Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E Esra_Babies canim test yalnismi diyorsun yani? Benimde hep silik cikiyor dun doktordaydim 3gun icinde catlar degerlendir dedi. E bu ovu testi 24-36saat onceden belirtiyorsa neden hala silik cikiyor anlamadim. Seninkinide duyunca guvenim kalmadi teste. Gerci doktorumda su testleri bosver dedi hakli kadin sanirim

Hani 8 saat arayla yapın yazıyor ya ben 24 saatte bir yaptım mecbur sabahları işe giderken. O arada çatladıda testemi denk gelmedi anlamadım. İki kere silik çıktı şimdide tek çizgi var yani yumurtam çatladığı halde koyu kırmızıyı yakalayamadım. Ya kaçırdım saatini testte yakalayamadım ya da dediğin gibi güvenilir değil. Ama yumurtanın çatladığını kanıtlayan çok nedenim var dediğim gibi. Hem adet gunumden hesaplayınca dün çıkıyor hem akıntı hem ağrı var bide geriliyor arada. Hareketlilik var vucudumda bolca enerji. Bunlara netten baktım doğruladım. Dünü değerlendirdim bugun bide yarını değerlendirip bekleyim diyorum hayırlısı inşallah

bende varım ogretmen olduğum için 2018 Eylül'de doğum yapmak istiyorum ama herşeyin hayırlısı bugün dr. Gittim öncesinde muayene ve tahlillerim yapildi FEMAMED folik asit başlamam önerildi

bende varım ogretmen olduğum için 2018 Eylül'de doğum yapmak istiyorum ama herşeyin hayırlısı bugün dr. Gittim öncesinde muayene ve tahlillerim yapildi FEMAMED folik asit başlamam önerildi
Merhaba bana da ayni şekilde femmamed verdi doktorum bir aydır içiyorum bakalim inşallah faydasını görürüz

En iyisi teste kaldiysak yandik zaten. Benim doktorda 3gunu bos gecirme dedi. Teste guvenmiyorum ben cunki 8saat arayla sabah aksam yaptim hep silik hep silik. Dun ve bugun ayni belirtileri bende yakaladim Sendede illaki bir gun koyuluk kalmistir yani illa yakalardin sabah aksam yapmasanda olur. Hayirlisi bakalim ay sonu neyle karsilasacaz.

Bende bugun ilk sogan suyumu ictim but aydan cook umutluyum insallah

Yeniyila kadar bende saglikli bir bebis istiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah. Bat 30 eylül. Umarim regl olmam ama ufaktan agrim var olacakmisim gibi hissetmeye basladim.

merhaba kizlar bnm adetim hep duzensizdir tarlusalle adet goruyorum ve yine 10 gundur gecikme yasiyorum tarlusal ictim kontrol amacli bugun oylesine ovulasyon testi yaptm silik cizgi cikti suan yumurtlama olmasi sacma degilmi yoksa hamilelikmi var kafam karisti 1 hafta once gebelik testide yapmistm negatifti ama ...

Ovulasyon testi silik cikiyor sa negatif kabul ediliyor. Yumurtlama olmasi icin her iki cizginin kopkoyu olmasi gerekir. Lh hormonu vucutta herzaman varoldugu icin cogunlukla testler silik pozitif cikar

Ovulasyon testi silik cikiyor sa negatif kabul ediliyor. Yumurtlama olmasi icin her iki cizginin kopkoyu olmasi gerekir. Lh hormonu vucutta herzaman varoldugu icin cogunlukla testler silik pozitif cikar
tesekkr ederim cnm aydinlattigin icin

Selam canım aksam işten gelince merakla tekrar denedim ovulasyon testini Ve bu sefer kırmızıydı iki çizgide. Ama maalesef aksam gelirken arabamız arızalandı eşim ona moreli bozuldu bi dunya masraf cıktı diye. Çalışma yok bu akşam maalesef şansa bak... yarın aksama kadar yumurta sağ kalırmı ki

Aleykumselam canim ikiside ayni renkmi atsana foto. Gecmis olsun dun degerlendirme oldumu? Yarinda dene mutlaka sansa birakma isi belki yasar

Hem o cizgiden 24-36 saat sonra catliyor yarin ve sonraki iki gunude dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…