Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ELF'lerim : opuyorumnanaktan
1543.jpg

Son düzenleme:
kızlar ben eyelinerları ve fırçaları kullandım, hepsini çok beğendim..eyelinerların da uçlarının sert olması rahat sürülmesini sağlıyor, şu ana kadar kullandıklarım yumuşaktı o yüzden eyelinerları sevdim..
ama her ikisini de almaya gerek yok renkleri hemen hemen aynı..

@ tembeltosbağa canım benim sen ist.un neresinde oturuyorsun ?
seninki kayıp mı oldu acaba ? ama hala süresi dolmadığı için umudunu kaybetme tatlım..

@ mercancım sen de ELF 'lerini yorumlasana ikinci siparişim için bana da fikir olsun tatlıcım...opuyorumnanaktan

ben elflerden ümidi kestim :KK43:
canım birinden yardım al face den veya mailden ulaş pttyide bir ara derim malesef ptt çalışanları bulduğu yere bırakıyor paketi benim işyerime geliyorlar ama araya araya bi hal oluyor verin benim diorum yollarda bekliorum adamları :)
benim de ilk ve son siparişim gelmedi 3 ay oldu
mail atıyorum beklemem söyleniyo araştırıyolarmış,
para iadesi de yapmadılar
kursağımda kalan hevesime mi yanayım giden 15 dolarıma mı:uhm:

facedende bir şansını dene derim bu konuda çok ilgililer oysa çok şaşırdım çokda zaman geçmiş faceden ulaş çözümsüz bırakmazlar

ptt den daha önce gelenlerde işyerimi bulamadılar telefonla ulaştılar aldım.
ama bu sefer yok öyle bişi :KK43:
20 günü dolsun atıcam mail.
gelmicek sanırım

posta dağıtımdanda bilgi alamıyorum.
p.tesi elfe mail atarım artık ..
bi dahada alışveriş yapmam ordan.

ptt den daha önce gelenlerde işyerimi bulamadılar telefonla ulaştılar aldım.
ama bu sefer yok öyle bişi :KK43:
20 günü dolsun atıcam mail.
gelmicek sanırım

posta dağıtımdanda bilgi alamıyorum.
p.tesi elfe mail atarım artık ..
bi dahada alışveriş yapmam ordan.

oy canım benim ya kıyamam sana bozma moralini tek değilsin bu durumda ama ürünlerini alırsın merak etme canım benim sen önce 20 iş günü dolsun diye bekle
ondan sonra bakarsın duruma sıkma canını geç olsun ama elinde olsun olabilir böyle şeyler

kızlar ilk mesajlar iyi gibiydi ama son mesajlar hep kargonun gecikmesi yönünde:KK43:
bnde araştırıodum,fırçalarını çok beyendim,bulamıorum ben hiçbiyerde fırça:KK43:
sadece avonla oriflameden getirttim onlarında göz makyajı için ikişer tane fırçası var zaten:KK43:(
bide sağlam bi site mi ondan emin olamam.nasıl üye olunur,nasıl sipariş verilir nlamıorum..
bu sterlin kaç tl'ye denk gelio bilen varmı???

kızlar ilk mesajlar iyi gibiydi ama son mesajlar hep kargonun gecikmesi yönünde:KK43:
bnde araştırıodum,fırçalarını çok beyendim,bulamıorum ben hiçbiyerde fırça:KK43:
sadece avonla oriflameden getirttim onlarında göz makyajı için ikişer tane fırçası var zaten:KK43:(
bide sağlam bi site mi ondan emin olamam.nasıl üye olunur,nasıl sipariş verilir nlamıorum..

canım 1 sterlin 2,554 tl gibi birşey ama hergün değişiyor tabii kur..
studio fırçaları güzel tavsiye ederim fotolarda gördüysen 3 tane aldım..daha da alıcam..
gecikme siteden değil Türkiye'deki posta dağıtımından kaynaklanıyor canım..
bence güvenilir bir site..alacağın şeyler orta kalite tabii hangi ürünleri güzel hangileri değil önceden bir araştırırsın almadan..

takip nolu istemek gerek kargoyu biz orda hata ettik galiba..

ilk alışverişin için iyi bir araştırma yap kimler ne alımış nette araştır ne almak istediğini burda paylaş ona göre karar ver birde facebookta sayfasına üye ol free shipping veriyor bazen gerçi kodu burdada paylaşıyoruz neyse fırçaları gayet güzel bende tavsiye üzerine studio fırçalarından aldım 3 tane henüz sadece eyeliner fırçasını kullandım son aldıklarımıda resimlerini çekip yorumlarıyla eklicem bilgi için
başka sorun olursa cevaplamaya çalışırız :)

X