Ele zevk suyu geldi ve ic camasirima degdi hamile kalmak istemiyorum

Erkek arkadaşımla iliskideydik ic camasirim vardı o ise çıplaktır sürtünme olmadı sadece eline zevk suyu geldiğini söyledikten sonra elini biryerlere dikkatli olmicak şekilde sildi iç camasirimdan mast yaptı bana hamile kalirmiyim tahmini yumurtlama gününe 5 gün var
Ablacım burada millet içine siperm döktürüyor, yumurtalığını catlatiyor gene olmuyor deyip çare arıyor hastane hastane geziyor. Sen delirdin herhalde

öyle kolay olsaydı ben 40 kere hamile kalmıştım ama siz yinede dikkat edin bugun elden birsey olmaz deyip daha ileri seviyeye taşımayın

Erkek arkadaşımla iliskideydik ic camasirim vardı o ise çıplaktır sürtünme olmadı sadece eline zevk suyu geldiğini söyledikten sonra elini biryerlere dikkatli olmicak şekilde sildi iç camasirimdan mast yaptı bana hamile kalirmiyim tahmini yumurtlama gününe 5 gün var

Eline beline diline sahip çıksın söyle de, ucuz yırtmışsın yani 😒

Böyle hamile kalan biri olursa bir çeyrek takıcam 👌 Ahanda buraya yazıyorum 😂😂

5 sene korunmasız her pozisyonda ilişkiye gir olmasın millet külotundaki zevk suyundan hamile kalsın olacak şeymi anacım 😬

Böyle hamile kalan biri olursa bir çeyrek takıcam 👌 Ahanda buraya yazıyorum 😂😂

5 sene korunmasız her pozisyonda ilişkiye gir olmasın millet külotundaki zevk suyundan hamile kalsın olacak şeymi anacım 😬
merhaba bir sey sorabilir miyim ?akıl almak icin cevap verirseniz cok mutlu olurum.
bikac olay oldu erkek arkadasımlamkorkmustum gecikince testlerim negatif zaten ben gebelik olmayacagından emindim ama korkudan yapmıstım. asljnda sormak istedigim sey ben
9 Mayısta regl olup 14 mayısta bitmistim
13 Haziranda regl olup 18 haziranda bitmistim ve kullandığım yygulamada bu ayın 14'ü gösteriyor ama ben hala olmadım şuan dört gün gecikme var. ama daha dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bu hamilelikle ilgili ılabilirmi yoksa döngü bozuklugumu cunku daha oncelerinde de regl dknemimde cok aksama oluyordu
(hamilelik suphemde erkek arkadasımla bir seyler yasadık ve icine girdi ama hemen geri cikti yaklasik yc saniye falan surmustur burdaki ablaların hepsi bu sekilde olmayacagını ortada spermin olmadıgını soylediler ki haklılar ama ben hala regl olmadım) bu yuzden korkuyorum aslında neden olmadım diye bu gecikme normal mi suphelenmeli miyim

merhaba bir sey sorabilir miyim ?akıl almak icin cevap verirseniz cok mutlu olurum.
bikac olay oldu erkek arkadasımlamkorkmustum gecikince testlerim negatif zaten ben gebelik olmayacagından emindim ama korkudan yapmıstım. asljnda sormak istedigim sey ben
9 Mayısta regl olup 14 mayısta bitmistim
13 Haziranda regl olup 18 haziranda bitmistim ve kullandığım yygulamada bu ayın 14'ü gösteriyor ama ben hala olmadım şuan dört gün gecikme var. ama daha dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bu hamilelikle ilgili ılabilirmi yoksa döngü bozuklugumu cunku daha oncelerinde de regl dknemimde cok aksama oluyordu
(hamilelik suphemde erkek arkadasımla bir seyler yasadık ve icine girdi ama hemen geri cikti yaklasik yc saniye falan surmustur burdaki ablaların hepsi bu sekilde olmayacagını ortada spermin olmadıgını soylediler ki haklılar ama ben hala regl olmadım) bu yuzden korkuyorum aslında neden olmadım diye bu gecikme normal mi suphelenmeli miyim

Stresten ve sıcaklardan gecikmişsnizdir.
Stresi bırakın yürüyüş ve regl masajı yapın gelir.

peki sizce hamilelik falan olabilir mi?uani eger iki gün daha olmazsam test yapmayı düşünüyorum negatif cıkarsa ne yapmam gerek

Yani ilişki esnasında yanınızda olmadığım için bilemicem o kadarını 🤭
Gebelik testleri yalancı negatif verebilir. En kötü ihtimal bir özel hastanede kan verin var mı yok mu en net o söyler.

Yani ilişki esnasında yanınızda olmadığım için bilemicem o kadarını 🤭
Gebelik testleri yalancı negatif verebilir. En kötü ihtimal bir özel hastanede kan verin var mı yok mu en net o söyler.
ya sadece cok cekiniyorum ama akıl almazsam kafayı yiyecegim. icime girdi ve cıktı üç saniye bile değil o kadar kısa sürdü. ve ikimizde ıslak değildik.onunla konuştuğumda ise bir sey olmayacagını ve korkmamam gerektigini soyledi

Olur, hatta 'el bebek gül bebek' deyimi de buradan gelir. Yani elinin değdiği yerde gül biter. Ne kadar değerse o kadar gül olur. Sizinkine ne kadar degmisti?

X