Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ben çok tüketiyorum (

Bugün adet günüm geldi çattı şimdi eczaneye gidio bir test alcam bakalım hayırlısı bat 18 ekim olanlar sizde durumları yazın

benim bat 20 ama hiçbir belirti yok, normalde heryerim ağrırdı çok garip zaten umutlu değilim bu ay çalışmaları yarıda bıraktım

Yeni güne bismillah derken bu haberle güne başlamak ne güzeldir kimbilir... Rabbim herkese nasip etsin... Hayırlı uğurlu olsun inşallah:)))
benim bat 20 ama hiçbir belirti yok, normalde heryerim ağrırdı çok garip zaten umutlu değilim bu ay çalışmaları yarıda bıraktım
hayırlı olsun canımm çok güzel bir haber
Hayirlisi olsun canim
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim Rabbim inşallah tez zamanda tüm olmayanlara nasip etsin sağlık ocağına gittim kan vermeye şansıma ağrıza varmış sistemde ya bekliycem şimdi

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah. Canım yaşadığın belirtileri yazarsan sevinirim. ..
Canım çok sağol rabbim herkese nasip etsin benim acayip şekilde uykum geldi sabah uyanıyorum eşimi yollayıp kahvaltı edip saat 10 gbi geri uyuyup 1 e kdr gözümü açamadım sonra akşam 7 gibi gene uyyypdum hatta dün Türk kahvesi içtim uyumayım diye ama gene uyudum ve kaşıklarımda yanma gibi bişey oldu hafif bulantım oldu dün kahvaltıdan sonra yediğim şey ağzıma geldi

Teşekkürler. .

Ben de hic mide bulantısı ve uykuya duskunluk yok suan da. Sadece bel ve kuyruk sokumu agrisi asiri derecede var.

Ben de hic mide bulantısı ve uykuya duskunluk yok suan da. Sadece bel ve kuyruk sokumu agrisi asiri derecede var.

doğru olabilir internette okumuştum şeker ve karbonhidrat ağırlıklı beslenen bayanların hamile kalma olasılığı sağlıklı beslenenlere göre düşük diye.

Şunu eklemek istiyorum. Ilk cocugumda aşırı derecede uykum oluyordu, tüm gün uyuyordum. Ikıncı cocugumda tam tersi uyuyaniyordum.uykularım kaçmıştı. Yani aynı insanın ıki hamileliği de farklı olabiliyorsa,illaki hamilelikte uyku halini aramamak lazım. ..

bu kadar mıı ? sanki daha çok şey olması gerekiyor gibi hissediyor insan. birde belirti yazanları dikkatle okuyan bir ben değilim heralde daha fazla bilgi verin nolarrrr :)

bu kadar mıı ? sanki daha çok şey olması gerekiyor gibi hissediyor insan. birde belirti yazanları dikkatle okuyan bir ben değilim heralde daha fazla bilgi verin nolarrrr :)
Hamile olduğunuzu öğrenene kadar öyle net bir belirti olmuyor.Uyku hali, sersemlik,nadiren bazı gidalardan tiksunme veya caninin istemesi, kasiklarda ağrı, batma ,bel ağrısı gibi olur.Hamile olduğunuzu öğrendikten 10 - 15 gün sonra ki bu da kişiden kişiye değişir şiddetli sabah bulantilari başlar, yani asıl macera bundan sonra başlıyor. ...

Kızlar başka belirti Yok benim bu 3. Ayki denemem di eşim ilk bir ay Malatya'da görevde ikinci ayda 40 gün kayınvalidem deydik düzgün ilişki kuramadık bu ay kendi evindeydim ilişkiden sonra ayaklarımı havaya diktim 5 dk sonra sağ tarafıma cenin pozisyonunda yattım uyudum 2 saat bazen sabaha kadar bence bu etkili oldu kesinlikle böyle yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…