Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde geçen adet tarihimde testere dişli Aslan pençesi çayı içtim 15 gün kadar daha önce prolaktinim 32 çıkmıştı düşürsün diye hatta polikistik over var sanıyordum geçen doktora gittim gayet temiz rahmin sesi folik asit verdi işte 2 haftadır folik kullanıyodum

Benim tek belirtim kuyruk sokumu ve bele kayan agri. Ben normalde bir sure den beri diyet yapiyorum yani seker hamurisi makarna pilav tuketmiyorum. Ama bu cocuk icin degil saglikli beslenme icindi. Kismet bebege imis diyecegim insallah. Iliskiden sonra oyle ozel bir pozisyon ve belli bir sure yatmadim.normal seyrinde oldu insallah tabi doktora gitmedim henuz

Benim tek belirtim kuyruk sokumu ve bele kayan agri. Ben normalde bir sure den beri diyet yapiyorum yani seker hamurisi makarna pilav tuketmiyorum. Ama bu cocuk icin degil saglikli beslenme icindi. Kismet bebege imis diyecegim insallah. Iliskiden sonra oyle ozel bir pozisyon ve belli bir sure yatmadim.normal seyrinde oldu insallah tabi doktora gitmedim henuz
hayırlı olsun çok sevindim darısı bizlere inşsallah

Insallah Allah isteyen herkese nasil etsin. Bize de yavrularimiza kavusmayi nasil etsin tabiki de daha cok erken Hersey icin

Kızlar ya hersey allak bullak oldu bi bakın şu teste ya varmı ben görüyorum ama sizde bakın iyi inceleyin lütfen 20171018_100314-1.jpg

X