Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm benim esimin haberi varda ne oluyo yapmio inan bu ay klomen kullandm dr a gitcektim perşembe günü gitmiyceksin dedi gidemedim bnde klomen i 4 gün kullandm son 1 gün ıcmedim ona sinirlendim.Ne diyim bacim Allah yardımcımiz olsun şu mübarek günlerde muradimızı versin inşallah en kisa zamanda

Oyle canim nasipte yoksa olmuyor malesef biz nekadar istesekte olmuyor

Allah buyuk insallah bizlerede yeniden anne olmayi nasip eder

Bi dahaki ay bak ona ne oyunlar oynicam şeytan gibi kuyruk sallıcam bi hamile kalayım sonra hadi canım sen içerde yatıyorsun al yastığını maçını izle dicem :KK70:

ya kizlar ben ayin 3unde doktora gtcem tarlusal ictim adetli olucam insallah 3uncu gunune denk gelir ikinci cocugumu istiyorum dicem dogru yapiorum dimi yoksa adet bitimindemi gitmeliyim

Kizlar bata son 2 sabah test yaptim.
20170930_081527.jpg

Bi dahaki ay bak ona ne oyunlar oynicam şeytan gibi kuyruk sallıcam bi hamile kalayım sonra hadi canım sen içerde yatıyorsun al yastığını maçını izle dicem :KK70:
Cnm valla bnde diyorm hamile kalayim senle isim olmaz artk diye esime o da dıyoki bnde seni artık çok sevmem bebeğimizi severim diyo beni tehdit ediyor o şekilde

Tamam cnm tabiki sizleride dualarinda unutmam sizlerde bana ederseniz cok sevinirim.saglikli gebeliklerimiz olsun insallah.

Allahım sana hayırlı bi gebelik nasip etsin inşallah göz açıp kapayıncaya kadar kucağına al inşallah :) hamilenin de duası tutar ona göre bizleri ve tüm evlat sahibi olmak isteyenleri unutma :)

Merhaba arkadaşalr bu ay bende denemelere baslayacagim,ne zman anne olurum bilmiyorum umarim uzun surmez.doktora gitmedim henüz birkac ay kendim denemek istiyorum,varmi bana verebileceğiniz tüyolar çok acemiyim bu konuda.yumurtlama dönemi ilişkiye girmeye çalışmak dışında pek bir bilgim yok
Doktora gitmenizi tavsiye ederim bende gitmeden denemelere başlamıştım sonra ablamın baskısıyla gittim doktor iyiki hamile kalmamışsın kalsAn ya düşük olurdu yA senn ya da bebekte problem olurdu dedi.

X