Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
S Selay ay sizde bu hafta belirti başladı mı ben haftasonunu kasık ağrısıyla geçirdim ve psikolojik olarak sanırım şimdi de başım çok dönüyor ve biraz da mide bulantım var...inşallah gerçek belirtidir bunlar

Tam bu ay sabah iliskileri ile iyi degerlendirdik derken benim yumurtlama akintim yok ortada yahu. Bugün hatta dun olmasi lazimdi neden olmadi ki

Geç yumurtlama olabilir canım bende de 15. Gün yumurtlamam gereken ay 20. Gün yumurtlamıstım ovulasyon testi ile öğrenmiştim

Bugun bende sipariş edecegim kuzum. Normalde kurtaja dusuge ragmen hic sasmaz 11. Gun olurdu ama bu ay boyle oldu. Korunmayi daha bu ay biraktik. Hayirlisi insallah daha once iki kez boyle oldu birisinde hamile oldugumu öğrendim. Iliski once olduğu icin direk dollenmistir ve az akinti olmuştur dedi doktor. Digerinde de yumurtlama olmamis daha dogrusu catlamamis. 4 mm idi hamilelik oldu sonraki ay hamilelikte büyüyüp 10 cm olmustu. O yuzden eger yumurtam catlamaz ise bi dönem atılmasını beklemem laazim yoksa gebelikte yumurta kistleri cok hizli buyuyor

Benim yumurta akı akıntısı 11. Gün geldi ve sadece bir gün surdu. Ondan sonra beyaz akinti devam ediyor gelmeye. Yani benim yumurtlama günüm o günler mi oluyor. Bat 12 ekim.

Benim yumurta akı akıntısı 11. Gün geldi ve sadece bir gün surdu. Ondan sonra beyaz akinti devam ediyor gelmeye. Yani benim yumurtlama günüm o günler mi oluyor. Bat 12 ekim.
Düzenli adet oluyosan eğer bat 12 ekimse 28 eylül günü yumurtlamışsın canım

Düzenli adet oluyosan eğer bat 12 ekimse 28 eylül günü yumurtlamışsın canım
Ben de düzenli adet oluyorum ama geç yumurtladım aydan aya stres, yenilen yiyecekler, kullanılan ilaçlar gibi faktörlerden kaynaklı geç yumurtlama olabiliyor her ay aynı gün yumurtlama olmayabiliyor

Ben de düzenli adet oluyorum ama geç yumurtladım aydan aya stres, yenilen yiyecekler, kullanılan ilaçlar gibi faktörlerden kaynaklı geç yumurtlama olabiliyor her ay aynı gün yumurtlama olmayabiliyor
Aynen her ay aynı olmuyor. Ben akinti sayesinde anlayabildim ki 4 aydır bende o akinti gelmiyordu. Ilk defa bu ay gördüm. Takip etmek lazım.

Ben bu ay yumurta takibi yaptırdım doktor öyle söyledi bu ay tutmazsa bidaha ki ay için hemen hemen aynı olur dedi +2 -2 yaparsın dedi. Gerçi akıntıdan anlaşılıyor çatladığı bildiğin sümüksü şeffaf uzayan akıntı geliyo yumurtanın dış çerçevesiymiş o akıntı

S Selay ay
Kasık ağrılarımız inşallah gebeliktendir... haftasonu sıcaksu torbasıyla gezdim umarım sıkıntı çıkarmaz... bugun benim bulantım ve başdönmem var ama bunlar psikolojik olabilir...[/QUOTE]

Kızlar EKİM AYI BAT gunlerinizi söyleyebilirmisiniz
Yeni ayın listesini yapalım
Bu yazıyı cevapla diyerek dönebilirmisiniz
Sayfada aktif olmayanlar olduğu için herkezi yazmaya kalktım onlarca sayı çıktı yapamadım yaz yaz bitmiyor.
En iyisi aktif olanlarda liste yapmak sanırım :)

Bat 20 ekim

Bat 12 ekim

2 ekim cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…