Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Afiyet olsun 🥰 akşamki helva dışında bir sorun yok bence o da arada olur yani gayet güzel

Çok şükür canım 🙏

moralin bozuktu yedin afiyet olsun tamam ama sana zarar be cancağızım 😞

Afiyet olsun rakibim tam gaz gidiyor acil yetişmem lazım 😃

Afiyet olsun akşama kadar çok güzel de 1.5 dürüm fazla canım ya 🥰

21 kat mııı ? Ay okurken yoruldum anaammm 🧿

Başka şeylere yönelmeye çalışıyorum. Hobilerin varsa onlarla ilgilenebilirsin veya canının istediği yiyeceğin alternatifini hazırlayabilirsin. Atıyorum kısır istedin karnabaharla yaparsın.
Pizza istedin brokoliyle yaparsın veya kabakla. Hamburger istedin marula sarılı yaparsın gibi.
Bir de ben mezdeke severim evde yalnızsam son ses açıp tepinirdim 🤭
Bir de tam o sırada gidip sana olmayan kıyafetleri deneyebilirsin. Son derece güçlü bir iştah kapatıcı
Olmayan kıyafetleri denemek gerçekten çok etkili. :KK5: Soyunup aynada kendini seyretmek de öyle :ıslık:

Günaydın canlar dün çok yorulmuşum menumu yazmak da istemiyorum akşam iyiydi de gündüz çok kaçtı özellikle asitli İçecekler ve dondurma ağırlık li oldu çok sıcak da ev taşımak akıl işi değil
Kankişim taşinma işi hayırlı olsun kızın ve ailesi yeni yuvalarinda sağlıkla huzurla yaşasınlar :dua::KK200:

Günaydın kızlar hepinize güzel bir gün diliyorum. :dua:

Buzlu kahvenin buzunu abartmış olabilirim bademciklerim kocaman olmuş canım çok acıyor (eşim ve kv çok söylendi hasta olacaksın diye ) çaktırmıyorum :silah:
Bugun benimde öyle... Yuruyus sonrasi yanmis bi sekilde buzlu limonlu madensuyu içmenin acısı 🥲

Kendi menümü yazmayı unutmuşum yahu
26.06.2024 Çarşamba

Sabah 2 bardak buzlu kahve

Kahvaltı 11:30 1 tost, 5 zeytin,1 domates,1 salatalık,çay (1 tk şeker koydum )

Ara 15:30 3 çatal bisküvi pastası, kahve

Akşam 19:45 kahvaltı istendi 2 yk menemen,2-3 frın patates,5 zeytin,30 gr peynir,1 mücver , 1 dilim tbe,1 çay bardağı kola
zero

2.5 lt su
spor yok evin için 5000 adım falan

@Minicikfzt
Harika olmus😘👌🏻

Günaydın canlar dün çok yorulmuşum menumu yazmak da istemiyorum akşam iyiydi de gündüz çok kaçtı özellikle asitli İçecekler ve dondurma ağırlık li oldu çok sıcak da ev taşımak akıl işi değil
Kolay gelsin bu sicakta zor 🥲 ben bugün inciraltindayim cekim için 🌸

Merhaba hayırlı akşamlar
Bugün duygusal olarak gergin bir gündü
Daha doğrusu akşamdan beri gerginim.
Çok kasmadim kendimi akışa bıraktım. Kelimeleri yemekle birlikte yuttum desem yeridir
Menüm 🙄
Sabah 2 YK menemen yumurtalı ekmeksiz
Arada kayisi2 tane
Öğlen 2 YK bezelye yemeği yarım börek (gül böreği patatesli)
Arada kurabiye 1 tane
Akşam 17 de yarım hamburger 1yk makarna çıtır tavuk patates kızartması nacoz (bu kısmı çok sorgulamayın 🙄 yada kızın bilmiyorum duygularım karışık 🙁)
2 tatlı kaşığı çikolata sos(tatlı geldi önüme sadece sos kısmından aldım oğluma verdim)
Su 1.5 lt var. Kiraz sapı çayı içiyorum şimdi
8500 adım attım
Elhan Elhan LenaG LenaG
@Minicikfzt sibel_84 sibel_84
Benana mizraklicam işte :KK62::KK62:
Karisabilecek duyguların var en azından bende o da yok :ıslık::ıslık:
Antalya sıcak micakti ama benim evimdi :KK43:. Tatil demek yorgunluk demek başkalarının düzenini kurallarını yaşamak demek benim için. :cry:
Hatçem güzel bacım geçmiş, gelecegi bırakalım şu anın güzelliğini yaşamaya , yeni heyecanlar keşfetmeye bakalım. :KK5:Bir tebessümle açışı yapıyoruz. :KK72:balim , çiçeğim gönderdin mi bana bir gülücük ☺️

Elhan Elhan ablaaaaaaaaaaa doğurduğum günden beri 88 kilodan 78 kiloya düştüm gözyaşım pıttt meğersem odemden almışım şişmişimm çünkü ne açma yiyordum ne birşeyy hamileyken
Vay be 🧿🧿🧿
İyi akşamlar
Kahvaltı
2 adet krep
2 dilim Domates
Zeytin
Yeşil çay
13.40
Soğuk kahve şekersiz
19.00
Semiz otlu yoğurt 1 kase
22.00
1 top dondurma
Spor 30 dk leslie
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Afiyet olsun ♥️ çok güzel 😍
Evet olmamasına sevindim böyle çözüm buldum.evde olursa yiyorum çünkü bu krizler hep olacak biliyorum kolay şeyler yaşamadım herkese çok iyiyim vs diyorum kuyruğu dik tutuyorum ama bazen böyle düşüyorum işte
Geçecek bu da
Canım zorlu şeyler yasamasakda bazen içimizde bir boşluk oluyor. Buraya gel çene yapalım 😍 yanlız hissetmezsin. Buranın gece kuşları da oluyor. İçinden geleni yaz ♥️
Mthn83 Mthn83 2 çocukla spor çok zor zaten onların peşinde hiç durmadan koşturuyorum 😂
😂😂😂
Kendim geldim gözümün önüne 😂

Eklentiler

• 1000039563.jpg
    1000039563.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 7
  • 1000039562.jpg
    1000039562.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 8
  • 1000039561.jpg
    1000039561.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 7