Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Oo vazgecme demekkki bayrama kadar bol sporlu bol yağ yakmalı bir döngü var hadi faydalanalim 😍

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başın sağolsun canım♥️

Düşünme harekete geç. Ben 70 e dustum bilem 😍

Perşembe son spor günü canım. Cuma Spor yok tartı öncesi olduğu için. Perşembe 12 den sonra bildirebilirsin ♥️

Canısı Elhan kaptanımin mızrağı :KK62: dolapta durmasın. Belli ki biri onu kullanmalı. Tatlı tatlı batırma görevi sende olmalı bence ♥️

Hoşgeldin canım ♥️
Elhan Elhan abla yıllık izinde ♥️
Biz varız şimdilik ♥️

Yok patates diyetinin ilk günü demek istedi 😅
Eğer bı diyetisyenle devam etmiyorsan kilona yakın kişilerden diyete giden varsa yardımcı olur. Takimca yardımcı olmayı çok severiz ♥️
Biraz daha aktif ol çekingen kalma ♥️
Yaa anladım canım . Ee ne zaman alıyorsun beni kankacim🫣

Ayy evet pozitif birsey yapayim daha sonra.. degistirebiliyorsak =) evet dün olmadı çünkü psikolojim diyet yapmaya el vermedi.. inşallah bugün olur
Diyet yapmak değilde sağlıklı beslenmek olarak düşünürsen ve kafanda bu düzeni normallestirirsen daha iyi olur🌸 yoksa o psikoloji hicbirimizde yok emin ol😂 cok gergin hissediyorum kafam diyorki git magnum al ye al ye al ye ama sonrasını biliyorum defalarca yasadim bu defa buna esir olmayacagimin bilincindeyim🌸

Yedigim zamanda oluyor ama sureklilik hangi tarafta yogunsa sonucu sana o taraf sunar🤓

Oo vazgecme demekkki bayrama kadar bol sporlu bol yağ yakmalı bir döngü var hadi faydalanalim 😍

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başın sağolsun canım♥️

Düşünme harekete geç. Ben 70 e dustum bilem 😍

Perşembe son spor günü canım. Cuma Spor yok tartı öncesi olduğu için. Perşembe 12 den sonra bildirebilirsin ♥️

Canısı Elhan kaptanımin mızrağı :KK62: dolapta durmasın. Belli ki biri onu kullanmalı. Tatlı tatlı batırma görevi sende olmalı bence ♥️

Hoşgeldin canım ♥️
Elhan Elhan abla yıllık izinde ♥️
Biz varız şimdilik ♥️

Yok patates diyetinin ilk günü demek istedi 😅
Eğer bı diyetisyenle devam etmiyorsan kilona yakın kişilerden diyete giden varsa yardımcı olur. Takimca yardımcı olmayı çok severiz ♥️
Biraz daha aktif ol çekingen kalma ♥️
Bugün patates diyetine başladım nisan hedefimi son ucundan da olsa cumartesı yakalayım istiyorum 😂 uc gun ama ıkı gun de yapabılırım durumuma göre degısır yıkılmadık ya hedef görülecek elbet asıl 😍
Bayram hedefimi nihai hedefim olan 59.9 yapmak istiyorum ben aslında

Günaydın herkese 💗💗
Gününüz güzel geçsin herşey gönlünüzce olsun güzelliklerimm 😍

Ben güne başladım meyveli chia pudingi kahvaltımı yaptım. Listemde vardı değişik bişey ilk defa denedim güzel bence buble tea denen bişey varya ona benziyor top top jöle gibi oluyor yemesi zevkli 😅
Hemen evi derleyip toplayıp dersin başına oturacağım inşallah 🙏
Bugün bol bol yürüyüş yapmayı planlıyorum hem bol kalori yakarım hem bol oksijen zihnime iyi gelir.
Akşam yemeği olarak fırında kabak ve patlıcan dilimleri yapıcam yoğurtlayıp yerim hafif bi gün olsun.
Seviliyorsunuz canlar , akşam görüşmek üzere 🫶🏻🫶🏻💕💕

Bugün patates diyetine başladım nisan hedefimi son ucundan da olsa cumartesı yakalayım istiyorum 😂 uc gun ama ıkı gun de yapabılırım durumuma göre degısır yıkılmadık ya hedef görülecek elbet asıl 😍
Bayram hedefimi nihai hedefim olan 59.9 yapmak istiyorum ben aslında
O 60.1 ile 59.9 arasinda daglar kadar fark vardir dimi🥲🤓

Günaydın herkese 💗💗
Gününüz güzel geçsin herşey gönlünüzce olsun güzelliklerimm 😍

Ben güne başladım meyveli chia pudingi kahvaltımı yaptım. Listemde vardı değişik bişey ilk defa denedim güzel bence buble tea denen bişey varya ona benziyor top top jöle gibi oluyor yemesi zevkli 😅
Hemen evi derleyip toplayıp dersin başına oturacağım inşallah 🙏
Bugün bol bol yürüyüş yapmayı planlıyorum hem bol kalori yakarım hem bol oksijen zihnime iyi gelir.
Akşam yemeği olarak fırında kabak ve patlıcan dilimleri yapıcam yoğurtlayıp yerim hafif bi gün olsun.
Seviliyorsunuz canlar , akşam görüşmek üzere 🫶🏻🫶🏻💕💕
Harika bir gün plani😻😘

🫶🏻🥹🥲
Kışın konusup duruyorduk cenemis dusuyordu bahara yaza daha kalabalik oluruz diyorduk ama tam tersi oldu sanki
Herkes kilosundan memnun demek🙈🤓
bu kış garip oldu gerçekten. ben de hep sonbahardan ilkbahara kadar diyet ve spor adına bir şeyler yapardım. yazın diyet yapamazdım çünkü. ama bu yıl bir türlü motivasyon sağlayamadım. sanırım dünya düzenini çok takip ediyorum. onlar beni olumsuz etkiledi. yoksa kilomdan memnun değilim.
şimdi bakalım bir şeyler yaparız inşallah. bir 10 kilo bile çok iyi gelir valla 😊

X