Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
trye gelip kaybolmamuıştır inşallah adamlar sağolsun çok ilgililer bulduğu ilk yere sallıyorlar paketi bundan sonra adrese şirket adını eklicem ben ptt ile gelceği zaman ne olur ne olmaz :)

geçen ptt den geldi paket valla adamlar bulamadıkları için cepten aradılar.
çünkü ev değil buralar işyeri sanayi :)
çilekten şaşmıcam artık ben :p

kızlar bu elf ı.d minerals gibi bir marka mı. öyleyse çok sevnirim. ı.d minerals artık Türkiyede satılmıyormuş. siz internetten mi alıyrosunuz

kızlar bu elf ı.d minerals gibi bir marka mı. öyleyse çok sevnirim. ı.d minerals artık Türkiyede satılmıyormuş. siz internetten mi alıyrosunuz

Hayır canım malesef öyle değil :KK43: mineral ürünleri var ama ne kadar kaliteli tarışılır ürünleri çok ucuz ben mineral fondotenini aldım mesela 1 kere denedim body shop kıvamında bi ürün ufakça baya :) internetten alıyorsun sterlin ile fiyatlandırılıyor eğer istanbuldaysan bella pierin iyi olduğunu duydum ya da internetten rengini biliyorsan strawberyden bakabilirsin idye :)

teşekkürler magrenta. strawbery den hiç alışveriş yapmadım ama öğrenicem elim mahkum. id nin pudrası gibisi yok çünkü. mübareğide 3.5 senedir kullanıyorum hala var ama top top oldu. siz düşünün ne kadar az kullandığımı :sempatiksalakcinni

teşekkürler magrenta. strawbery den hiç alışveriş yapmadım ama öğrenicem elim mahkum. id nin pudrası gibisi yok çünkü. mübareğide 3.5 senedir kullanıyorum hala var ama top top oldu. siz düşünün ne kadar az kullandığımı :sempatiksalakcinni

lamiacım strawbery türkçe biraz araştırma yapabilirsin sorunsuz bir şekilde geliyor :))) ben bir kere yaptım bir çok kez yapanlarda var sorun yaşamadılar hiç bende id denemek istiyorum ama bulmak zor olur açık renkliim ben diye vazgeçtim denemeden almak mantıklı diil :KK43:

lamiacım strawbery türkçe biraz araştırma yapabilirsin sorunsuz bir şekilde geliyor :))) ben bir kere yaptım bir çok kez yapanlarda var sorun yaşamadılar hiç bende id denemek istiyorum ama bulmak zor olur açık renkliim ben diye vazgeçtim denemeden almak mantıklı diil :KK43:

canım tenin çok beyazsa uymayabilir. benimde açık ama çok beyaz değilim açık buğday diyeyim. ben en açık tonunu kullanıyorum süppeerr duruyor(sun lıgt tı sanırım). ama beyaz tenli birine uymaz belki bilemiyorum

canım tenin çok beyazsa uymayabilir. benimde açık ama çok beyaz değilim açık buğday diyeyim. ben en açık tonunu kullanıyorum süppeerr duruyor(sun lıgt tı sanırım). ama beyaz tenli birine uymaz belki bilemiyorum

saol canım zaten denemeden almayı düşünmüyorum artık hangi marka denk gelir bilemiyorum :)

X