Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar tarlusal biteli 5 gun oldu hala adet olmadim sali gunu doktora gdecem soylucrm 2. cocugumu istiyorum diie aralik 23 dogum gunum ne surpriz olur dua edin lutfn

Benim de dünkü testim 49 du. Hamilesin canim bu test sonucuna gore. Hayirlisi olsun inşaallah. :)
Cok tesekkur ederim bugun korkarak idrar testi de yaptim silikte olsa ikinci cizgi cikti cok sukur allahima 40 gunluk evliyim ama bebis cok istyoduk allah kimsenin gozunu yolda birakmasin cok zor gercekten allah herkese nasip etsin insallah

Cok tesekkur ederim bugun korkarak idrar testi de yaptim silikte olsa ikinci cizgi cikti cok sukur allahima 40 gunluk evliyim ama bebis cok istyoduk allah kimsenin gozunu yolda birakmasin cok zor gercekten allah herkese nasip etsin insallah
Hemen hamile kalanlara hayranim bizlerede dua et canim allah saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin insallah

Maşaallah Yeni evlisin. Rabbim yol gozletmeden nasip etmiş. Elhamdülillah. Senin adına çok sevindim.

Hayırlı olsun darısı bizlere

kizlar bende varim 1 kasim bat bugun adet oldum

Butun isteyen bekleyen arkadaslara en tez zamanda guzel haberleri versin allah insallah bende ilk adet olcakmsm gibi belim agridi sonra hicbir belirti kalmadi adetle ilgili zaten geciktiginin ikinci gunude kan testine gittim ama sunu soyleyim on gun once yaptrmstm kan testi 0.1 cikti iki gun oncede 45 cikti cok degskenlik gosteryo hic umutsuzluga kapilmayin arkadaslar

Şimdi hamile misiniz

Cnm bende mide yanmasi sık idrara cikma oldu.yarin bat gunum ilk defa bu aksam cok fazla mide bulantisi yasadim.

İdrarda ciktiysa vardir hayirlisi ile insallah cunku idrarda kan testinden yaklasik dort bes gun sonra cikiyo

Erken belirti miydi bilmiyorum ama bende normalde olmayan bir bel ağrısı var iki haftadır.

cnm bir gün öncesi birliktelik var ve spermler 10 saat sonunda yumurtaya ulaştığını ve içeride 3 güne kadar canlı kalabildiğini düşünürsek döllenme ihtimali yüksek inşallah güzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…