Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bir takım hormon testleri.v.s.idrar testi de istiyor hım birde ultrosanda yumurtalık ve rahmine bakıyor :)

mrb kızlar bende burda daha hızlı ilerliyor konular cevaplar sanırım takılayım biraz ekim ayı için calısmalara baslayacagz
gaselle senin topikten burayada ugradım sende burdasın görüyorm ki sevindim buna tanıdık bir nick var :))
bu arada benimde bat:15 Ekim hadi hayırlısı benim bugün baslıyor dogurganlık dönemim bgün çalısma var evde allahın izniyle aksilik cıkmazsa
o önemli dönemler tartısıp aay yada gün kacırmak koca ayı devirmek gereksiz yere cok kötü
herkese allah huzr versin kendinize iyi bakın ne olur
z_nisa sende bence ilk bir muayene ol gebelik düşünüyorum hocam de git doktora gerekli testleri yaptır
sonra denemelere basla allah saglık versin herkese

Hadi yaa hızlı bi giriş yaptin:)))şu preceed jel i cokc duydum bu ay bebeğim olmazsadier ay denerim sanirim

Aynen canim her topige ugruyorum :) maksat zaman gecsin napalim :) birilerinin gebelik haberini alinca bende mutlu oluyorum. Bugun doktorumada ugradim calismalara devam bakalim. Uygulama ve doktora gore benimde dogurganlik donemim baslamis hayirlisi allahtan

benim de bugün bitiyor adetim, bugün incir kürüne başladım. ayrıca hayıt tohumu, civanperçemi çayı içiyorum. Haftasonu da doktora gitmeyi düşünüyorum. Hadi hayırlısı bat :20 Ekim

Merhabalar kızlar, ben de ekim ayında başlıyorum insallah calismalara :) ben de preeseed jel kullanıyorum, daha once hamile kalmıştım oneririm, vajinal kayganlastirici yerine geçiyor hem de spermlerin daha hızlı ilerlemesini sağlıyor. Bir de incir kuru yapıyorum bu ay, insallah hepimize saglikla nasip olur :)

Gunaydın kızlar. Hepinizin yazdıklarını sürekli takip ediyorum okuyorum ama hem evde cocuğum var hem de işe gidiyorum geç geliyorum haliyle sadece okumaya vaktim yetiyor.

Ya şu aldığım ovulasyon testlerini kullanmayı beceremedim. Sabahları işe giderken yaptım sadece 2 gundur silik kırmızı çizgi vardı bugun baktım tek çizgi var yani o koyu kırmızıyı göremedim. Ama kasıklarımdaki ağrıdan ve de akıntıdan anladım dün yumurtlama gunumde olduğumu. Bide saydığımda dün ya da bugun oluyordu. Bu durumda FLO diye adet programı var o doğru tahmin etti ovulasyon gunumu tavsiye ederim dün çalışma oldu, şimdi 3 gun devammı edeyim

O yüzden sordum eger kullanılıyorsa esim izin vermez yani onun için ilaç tedavisi yapmamam gerekir. Çünkü eşim çok istiyor

Evet 3 gün devam et canim hadi hayırlı haberleri bekliyoruz insallah

Aynen bende senle aynı durumdayım ve batımız aynı bir belirtin var mi hissediyor musun
sadece göğüslerimde sızlama var ve biraz da sol kasığımda arada kramp oluyor ama geçen ayda sanki öyle olmuştu biraz da psikolojik mi diye düşünüyorum... olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah.siz de var mı belirti

Belimde agri var biraz birde dizlerim agriyor ama hamilelikle ilgili mi çözemedim bende .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…