Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler canim. Yok benim bat bugündu aslında. Ben dayanamayip ilkini 27 sinde ikinci ksn testini de dün yaptırdım. Hcg sonucum hamilelik gibi duruyor. Keseyi görene kadar heyecan yapmam inşaallah:)
Cnm 27 sinde ne cikmisti peki.dunki 49 heralde.

Bende bu ay adet bekliyordum bugun başladı hayırlısıyla biter bitmez doktora gidecem kasıma hamile gitmek istiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun güzel haberlerinizi alırız inşallah

Hamile arkadaslar hayirli olsun
Belirtileriniz nelerde yerlesme kanamasi yasadiniz mi?
Allah razi olsun canm, darısı isteyenlerin başına olsun ins.
Bende sadece hafif bir bel ağrısı vardı. Ki ben hic ne adet belirtisi ne gebelik belirtisi yaşamışimdir. Bu kez hep acaba bu agri gebelikten mi diye geciyordu aklimdan.

Kızlar biriniz bana yardımcı olabilir mi ben salı de gittim 14.44 mm yumurtalıktı doktor perşembe birlikte olun cuma gel dedi. Cuma tekrar gittim 20.04 mm olmuş doktor büyüklüğü iyi dedi 22 de çatlar dedi. Akşama doğru akıntım geldi ben perşembe birlikte oldum diye cumayı es geçtim ama cumartesi sabahı birlikte olduk. Eğer cuma akşamı çatladıysa etki eder mi sabah birlikte olmak öncesinde de birliktelik var. Gün aşırı yorumlarınızı alabilirmiyim

Kızlar sağlık ocakları kan tahlili yapiyormu.reglim 5 gün gecikti,1 haftadır regl sancıların var ama değilse olmadım.dun test yaptım negatif cıktı kan tahlili yaptircam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…