elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam demeyin de,kişi bana inanmıyor diye ben aksiyon almayacak değilim beyefendi bilsin inanıp inanmaması ona kalsın. Ben bugünü değil ileriyi düşünen bir insanım. Uyarmak bana düşer inanmazsa inanmasın yeri geldiğinde kendisi şahit olacak zaten birçok şeye.

peki birşey sorucam.
1 ay kalmalıymış ya mahkeme kararı.
önceki konunuzda 1 ay kaldığını ve geldiğinde kızınızın babamla barışmanızı istiyorum dediğini vs vs anlatmıştınız. şimdi neden babasını istemiyor aradan az bir zaman geçmiş yok iflas etsin bilmem ne.
arkadaşınıza kadının annen güzel mi diye sorduğunu vs anlatmış bu olay çok daha büyük birşey bunu niye anlatmamış?

peki birşey sorucam.
1 ay kalmalıymış ya mahkeme kararı.
önceki konunuzda 1 ay kaldığını ve geldiğinde kızınızın babamla barışmanızı istiyorum dediğini vs vs anlatmıştınız. şimdi neden babasını istemiyor aradan az bir zaman geçmiş yok iflas etsin bilmem ne.
arkadaşınıza kadının annen güzel mi diye sorduğunu vs anlatmış bu olay çok daha büyük birşey bunu niye anlatmamış?
Her çocuk annesiyle babasını yanında ister bunu düşünerek yorum yapabilirsiniz. Çocuğunuz var mı bilmiyorum,ama ben çok zor birşeye maruz kalıyorum. Defalarca babasıyla aramızın iletişimi bozuk olmasına rağmen babasıyla arkadaş olduğumu anlatıyorum (üzülmesin diye) kızım içine atıp atıp sonradan patlıyor bugün de o günlerden biri. Birden herşeyi anlatmıyor her çocuk farklıdır. Her çocuk birden herşeyi açık açık söylemez..

Siddetin kotu birşey olduğunu, bunu soylerse babasina bidaha gitmeyecegini düşünmüş olabilir. Bu sebep sonuc iliskini kurabilecek yaşta
Zaten onu da söyledi,kadın eğer buradaki olanları annene anlatırsan annenle baban kavga eder ve bir daha seni göndermez buraya demiş

Zaten onu da söyledi,kadın eğer buradaki olanları annene anlatırsan annenle baban kavga eder ve bir daha seni göndermez buraya demiş

Bu konudan bagimsiz olarak cocugun psikolojik destege ihtiyaci var jameya. Siddetten bagimsiz olarak. Belediyelerin bile psikolojik destek hizmeti var. Babasina soylemistin, ilgilenmemisti. Sen gotur, devlet hastanesi, belediye arastir ve destek al cocugun icin

Bu konudan bagimsiz olarak cocugun psikolojik destege ihtiyaci var jameya. Siddetten bagimsiz olarak. Belediyelerin bile psikolojik destek hizmeti var. Babasina soylemistin, ilgilenmemisti. Sen gotur, devlet hastanesi, belediye arastir ve destek al cocugun icin
Alıcam tabi ki almaz olur muyum. Borçlanır yine alırım çocuğum için destek

konu açma dediniz de ben artık sinirden ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden konu açıyorum.
kızım babasındayken biliyorsunuz kız arkadaşı baktı. bugün kızım sohbet ederken bana o kadının koluna vurduğunu ve kolunu sıktığını söyledi. nasıl sıktı dedim seni sevdi mı dedim hayır sevmiyordu sever gibi yapıp kolumu sıkıyordu surat ifadesinden beni sevmediğini anlıyordum dedi.
bunu ben kayıt aldım ve babasına gönderdim, çocuğuna olmamış şeyleri olmuş gibi anlatmamayı öğret, benim kız arkadaşım öyle birşey yapmaz bu ses kaydını da alıp mahkemeye veriyorum dedi. zaten her b.ku da mahkemeye veriyor neyse.
şimdi ben bu durumda o kadınla görüşmesini istemediğimi belirttim ama inatla yok görüşecek bir araya gelecek diyor. benim bu durumda yapabileceğim birşey var mı? pedagog raporu mu ne yapmam gerekiyor o kadınla yan yana gelmemesi için? bana lütfen akıl verin elimden geleni yapıp görüşmesini engellemek istiyorum. babamla görüşmek istemiyorum diyor hatta o kadar içerlemiş ki umarım parasız kalırlar ikisi de aç kalırlar o kadar sinirliyim diyor. ve bunları uydurucak bir çocuk değil benim kızım. ben kızımın bir lafıyla okulda zorbalık yapıldığını öğrendim ve kayıtları izlediğimde birebir anlattıklarını gördüm kayıtlarda. benim çocuğum neden yalan söylesin? çok üzgünüm ben kendime de çok kızıyorum. babasına bir daha göndermek istemiyorum ama avukatım da buna engel olamazsın diyor mahkemede 1 ay görme hakkı var diyor nasıl engellicem ne yapıcam ben?
Çocuğunuz için pedagog'dan özel rapor cikartamazmisiniz ?

