Popüler Konu Elhan ile MasterFit

bu yorumu dikkate alacağım :KK70:

polyannacılık onlineee :KK68:
Bende erkek kardeşimle çok kavga ederdim yaa 🤣 şimdi iyice bi bağ olduk birbirimizee

Gelin bizdeydi geçen kardeşimin nişanlısı kahvaltı ettik bizdi herkes kalkıyo falan kardeşim yanağımi sıkıyorrr gelintoş bi kıskandı tövbeee 😀😀

Ben sapitmadim ama 😂
Yorgunlugum ; git ye şunu ye bunu ye yorgunlugun gecsin diye dürttü
Sıkıntım; hadi bi dondurma yiyelim sıkıntımız gecsin diye dürttü
Dün biraz bireysel bir gündü ilgisizlik boslugunu su ile doldurdum
Maç vardi izlerken herkes çıtır çutur birseyler yedi nefsim beni de dürttü
Ustelik ideal kilondasin 1 kilo alsan nolur hemen verirsin diye konusmalarda oluyor içimde...
Biliyorum ki 1 kilo alsam o 2-3-4 olacak...

Ve gün icinde olan bu dürtme oyunlarina; Yattiginda neden yedimki diyeceksin bu oyunlara gelme dedim
valla tebrıkler cok ıradelısın durten durtene olmus :) ama oyuna gelmedıunnn

Merhaba kızlar,
Dünkü menümü paylaşamadım.
Sabah 10:00 türk kahvesi

Öğle 12:00
5 zeytin
3 kaşık tulum peyniri
1 kase mercimek çorbası
1 küçük tabak yeşillikli salata

Ara 17:30
5 kaşık ayran çorbası

Akşam 21:00 (biliyorum saat geç oldu ama dışarıda yiyince böyle oldu)
4 tane iki parmak kalınlığında ızgara köfte
4 kaşık fırınlanmış nohut
3 çatal közlenmiş kırmızı biber
3 kaşık haşlanmış buğday

1.5 lt su
Hibiskus çayı
16600 adım

Elhan Elhan
LenaG LenaG

Günaydın canım günün güzel geçsin inşallah :dua:

Günaydın sabah öğle tolere edilebilir ama akşam pilav yanına salata olsa hadi diyeceğim( pirinç birden kan şekerini yükseltir sonra kısa sürede düşürür ve açlık hissedersin )
Bihter mantı ne ? (ilk kez duyuyorum bu arada)
Bana kızabilirsin belki ama kendini ve kararlarını ciddiye alsan olur bu iş.Buradaki menülerden örnekler yapabilirsin kendine.
yok cnm kızmam eleştirmek ıcın motıve ıcın buradayız sonucta. pırıncde de mısırda da seker var cok hızlı evden ckmam gerekıyordu hemen bı tabak koyup geçiştirdim patlcıan yemegı vardı onu cnm hıc cekmedı. doymayınca da oglumun çıtır mantısından kıskandım avmde :I(

yok cnm kızmam eleştirmek ıcın motıve ıcın buradayız sonucta. pırıncde de mısırda da seker var cok hızlı evden ckmam gerekıyordu hemen bı tabak koyup geçiştirdim patlcıan yemegı vardı onu cnm hıc cekmedı. doymayınca da oglumun çıtır mantısından kıskandım avmde :I(
AKŞAM gene patlıcan yemegı ve haftasonu yapıp dolaba attıgım hıc sıtılmamış tavuk sote var ama but tavuktan sevmedım. goguse alısmısım. bı kasık yıcem mecbur. yanına pılawsız salata ıle. LenaG LenaG

Ben sapitmadim ama 😂
Yorgunlugum ; git ye şunu ye bunu ye yorgunlugun gecsin diye dürttü
Sıkıntım; hadi bi dondurma yiyelim sıkıntımız gecsin diye dürttü
Dün biraz bireysel bir gündü ilgisizlik boslugunu su ile doldurdum
Maç vardi izlerken herkes çıtır çutur birseyler yedi nefsim beni de dürttü
Ustelik ideal kilondasin 1 kilo alsan nolur hemen verirsin diye konusmalarda oluyor içimde...
Biliyorum ki 1 kilo alsam o 2-3-4 olacak...

Ve gün icinde olan bu dürtme oyunlarina; Yattiginda neden yedimki diyeceksin bu oyunlara gelme dedim
öyle bıreysel ılgısız gunlerde ozellıkle dondurma ya da cıkolata ya da fast food yemek ıstıyorum:KK43:( zor tutuyoruym.

Sabah 10:30 da 7 badem sade filtre kahve ile gune baslamistim
Şimdi cekim arasi ilk öğün
2 yk lor ve yesilsoganli 1 yumurtali omlet 1 karabugday patlagi ve zeytin

1000081961.jpg

Sabah 10:30 da 7 badem sade filtre kahve ile gune baslamistim
Şimdi cekim arasi ilk öğün
2 yk lor ve yesilsoganli 1 yumurtali omlet 1 karabugday patlagi ve zeytin

Eki Görüntüle 3444717
deneyeyım dıye karabugday patlagı almıstım senınkılerden. yaşlı babam cekmecede bulmuş yemiş :işsiz:

Bu konuda sessiz, duyarsız olmak tek çare bitanem. :KK5: sakın ola içinden konuşma yapacağın şey düşünmemek. :KK60:Birak bıçak kulkanilmayip körleşsin. Seviyorum tatlı yüreğini :KK68:
Ne yapalım ablam sonuçta hiçbirsey bireysel değil koskoca bir aile. Bide kendi annenin doğurduğu bile kafana göre olmuyor elin kızı nasıl olsun ♥️
Bende erkek kardeşimle çok kavga ederdim yaa 🤣 şimdi iyice bi bağ olduk birbirimizee

Gelin bizdeydi geçen kardeşimin nişanlısı kahvaltı ettik bizdi herkes kalkıyo falan kardeşim yanağımi sıkıyorrr gelintoş bi kıskandı tövbeee 😀😀
😅😅😅
Kötü görümce 🙄😂

Günaydın hayırlı sabahlar 🌹 bugün tartıda 800 Gr fazla çıktım moralim bozuldu 😔bir kaç gecedir ağrılarım vardı uyuyamadım dün gece iyi uyudum ve geç uyandım ağrım olmadı ama vücudum şişmiş
Hibiskus almış eşim sizce iyi gelir mi ödemi atmak için?
Hibiskus demleyip Sogut
Maden suyu ile karistirip ic sicaklarda iyi oluyor🌸

X