Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat 21 ekim canım.

BAT 5 EKİM

Bat 16 ekim

Kızlar bugün benim yumurtlama günümdü ama her ay olan kasık ağrısı, akıntı hiç birşey yok. Dün gecede bir rüya gördüm annemde hamile olmadığıma yordu rüyayı. Moralim çok kötü anlayacağınız en iyisi uzun bir süre düşünmemek.

Yok artık, geç yumurtlamıs olabilirsin bu ay belki de bir hafta geç olacak stres yapma iki güne bir ilişkiye gir canım

arkadaşlar benim de bat 16.eylül 29 da akıntım basladı ve dün bitti. Sizce yumurtlamıs olabılırmıyım?

Cnm benim bat 15 ekim

BAT 20 Ekim, inşallah olmam, hamile kalırım

Bat 5 ekim

Dün adetim bitti bugün doktora gittim ilk kez gidiyorum bu arada 2 buçuk aylık evliyim. Yumurta takibi istedim çatlamıyosa adet olmazsın dedi doktor, adet olduğun için çatlama sorunun yok dedi, hormon testlerim iyi çıktı, alttan ultrasonla baktı kist vs hiçbirşey yok çok şükür. Adet başlangıcından itibaren 11-14 günler arası ilişki olacak dedi. Ovulasyon testleriyle takip edicem artık o günleri. Bu ay umutluyum inşallah hepimizin miladı olur ekim ayı

15 Ekim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…