Elinizdeki ses görüntü kaydı bir işe yaramaz. Uzman eşliğinde doğru sorular sorup doğru yaklaşım sonucu alınan ifade geçerli olur. Çocuğunuz kendisini kaydettiğinizi biliyor muydu? Ne diye eski kocanıza gönderdiniz, kabul mu edecekti hemen? Aferin eline koz vermişsiniz. Hemen avukatı dosyaya koyup, bakın uzman eşliğinde olmadan çocuğu konuşturmuşlar, annesi kendi istediklerini söyletmiş diyecekler.
kadın eğer buradaki olanları annene anlatırsan annenle baban kavga eder ve bir daha seni göndermez buraya demiş
Kadının tek amacı çocuğunuza şiddet uygulamak mı, bütün yıl bunu mu bekliyor? Jameya'nın kızı gelsin zorbalık yapayım sevgilim de bana inansın motivasyonuyla mı yaşıyor? Bana da aman eski eşimle ilgili bir açık yakaladım gibi geldi. İsminizi görünce daha konuyu bile okumadan kesin eski eşiyle ilgilidir diyorum. Sizce niye?

Benim kızım asla yalan söylemez demeyin, iki kız annesiyim. Hayal dünyaları bazen fazla çalışıyor, gözümle şahit olduğum şeyi başka anlattıklarına çok şahit oldum. Bir kadın 6,5 yaşındaki çocuğa annen nasıl giyiniyor diye niye sorsun? Hiç bir mecrada bulamaz mı göremez mi sizi? Siz nasıl onları sosyal medyada görüyorsanız onlar da sizi biliyordur.

Bu forumda çocuklar dokunulmazdır. Her zaman her durumda çocukların yararı gözetilerek yorum yapılır. Sanki kızınızı önemsemiyormuşuz gibi tavır takınmayı bırakın. Manevra hızınıza yetişemiyoruz. Evet her çocuk anne babayla mutlu huzurlu büyümeyi hak eder ama olmuyorsa da kimseyi anne babalığa zorlamamak gerek. Bir konunuzda babası görüş zamanı almak istemiyor sormuyor bile yazıyorsunuz, diğer mesajınızda ben göndermezsem polis zoruyla gelir alır yazıyorsunuz. Çocuk bunları hak ediyor mu?

Kızınız doğru söylüyorsa babasına göndermemek için geçerli bir nedeniniz olur umarım. En azından çocuk için belirsizlik kalkar ortadan ve siz de bu adamla ilgili konu açmak zorunda kalmazsınız.

Elinizdeki ses görüntü kaydı bir işe yaramaz. Uzman eşliğinde doğru sorular sorup doğru yaklaşım sonucu alınan ifade geçerli olur. Çocuğunuz kendisini kaydettiğinizi biliyor muydu? Ne diye eski kocanıza gönderdiniz, kabul mu edecekti hemen? Aferin eline koz vermişsiniz. Hemen avukatı dosyaya koyup, bakın uzman eşliğinde olmadan çocuğu konuşturmuşlar, annesi kendi istediklerini söyletmiş diyecekler.

Kadının tek amacı çocuğunuza şiddet uygulamak mı, bütün yıl bunu mu bekliyor? Jameya'nın kızı gelsin zorbalık yapayım sevgilim de bana inansın motivasyonuyla mı yaşıyor? Bana da aman eski eşimle ilgili bir açık yakaladım gibi geldi. İsminizi görünce daha konuyu bile okumadan kesin eski eşiyle ilgilidir diyorum. Sizce niye?

