki babasının yanından geldikten sonra da pedegoga götüreceğinizi söylemiştiniz seanslara başlamış olmanız gerekiyordu

Peki babasının yanından geldikten sonra da pedegoga götüreceğinizi söylemiştiniz seanslara başlamış olmanız gerekiyordu
ben çalışıyorum çocuğuma tek başıma yetmeye çalışıyorum, hem anne hem baba olmaya çalışıyorum, okul hazırlıkları herşeyi ben kızımla birlikte yapıyorum işe dahi kızımla geliyorum! götürücem dedim evet aklımda ama durumun bu kadar ciddi olduğunu düşünmedim o sebeple fırsat yaratmadım.

kaldı ki maddi olarak müsait miyim biraz da onları hesaba katarak mı konuşsanız? benim durumum çok iyi de ben götürmüyor muyum biraz empati lütfen ya

kaldı ki maddi olarak müsait miyim biraz da onları hesaba katarak mı konuşsanız? benim durumum çok iyi de ben götürmüyor muyum biraz empati lütfen ya
Seanslar olmuş 3bin şu her konuya herkese terapi al diyenler var ya 😀
İnsanlar eve peynir alamıyor kilo700 olmuş hani ben merak ediyorum terapi al diyen alabiliyor mu?
Kk da ki her konuda öneriliyor da

Jameya ben kızın yalan söylüyor ya da sen yalan söylüyorsun tarzı katı bir yargıda bulunmayacağım. Ama sen 6.5 yaşındaki kızına hastalık derecesinde fazla güveniyorsun. Kızın babasıyla annesi arasında o kadının olduğunun farkında. Kadın onu sevmek isterken o kafasında gerçekten de bu şekilde kurmuş olabilir. Kadının yaptığı net bir hamle yok. Kızının "seviyor gibi yapıyor" sözü var sadece. Tabii ki bu bilgiye göre hareket et ama kızının iddia ettiğin gibi aşırı zeki ve asla yalan söylemeyecek bir çocuk olduğunu düşünmüyorum. Senin için öyle olabilir ama dışardaki bizler için normal bir çocuk sadece.

İnsanlar eve peynir alamıyor kilo700 olmuş hani ben merak ediyorum terapi al diyen alabiliyor mu?
ben babasına bu sebepten dolayı gel birlikte gidelim dedim millet üşüştü yok herkes eski eşle mı gidiyor pedagoga sizin niyetiniz farklı. benim niyetim farklı değil kızımı pedagoga götürmeyi herkesten çok ben istiyorum ama bu kadar tek başıma herşeyle cebelleşiyorken kart borcum 150 bin tl oldu işler durgun, sezon başlamadı ben etim ne budum ne ki götüreyim şak diye? kendimi hazırlıyorum nafaka gelsin ki onu da sürekli geciktiriyor götürücem.benim durumum olsa kendim de alıcam terapi çocuğumu da terapiye götürürüm ne kadar kolay ya. evde buzdolabım bozuldu yenisini almam lazım hangi birinie yetişeceğimi şaşırdım çocuk sürekli yanımda, dükkanı açmak zorundayım bir gün açmasam o gün alışveriş yapamam yani herşeyi hesaba katarak konuşulsa keşke ya

ben babasına bu sebepten dolayı gel birlikte gidelim dedim millet üşüştü yok herkes eski eşle mı gidiyor pedagoga sizin niyetiniz farklı. benim niyetim farklı değil kızımı pedagoga götürmeyi herkesten çok ben istiyorum ama bu kadar tek başıma herşeyle cebelleşiyorken kart borcum 150 bin tl oldu işler durgun, sezon başlamadı ben etim ne budum ne ki götüreyim şak diye? kendimi hazırlıyorum nafaka gelsin ki onu da sürekli geciktiriyor götürücem.benim durumum olsa kendim de alıcam terapi çocuğumu da terapiye götürürüm ne kadar kolay ya. evde buzdolabım bozuldu yenisini almam lazım hangi birinie yetişeceğimi şaşırdım çocuk sürekli yanımda, dükkanı açmak zorundayım bir gün açmasam o gün alışveriş yapamam yani herşeyi hesaba katarak konuşulsa keşke ya
IMG_6142.jpeg

Kadını da banlatmışlar. Hadi 4 5 mesaj yaz ama 4 5 sayfa ne konuşabilirsin konu sahibi ile? Ego yapıp sayfalarca ağız dalaşına giriyorlar konu sahibi ile.

Kadını da başlatmışlar. Hadi 4 5 mesaj yaz ama 4 5 sayfa ne konuşabilirsin konu sahibi ile? Ego yapıp sayfalarca ağız dalaşına giriyorlar konu sahibi ile.
Ya jameyayı biliyorum cidden parası yok. Nafaka peşinde koşuyor diyorlar tabi koşacak geçinemiyor normal değil mi ki. Çocuğun masrafları karşılasın istiyor babası için

Yalnız eğer sözleriniz bana ise yanlışınız var.Terapi alması gerektiğiyle ilgili birşey söylemedim sadece bir önceki konusunda pedegog desteği alacağını konu sahibi kendisi söyledi bu konunun üzerine başlayıp başlamadığını sordum.
Şiddet konusunda ise bir atraksiyon almak istiyor çocuğunun sözüne ölümüne güveniyorsa pedagog düşünmeden karakola gidip şikayette bulunabilirdi.
Polis merkezlerinde çocukların ifadeleri alınırken uzman desteği alınıyor diye biliyorum

adam boşanmadan kadınla aynı evde yaşamaya başlarken ve kızımı BOŞANMADAN tanıştırIrken bana sormuş mu??
Konu dönüp dolaşıp hep buraya geliyor. İnanmak, dile getirmek, kabullenmek istemiyorsunuz ama bütün dert bu. Haklısınız, kocanız çoluk çocuk acımamış ihanet etmiş ama bitti gitti artık. Adam yılın babasına aday değil, rezil sorumsuz, küçük bir çocukla iletişim kurabilecek kapasitede değil, çocuğuma zaten kötülük yaptım bundan sonra hassas davranayım, yarasını sarayım düşüncesi bile yok. Ne kızınızı gönderin ne de bu adamla avukatsız muhatap olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X