Ele zevk suyu geldi ve ic camasirima degdi hamile kalmak istemiyorum

Zeno3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
3
-1
24
Erkek arkadaşımla iliskideydik ic camasirim vardı o ise çıplaktır sürtünme olmadı sadece eline zevk suyu geldiğini söyledikten sonra elini biryerlere dikkatli olmicak şekilde sildi iç camasirimdan mast yaptı bana hamile kalirmiyim tahmini yumurtlama gününe 5 gün var

Son düzenleme:
Ele gelen zevk suyu vajinaya değse hamilelik olmaz diyorsunuz yani . Bende hiç bir korku yoktu daha önce ama çokyerdrn araştırdım bilgi karışıklığı oldu

Cıks olmaz, olursa bir mucize olur

Ele gelen zevk suyu vajinaya değse hamilelik olmaz diyorsunuz yani . Bende hiç bir korku yoktu daha önce ama çokyerdrn araştırdım bilgi karışıklığı oldu
hayır olmaz. internette her okuduğunuza inanmayın. spermler uygun ortam olmazsa zaten hemen ölüyor. ayrıca iç çamaşırınızı gececek de vajinaya girecek de şövalye mi bu canımmmm

Hahahahahahahahahahaha ağlıcam yorumlara şimdi hahahahaha

Ayyyy yani yok artık. Madem böyle bir korkunuz olacak ne diye kalkisiyorsunuz böyle işlere. Ortada ilişki yok. Millet yıllarca ilişki yaşıyor hamile kalamiyor. Bu şekilde hamile kalırsanız haber verin kendimi gırtlaklıyıcam tövbe yarab.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…