Benim kızım asla yalan söylemez demeyin, iki kız annesiyim. Hayal dünyaları bazen fazla çalışıyor, gözümle şahit olduğum şeyi başka anlattıklarına çok şahit oldum. Bir kadın 6,5 yaşındaki çocuğa annen nasıl giyiniyor diye niye sorsun? Hiç bir mecrada bulamaz mı göremez mi sizi? Siz nasıl onları sosyal medyada görüyorsanız onlar da sizi biliyordur.

Bu forumda çocuklar dokunulmazdır. Her zaman her durumda çocukların yararı gözetilerek yorum yapılır. Sanki kızınızı önemsemiyormuşuz gibi tavır takınmayı bırakın. Manevra hızınıza yetişemiyoruz. Evet her çocuk anne babayla mutlu huzurlu büyümeyi hak eder ama olmuyorsa da kimseyi anne babalığa zorlamamak gerek. Bir konunuzda babası görüş zamanı almak istemiyor sormuyor bile yazıyorsunuz, diğer mesajınızda ben göndermezsem polis zoruyla gelir alır yazıyorsunuz. Çocuk bunları hak ediyor mu?

Kızınız doğru söylüyorsa babasına göndermemek için geçerli bir nedeniniz olur umarım. En azından çocuk için belirsizlik kalkar ortadan ve siz de bu adamla ilgili konu açmak zorunda kalmazsınız.
Boşuna yoruyoruz parmaklarimizi Bafelix...Asla dikkate almıyor

Anne babayla yaşamayı kim zorluyor hanımefendi? Bu adamı ben ir şüpheyle boşadım siz ne konuşuyorsunuz? Benim çocuğumdan daha çok siz mı düşünüyorsunuz çocuğumu?

Onların sosyal medyasını görmüyorum ben profilimi de kapatıp tüm fake hesapları da temizledim neyini savunuyorsunuz cidden anlamak mümkün değil. Kızım hayalperest bir çocuk değil ne zaman bir olay olsa arkadaşları arasında ilk doğruyu söyleyen kızım olur benden daha iyi kızımı tanıyamazsınız

Babasına gönderdim ben değil mı? Yabancı birine değil??? Size hayırdır peki? 😂 neyin hesabını soruyorsunuz? Ben sevgilisine mı yolladım?
Demiyecektim ama daha önceki konularında adamın biriyle sevgili olup çocugunla aynı evde birlikte yaşamaya başladığında burda linç yemistin hatırlıyor musun? Sen hiç tanimadigin bir adamla aynı evde yaşamaya zorladiginda aylarca neler yaşadı o çocuk, babası biliyor mu? Sen biliyor musun? Umurunda mı peki? Hiç zannetmiyorum...Senin amacın kesinlikle kızını korumak filan değil, kızını kullanıp eski eşinden para koparmak ve kızını kullanarak eski eşini sürekli huzursuz etmek ve iletişimde kalmak...Çocuk senin zerre umurunda değil....

Son düzenleme:
Demiyecektim ama daha önceki konularında adamın biriyle sevgili olup çocugunla aynı evde birlikte yaşamaya başladığında burda linç yemistin hatırlıyor musun? Sen hiç tanimadigin bir adamla aynı evde yaşamaya zorladiginda aylarca neler yaşadı o çocuk, babası biliyor mu?
Ya öğretmenim senin işin gücün yok mu okullar açılıyor oyalanacak çok meselen vardır senin,neden ısrarla bu konuda duruyorsun?

Demiyecektim ama daha önceki konularında adamın biriyle sevgili olup çocugunla aynı evde birlikte yaşamaya başladığında burda linç yemistin hatırlıyor musun? Sen hiç tanimadigin bir adamla aynı evde yaşamaya zorladiginda aylarca neler yaşadı o çocuk, babası biliyor mu?
Adam benim çocuğuma mı vurdu bu nasıl kıyaslama? Evleneceğim adamın hesabını mı vericem neyi bilecek adam boşanmadan kadınla aynı evde yaşamaya başlarken ve kızımı BOŞANMADAN tanıştırIrken bana sormuş mu??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X