Ele zevk suyu geldi ve ic camasirima degdi hamile kalmak istemiyorum

Şeyi denediniz mi yapmamayı yada kondom kullanmayı?? Bu kadar stres insana iyi değil. İlerde çocuğunuz olmaz. Psikolojiniz beyninizi kitler nurtopu gibi sebepsiz infertilite

Şeyi denediniz mi yapmamayı yada kondom kullanmayı?? Bu kadar stres insana iyi değil. İlerde çocuğunuz olmaz. Psikolojiniz beyninizi kitler nurtopu gibi sebepsiz infertilite
emin olun dersimi ben cok guzel aldım...yani temmuzun 6 sında bunu yaptık ve olan günden sonra hem stres olarak hemde her acıdna kendimi yıpranmıs hissediyorum

Evet canım kalırsın adetin gecikirse test yap

Sırf ağlamak için geldim o kadar tüp bebeğe para ver yok döllendi mi? Yok hücre sayısı, yok tuttu mu derken olayı arkadaş bulmuş işin özü kilo tt
ele bulaşan zevk sıvısı vajinaya değerse hamile olunur mu tedirginim sebebi ise O günden sonra kasık ağrılarım var 7-8 gündür geçmedi

ele bulaşan zevk sıvısı vajinaya değerse hamile olunur mu tedirginim sebebi ise O günden sonra kasık ağrılarım var 7-8 gündür geçmedi
Yok canım kilot üzerinden bulaşırsa olurdu ama böyle olmaz bunu birde tüp bebek yaptıran arkadaşlara sorda linç'i gör senneden normal bir seks hayatınız yok hep elleşmeli yada sürtünmeli şeyleri deniyorsunuz buda çok ilginç.

Gökçen Erdoğan adındaki drun söylediğine göre zevk suyu veya bosalma sıvısı vajinaya gelirse hamilelik olabiliyormuş. Bu şekilde doğum yapan vajinusmuslu vs kişilerde varmış çok sayıda. Surtunuyorsa da en başından itibaren prezervatif taksın. Ona bisey olmaz , senin başın yanar cnm burası Türkiye unutma

İnanin hayatım da ilk defa böyle bişey yaşadığım için bu kadar tedirgın oldum bide ağrım olunca endişelendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…