Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kesinlikle . Gunlerdir kacamaksiz ilerliyorum regl olmama ragmen
Bugun akraba toplantisi olacak ben ne yiycem diye dusunuyorum kisir yapiyorum hurma topu yapicam kendim icin digerlerinden yememek icin
Harikasin🌸🫶🏻 Kendisi icin özel hazirlik yapanlara bayiliyorum😘 dün bize misafir geldi onlara hibiskus-yesilcay demledim kuru erik çiğ kuruyemis koydum saglikli sohbetlerimiz olsun dedim😂🙈

Havalar da gerçekten boyle etkılıyor benı ya , yarın yıne degısık bısey deneyeceğim nısan hedefım de cumartesı bildirimde tutturmak istiyorum ilkkez tutmadı üzüldüm de
Vazgeçmek ıstemıyorum burdan vazgeçersem kotu olur
Oo vazgecme demekkki bayrama kadar bol sporlu bol yağ yakmalı bir döngü var hadi faydalanalim 😍
Bugün malesef bildiremedim tartimi 😞 cenazemiz vardı kusura bakmayın
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başın sağolsun canım♥️
Çok doğrusun, bunun birde cumartesisi var, düşünmek bile istemiyorum 🙈
Elhan kaptanımı gelde arama
Düşünme harekete geç. Ben 70 e dustum bilem 😍
Spor icin bildirimler persembeden persembeyemi yapiliyor ona gore toplu yazacagim da
Perşembe son spor günü canım. Cuma Spor yok tartı öncesi olduğu için. Perşembe 12 den sonra bildirebilirsin ♥️
Yeni bir kitap yazıyorum kaptanlar ve artılar 😁 @uranus35
Canısı Elhan kaptanımin mızrağı :KK62: dolapta durmasın. Belli ki biri onu kullanmalı. Tatlı tatlı batırma görevi sende olmalı bence ♥️
Hayırlı geceler kizlar . Ben geldim kabul ederseniz. İyice sapitmadan kalan kilolarimi vermek istiyorum 🫣 Elhan Elhan
Hoşgeldin canım ♥️
Elhan Elhan abla yıllık izinde ♥️
Biz varız şimdilik ♥️
Aslında başlayalı 15 gün oldu sizinle günüm 😂
Yok patates diyetinin ilk günü demek istedi 😅
Eğer bı diyetisyenle devam etmiyorsan kilona yakın kişilerden diyete giden varsa yardımcı olur. Takimca yardımcı olmayı çok severiz ♥️
Biraz daha aktif ol çekingen kalma ♥️

Dünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek az patates kızartması 6 yeşil zeytin 2 dilim peynir
Akşam20.00 4 sarma 1 dolma 1 biber dolması
Su 1 lt
Bugünkü menüm
Sabah 11.30 1 tb ekmek 1 haş yumurta az beyaz peynir domates salatalık Bir çatal reçel
akşam 19.00 6 kaşık bulgur pilavı 1 küçük tabak taze fasulye
Su 2 lt
Regl geciktiği için hamile olma ihtimalini düşünerek form çayları
İçemedim bugün gttm hamile değilim neyse ki 3 cm lik kist varmış yumurtalıüımda bakalım hayırlıso Elhan Elhan @Cordelia @uranus35
Geçmiş olsun canım 💐
Hayırlı geceler kizlar . Ben geldim kabul ederseniz. İyice sapitmadan kalan kilolarimi vermek istiyorum 🫣 Elhan Elhan
Hoşgeldin 🤗
Günaydın herkese 🌸 🫶🏻 😘
Günaydın 🤗
Günaydın kızlarrrr 😊
Günaydın 😃
Günaydın canım
Günaydın 🥰

Sabah kahvaltı yok
Akşam kuru fasulye pilav 1 tabak ikisi toplam
Saat 9 gibi 3 dilim pizza yedim:KK43:

7000 adım attim
Hoşgeldin dedim mi sana canım. Bize tartı fotosu attın mı 🙄 ben kaçırmış olabilirim.
Ne yapıyorsun diyetisyen mi kendi kendine mi takiliyorsun
Pizzaya takılma. Yedin madem keyfini çıkart ve dengele 😍

Olmamış
Olmadığını sende biliyorsun niye yapiyorsun?
Bir de nickini degisme sansin varsa oradan baslasan cok iyi olur🥰🌸
Ay ben de söyleyeceğim söyleyeceğim diyemedim bir türlü
D dermansizdertler tatlım daha umutlu daha pozitif bir nick seni de motive eder sanki 🥰

Ay ben de söyleyeceğim söyleyeceğim diyemedim bir türlü
D dermansizdertler tatlım daha umutlu daha pozitif bir nick seni de motive eder sanki 🥰
Ayy evet pozitif birsey yapayim daha sonra.. degistirebiliyorsak =) evet dün olmadı çünkü psikolojim diyet yapmaya el vermedi.. inşallah bugün olur

X